Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • Manchester United




      CHAMPIONEEEEE CHAMPIONEEEEE OLEEEEEEE OLEEEEE OLEEEEE!!!!!!!


      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Manchester United

        Da bi se klizali nasi. Jedno 10 puta su se poklizali.

        Mojes krenuo po bod, a kad krenes po bod igraci ti igraju kao pickice. Odavno nismo gore igrali. Koliko smo samo gresaka imali, Ferdinand, Smoling, Kleverli se krije iza igraca, ne zeli da se otkrije. Da trener ima malo autoriteta najebao bi se milosne majke pojedinim devojcicama od igraca.

        Comment


        • Manchester United

          Ja ne znam možda sam lud, ali ja još vjerujem da mi možemo u LŠ.7 bodova za 5.kola nije nemoguće.Jeste da je Mojes na klupi, ali nada zadnja umire.

          edit:
          Tuzno sto ovaj duo nećemo gledati od sledeće sezone.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Manchester United: Never Give Up, Always Believe!

            Vrijeme je ponovo pocelo da tece, bilo je stalo sa ovim govnetom od trenera, pasce nesposobno,ne uzeo vise ni jedan klub u ligama petice da te ne vidim, smece zuto i pogano da ne zaboravim.
            Sada treba neko ozbiljan, da ovo iscisti, kukolj od zita, i da se popune pozicije i da se krene iz pocetka, graditi nesto novo, pa da za par godina ponovo budemo nesto.

            Koliko me Fergijev odlazak razocarao, toliko me obradovala ova vijest !



            Spoiler
            Klop je ludi san, ali nedosanjan vjerovatno!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Manchester United

              Konačno, da i ovaj levat i papak ode sa klupe.Svijetla vremena stizu, konačno vjerujem u povratak u sam vrh.Ne mogu da opisem koliko mi je drago.GLORY GLORY MAN UNITED!!

              Ryan ako se dokaže u ove 4 utakmice, ako njegovaigra bude imala smisla, treba da ostane.I ako ostane treba Renea vratit.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Manchester United

                A i Van Galu u njegovom sistemu je to jedna od najbitnijih pozicija uz krila i centralne vezne.
                Nesto sam razmisljao i došao do zaključka da Mata ili Rooney odlaze sto post, ako Van Gal bude postavio ekipu približno kao Barsu i Ajax, a bogami i reprezentaciju sve mislim da jedan od njih dvojice ide, najvjerovatnije Mata.LVG traži brza krila koja su sposobna u napadu, a kod nas je to Nani(koji nije 2 godine igrao kako treba) i u budućnosti Januzaj vjerujem da jedno krilo sigurno dolazi, a za štopere ko zna možda LVG do januara proba sa Jonesom i Smallingom, a ako ne bude išlo onda ići po štopera.Veznjak je naravno obavezan.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Manchester United

                  Ne znam, ali mislim da ne može biti slično kao prošle sezone.
                  @Erik
                  Znam LVG je čovjek koji ima plan i zna kako ekipa treba da igra.Dok Mojes nema pojma.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Manchester United

                    Povredi se Blindara. Sad ce i Persi.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Originally posted by Erik Dekard
                      Steta, bas sam navijao da VG uspe...
                      Isto. Znali smo da će biti najeb i pad atmosfere u slučaju Wolfsburga, ali kapiram da ovakav nastavak nisu baš ni oni sa davno izgubljnim strpljenjem očekivali. Bio sam siguran da ćemo stati na nekih 5-6 bodova od vrha pri ulasku u transfer period, pa da tu može nešto da se sanira. Sad nisam siguran ima li sanacija smisla.

                      Poslednje dve tekme su mi kroz govor igrača ličile na onaj Mojesov dvomeč sa Sanderlendom, a otprilike je tada bilo praktično gotovo što se duha tima tiče i posle je sve bilo razvlačenje.

                      Definitivno je sva hemija otišla dođavola.

                      Ako ništa, tajming se namestio kao u filmu. U tri dana Murinjo ispada, Anćeloti i Pep se prijavili gde će, Žoze se obukao u Deda Mraza i stao pred Traford. Čini mi se da nema šta da se razmišlja, Vudvard i ekipa nemaju u glavi nikakav fudbalski projekat to je pokazano u ove tri sezone najbolje. Marketing cveta kako god, onda nema šta nego na najsigurniju varijantu na papiru.

                      Comment


                      • Šta nam je sa temom?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Tema!?

                          Comment


                          • Toma napise dva posta i sve se ugasi
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ugasio se forum u svrhu solidarnosti sa van Gaalom
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Louis van Gaal said to be sacked by the club in the next 24-48 hours. [BeINSport]
                                To je to manje vise, kad BeIN objavi rijetko fulaju.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X