Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Vladane laznu izjavu dijeliš ovdje, čisto da znaš. Ok je da kritikujemo, svašta se moze naći da ne valja ali ova tema se oept pretvara u toksičnu, ovako ej bilo u posljednjih par mjeseci pod Murinjom a svi smo doprinosili tome, ja prvi, nije bilo normalne priče već izbacivanja nekih frustracija i negative.
    Ne znam šta je sa njim, izludeli ga Ole i Megvajer. Baš postaje toksična tema i to mnogo zahvaljujući tebi Vladane koji nisi ni trunke objektivan. Kad se pojavi neka nova vest koju recimo napiše Mail ili Sun odma se odbacuje zbog nedovoljnog kredibiliteta sajtova, a kad isti ti objave neku kritiku Oleu, Pogbi, Megvajeru, Smolingu, prvi je da okači vest i uzme zdravo za gotovo kao istinu.

    Juče u Premijer liga temi 5 postova za redom pišeš kako je Megvajer najgori štoper, kako je on krivac kod gola, iako to nema veze sa vezom. Van Dajk beži Fredu, uzima ga Vilijams, a onda iako je Megvajer imao svog igrača u zadnjoj sekundi pokušava da izblokira Dajka, i onda ga ti razapinješ kao krivca kod gola. Smešno.

    Imaš ti pravo da kažeš kako ti se ne sviđa ovo što radi Ole, kako Megvajer igra loše, kako je Pogba kriv, ali nemoj spamovat tako što hiljadu puta napišeš jedno te isto, nemoj nas ubeđivat kako da gledamo na stvari, tebi je bitno da štoper zna da brani gol a da pritom ne zna da uputi precizan pas na daljinu preko 5 metara, nekom drugom je bitnije da je zna da odigra pas. Sve zavisi kako ko rezonuje stvari. Ti ih rezonuj na svoj način i nemoj nas ubeđivati kako mi to da radimo.
    Last edited by HeadBurn3r; 20-01-20, 07:41.

    Comment


    • Zao mi Raska u pm, u ludoj formi je bio. Plus kad takvi problemi sa kicmom pocnu, obicno se to nikada vise ne izleci do kraja.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ne ubjedjujen ja vas ni u sta, ja vas ne pominjem, vi pominjete mene. Ja komentarisem fudbalski klub i fudbalere, ne vas, vi komentarisete mene. Ja nemam problem sa vasim misljenjem, vi imate sa mojim. I aposlutno sve argumentujem. Ako vam je Megvajer rod, ako vam je Labilni, onda tough luck.

        Odlican je Megvajer, majstor pasa, pozicioniranja i izlazenja iz presinga. Sjajno brani gol prije svega, brz kao metak, kad krene naprijed s loptom u nogama kao da gledam Zidana, ni Bekenbauer mu nije ravan. Ubijedili ste me. Kradja za 80 miliona funti. Kapiten. Mit. Legenda. Prljavi Hari.
        sigpic

        Comment


        • https://streamja.com/17d3

          Ako neko nije vidio, prvo Lindelof maestralno reaguje pod pritiskom i rutinski iznosi loptu, a onda magicno pozicioniranje kapitena i branjenje (zamisljenog) gola. Samo nek' je veselo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ne ubjedjujen ja vas ni u sta, ja vas ne pominjem, vi pominjete mene. Ja komentarisem fudbalski klub i fudbalere, ne vas, vi komentarisete mene. Ja nemam problem sa vasim misljenjem, vi imate sa mojim. I aposlutno sve argumentujem. Ako vam je Megvajer rod, ako vam je Labilni, onda tough luck.

            Odlican je Megvajer, majstor pasa, pozicioniranja i izlazenja iz presinga. Sjajno brani gol prije svega, brz kao metak, kad krene naprijed s loptom u nogama kao da gledam Zidana, ni Bekenbauer mu nije ravan. Ubijedili ste me. Kradja za 80 miliona funti. Kapiten. Mit. Legenda. Prljavi Hari.
            Pominješ, kao što si sad pomenuo. Kao što pomeneš svaki put kada po tebi Pogba piša po klubu a mi ćoravi pa to ne vidimo. Nemam ni ja problem sa tvojim mišljenjem naravno, često si u pravu i volim da pročitam tvoje postove ali brate postaneš naporan ponekad kad forsiraš jednu te istu priču.

            Comment


            • Nikad prvi, ali cu uvijek odgovoriti naravno nakon prozivki, sem ako mi nije na ignore neko pa ne vidim(a iz ove teme mnogi jesu), a koliko cu ostro odgovoriti zavisi i od toga sta mislim o tom i tom forumasu naravno.

              Jbg to za Labilnog je paradoks, podrzavaju ga, pa onda dodju i govore kako su veliki navijaci Mancester Junajteda. Lobotomija.

              Po tebi ne pisa? Tebi je ok da je on juce na fashion weeku ne na utakmici? Ok ti je da proziva javno menadzera, da njegov agent haos pravi svaka tri dana oko ugovora, da se on mijesa u taktike? Ok ti je da je povrijedjen, a igra basket u Americi? I najvaznije od svega ok ti je njegovo ponasanje na terenu i nezalaganje?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Zao mi Raska u pm, u ludoj formi je bio. Plus kad takvi problemi sa kicmom pocnu, obicno se to nikada vise ne izleci do kraja.
                Ovo u sustini i jeste najveci problem ali ono ipak je pobeda protiv Vulvsa i kupovanje jos kojeg meseca na klupi vredno svakog rizika. Sad ostaje samo da se nadamo da ga ova povreda nece dugorocno upropastiti.

                Samo nikad mi nece biti jasno zasto bi iko normalan rizikovao povredu i u mnogo vaznijem mecu od prvog/drugog kola FA kupa, nestvarno nesto.

                Brz oporavak Rasko...
                sigpic

                Comment


                • To je i Labilnom uradio, a i MekTomiju, najjaci je Jodza kad mu igraju roviti pa ih sjebe za duzi period. Nista na duze staze, samo sad i odma.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Ovo u sustini i jeste najveci problem ali ono ipak je pobeda protiv Vulvsa i kupovanje jos kojeg meseca na klupi vredno svakog rizika. Sad ostaje samo da se nadamo da ga ova povreda nece dugorocno upropastiti.

                    Samo nikad mi nece biti jasno zasto bi iko normalan rizikovao povredu i u mnogo vaznijem mecu od prvog/drugog kola FA kupa, nestvarno nesto.

                    Brz oporavak Rasko...
                    Dzabe forsiranje klinaca ako ce on sve ovako da ih upropasti. Ako vec prodajes tu pricu o planiranju za buducnost i da trenutni rezultati nisu toliko bitni, onda ne mozes da rizikujes ozbiljne povrede ovako zarad jedne pobede. Bas se mnogo puta ovo desilo za ovih godinu dana koliko je on ovde.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Sve na stranu i to sto ne zna i sto ga unistavaju na terenu skoro svi ali ovakve stvari su nedopustive i u amaterskom fudbalu i bas ne zasluzuje ni sekunde da bude trener Mancester Junajteda.

                      Obozavam ja njega kao igracku legendu ali ovo je ipak nesto drugo i on ovde nema sta da trazi.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • https://www.instagram.com/p/B7invjDj...d=i13wdnck7rrx
                            Sva sreća prošao Romero bez ogrebotina.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Neće ni Vudvordova sveća zauvek goreti. Moraće odgovarati za zlodela koja činio u sportskom sektoru. Najvećim delom njegova je krivica što United danas izgleda kako izgleda.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X