Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bruno se konstantno pominjao i tokom letosnjeg prelaznog roka ako me pamcenje dobro sluzi.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Bruno se konstantno pominjao i tokom letosnjeg prelaznog roka ako me pamcenje dobro sluzi.
      Po Daily Mailu on je ljetos bio u avionu ali nikako da sleti[emoji16]

      Ma samo da ne gledam Lingardinja

      Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ne znam, ali za mene Bruno bi bio igrač za centralnog veznog a ne za ofanzivnog veznog.
        Bruno bi mi bio više nego ko će da diktira tempo i najzad igrač koji će napraviti tu tranziciju od odbrane do napada svojim dodavanjima.
        Dok bi za AMC išao po Eriskena po svaku cenu, ako on neće onda bih išao po Hamesa.

        Lingard nema više šta da traži u prvoj postavi Junajteda, pre svega jer ništa pokazao nije.

        Umesto da se ukaže šansa Gomesu, Chongu... tu igra Lingard. Sto će nas na kraju koštati toga da Gomes i Tahith odu na kraju sezone posto im isticu ugovori.
        Tahitha želi Juve i vrv će zgrabiti tu šansu.
        Koliko glupo uradjeno sa naše strane... na jednu stranu furas igrače iz akademije, a na drugu ćeš te iste izgubiti zbog Lingarda... koji ti pored svega još i zabije nož u ledja angažovanjem Rajole.

        Mata bi mi uvek igrao pre Lingarda na toj poziciji, ali to sam samo ja.

        Kako god, nadam se pojačanjima i bilo bi super da to bude Bruno, da najzad pored Mate imamo nekog kreativca na sredini terena.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Ne znam, ali za mene Bruno bi bio igrač za centralnog veznog a ne za ofanzivnog veznog.
          Bruno bi mi bio više nego ko će da diktira tempo i najzad igrač koji će napraviti tu tranziciju od odbrane do napada svojim dodavanjima.
          Dok bi za AMC išao po Eriskena po svaku cenu, ako on neće onda bih išao po Hamesa.

          Lingard nema više šta da traži u prvoj postavi Junajteda, pre svega jer ništa pokazao nije.

          Umesto da se ukaže šansa Gomesu, Chongu... tu igra Lingard. Sto će nas na kraju koštati toga da Gomes i Tahith odu na kraju sezone posto im isticu ugovori.
          Tahitha želi Juve i vrv će zgrabiti tu šansu.
          Koliko glupo uradjeno sa naše strane... na jednu stranu furas igrače iz akademije, a na drugu ćeš te iste izgubiti zbog Lingarda... koji ti pored svega još i zabije nož u ledja angažovanjem Rajole.

          Mata bi mi uvek igrao pre Lingarda na toj poziciji, ali to sam samo ja.

          Kako god, nadam se pojačanjima i bilo bi super da to bude Bruno, da najzad pored Mate imamo nekog kreativca na sredini terena.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk
          Ma top pojacanje bi bio Bruno ali nesto nisam optimistican po tom pitanju.

          Jel Rodrigez povrijedjen ili nije u planovima Zidana?

          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • MekTominaj-Fred, Pogba ispred. Pogba nikako ne igra, pa dolazi Bruno upravo na tu poziciju.
            Napred su Džejms-Martijal-Rašford.

            Sve je jasno šta OGS hoće i opet ovo liči na pun pogodak, dolazak Bruna Fernandesa.
            Megvajer, Van Bisaka i Danijel Džejms, a sada i Bruno Fernandes.
            Opet mudro bira OGS.

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Ne znam, ali za mene Bruno bi bio igrač za centralnog veznog a ne za ofanzivnog veznog.
              Klasicni ofanzivni vezni koji daje golove, tesko da on moze biti pravi plej, a da igra u sredini tek nema sanse, da igra drugog napadaca moze ali sto se pozicije tice prilicno je ogranicen. Nama u ovom trenutku treba plej i to je cinjenica ali je Bruno svemirski brod za Lingarda i Pereiru, tako da daj ga jbg, ljetos sam vise bio za njega jer sam bio pod utiskom kakvu je sezonu odigrao, sad je to malo splasnulo ali je klasa i vrhunski golgeter, a ne igra napadaca. No opet to je samo portugalska liga nema garancija, kao sto smo vidjeli sa Gaitanom, Renatom, Mangalom, tamo je Dost masina i daje golove kao lud. Nema pravila, rizik je za 70ak miliona eura ali izgleda kao klasan igrac.
              sigpic

              Comment


              • Megvajeru treba odmor nema veze igrace svaku, i kupove i povrijedjen i rovit protiv Norica kuci, Pereira naravno startuje, kakav je Jodza kralj, jebeni kralj.
                sigpic

                Comment


                • Ovo ce biti dobar mec, dacemo 3-4 komada. Odlicna postava

                  Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Pišu da se i Totenhem uključio za Bruna...

                    Ok prvo poluvrijeme, dominacija ali bez nekih šansi, prava utakmica za Matu da nešto namjesti i tako i bi

                    Comment


                    • Sad ce Jole da kaze ne treba nam Fernandes, Mata i Pereira su kao da smo doveli nove igrace od januara, nasli su nivo napokon. Pereira posebno

                      E kad bi svi bili suplji kao Noric i igrali bez odbrane i cvrstine lako bi bilo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Cantona View Post
                        Ljudi moji ovo je fudbalski klub, nije trgovacka megaprofitna korporacija..opustite se, uzivajte u fudbalu, ovom perspektivnom mladom timu, dajte im podrsku, uzivajte prateci njihov napredak, ne pravite nepotreban pritisak, volite svoj klub..trofeji nisu jedino mjerilo..bitan je i identitet, prepoznatljivost, lojalnost..bitno je osloboditi se materijalisticko-konzumeristicke svijesti..bitno je ulagati u akademiju..odgajati mlade igrace koji ce igrati s ljubavlju za klub..polako, opustite se mlada generacijo..ne moze nista preko noci..potreban je trud, naporan rad, vrijeme
                        Ole ti li si?

                        Comment


                        • Očekivana dominacija OGS mašinerije.
                          Partizan i AZ Alkmar su nastradali na sličan način.

                          OGS mudro bira i mudro slaže, rezultat je evidentan.
                          Nekada su bile Bezbijeve bebe, a sada su tu Gunarove.
                          Mnoštvo mladih lavova je promovisao OGS, od Van Bisake i Brandona Vilijamsa, preko sjajnog Andreasa Pereire do Grinvuda, Danijela Džejmsa i nove zvezde svetskog fudbala, Markusa Rašforda.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Super meč ali Norič je baš očajan, osim zadnjih 20ak minuta oni ništa van svojih 16 nisu uradili. I da, onih par minuta pred kraj prvog poluvremena i šansa Kantvela.

                            Comment


                            • Manchester United will have a scout present this afternoon at Bordeaux vs Lyon to watch Moussa Dembélé

                              They watched him score a fantastic winner as Lyon beat Bordeaux 2-1 this afternoon. Wonderful run and instinctive finish from the Frenchman.
                              ....

                              Comment


                              • https://www.instagram.com/p/B7MbCvZg...d=95b3nzrlvo2y
                                Slabo je ovo za Glejzere i Eda kancera.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X