Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odvojte malo vremena, lep clanak o vasoj legendi

    Comment


    • Rabio, Tilemans, De Celso... To su neka od imena koja se pominju.

      Realno je da prodaju Pogbu s tim da msm da niko nece da plati 150 mil vec ce se sigurno neki igraci ukljuciti u pricu. Oba kluba imaju itekako sta da nam ponude. Tako da je pitanje samo da l ce Ed ispati glupson ili ne.

      Siguran sam da ce Pogba otici, nakon ovog intervjua nema nazad. A ovo da ce da mu daju traku i da ce ostati je samo dizanje cene.
      sigpic

      Comment


      • Mnogo bih voleo Lo Celso da dodje, i ne znam sta se ceka, moze za 50 miliona da se dovede.

        Pogba ide u PSZ, vec vidjeno. Real ne zeli da mu da visoku platu, PSZ ce mu dati.

        Comment


        • Ovi nisu normalni koliko im treba

          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ma pustiće ove da ih ucjenjuju i dovesti Bisaku krajem jula za 70+15 miliona ili nešto tako.

            Comment


            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Mnogo bih voleo Lo Celso da dodje, i ne znam sta se ceka, moze za 50 miliona da se dovede.

              Pogba ide u PSZ, vec vidjeno. Real ne zeli da mu da visoku platu, PSZ ce mu dati.
              Lo Celso i Medison po ceni Pogbe, milina.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik MK II View Post
                Lo Celso i Medison po ceni Pogbe, milina.
                To u normalnim klubovima sa organizacijom i radom po pravilima logike. Ali ovo je marketinški cirkus.

                Comment


                • Comment


                  • Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Dzejms, Van-Bisaka.

                      Još štoper, 2 vezna, desno krilo, napadač.

                      To bi značilo 7 pojačanja što je baš dosta, kontam da od tog desnog krila neće biti ništa.

                      Comment


                      • Pogba, Lingard, Rašford moraju da budu prodati.

                        Njihov stav je sramotan, nema tog trenera koji će moći da radi sa ova tri debila, da bude autoritet i drži disciplinu dok su oni tu.

                        Rašford je imao potencijal da ne bude idiot ali sa kim si takav si i to je to.


                        Ova dvojica autentični debili i džiberi, Pogba će i otići, na sopstveni zahtev inače ga ne bi prodali nikad a onaj mali goblin će se vući po klubu narednih 10 godina.

                        Teraj tu seljoberiju iz kluba.
                        Last edited by Krojf; 20-06-19, 12:02.

                        Comment


                        • Pogba ce otici, sve ok ali Lingarda odmah... Kakav je to kancer za ostatak tima, kako je Rasa uspeo da unisti tako brzo... Jezivo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo im Depaj fali...

                            Comment


                            • Lingard je debilcina. Lik je toliko antipatican da je to za nevjerovati.

                              Nije ni cudo dokle smo dosli kad nam takva njuska igra.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ima da zamre tema kao Arsenalova...

                                Bilo kako bilo, pripreme su sve bliže, ni Van-Bisaka nije gotov, mada stvarno mislim da će u toku naredne sedmice to da se obavi, tako mi djeluje.

                                Comment

                                Working...
                                X