Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Megvajer nikako ne može biti kopija Džonsa niti stavljen u istu ravan sa bivšim defanzivcem Blekburn Roversa.
    Hari iza sebe ima dve sjajne sezone + odlično odigrano planetarno takmičenje u Rusiji tako da je mnogo veći rang od spomenutog Džonsa.

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

    Comment


    • Mene podseća na Predraga Spasića. Naravno mislim u pozitivnom smislu, Osimovog ratnika koji je dogurao do Maradone na Mundijalu i do Reala u klupskoj karijeri.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ne bi me začudilo da već viđeni posao nas i Lestera propadne u zadnjem trenutku. Nismo kadri na miru potpisati igrača. Sa nama uvek neka neizvesnost.

          Comment


          • Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Comment


              • Odlicno.. Mali pad forme u prosloj sezoni, ali ne sumnjam da ce se to sve vratiti na staro u ovoj.

                Comment


                • Koga bi prije doveli, Eriksena ili Fernandesa?
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Dovescemo Sergeja i Bruna ..Eriksena nam Levi nece prodati ,taj bi pre dao da ga je** neko 20+cm nego da proda bitnog igraca nekom od konkurenta ,mada mi i nismo neki konkurenti u poslednje vreme.
                    Last edited by Jax Teller; 16-07-19, 18:54. Reason: Nepotrebno

                    Comment


                    • @blanco zaista nema potrebe da nam toliko slikovito prikazujes koliko je Levi škrt.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Eriksena bi voleo. Sa njim nema perioda aklimatizacije jer je već toliko dugo u PL.

                        Comment


                        • Dal je konačno završena saga oko Lukakua i prelaska u Konteov Inter.
                          Kako izveštavaju italijanski i engleski mediji stvar je dogovorena.
                          Očekuje se konačna potvrda.

                          Comment


                          • Ma gotova je to stvar 99%, vjerovatno krajem sedmice i konacna potrvrda. Izgleda da smo ozbiljno zagrizli za SMS-a, citam na skysportu da se spominje cifra oko 70 miliona, ali Lazio trazi 90..

                            Kaze Ole da ocekujemo jos pojacanja, jedno ili dva, mozda i vise u zavisnosti od odlazaka.

                            Comment


                            • Kako ih Rashko zalomi, uhh

                              Comment


                              • Last edited by Miki28; 17-07-19, 13:48.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X