Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dje si ti Tome nestao????

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Čekao bolja vremena. Ali kad ih nema, vratio se da zajedno đuskamo u paklu.

      Comment


      • Nema ih i ne naziru se bolja vremena

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • ESPN piše da je Murinjo gledao Vicela sad kad je bila rep. pauza i da želi da ga dovede.

          Taman posto se Fela osisao nam treba jedan sa afro.

          Jbt imaš Malkolma, Dembelea koji su sigurno nezadovoljni statusom u Barsi a nama treba takvo prodorno desno krilo kao nikad pre!

          Ali dobro, može i Vicel...


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Abel View Post
            Čekao bolja vremena. Ali kad ih nema, vratio se da zajedno đuskamo u paklu.
            Ooo dobro nam došao, Tome.

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              ESPN piše da je Murinjo gledao Vicela sad kad je bila rep. pauza i da želi da ga dovede.

              Taman posto se Fela osisao nam treba jedan sa afro.

              Jbt imaš Malkolma, Dembelea koji su sigurno nezadovoljni statusom u Barsi a nama treba takvo prodorno desno krilo kao nikad pre!

              Ali dobro, može i Vicel...


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
              Uhhh potpisuj. Jel ima 29 godina ili je mladji?

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                ESPN piše da je Murinjo gledao Vicela sad kad je bila rep. pauza i da želi da ga dovede.

                Taman posto se Fela osisao nam treba jedan sa afro.

                Jbt imaš Malkolma, Dembelea koji su sigurno nezadovoljni statusom u Barsi a nama treba takvo prodorno desno krilo kao nikad pre!

                Ali dobro, može i Vicel...


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Koliko je Barselona džukački klub vidi se kod Malkoma. Uzeli su ga da presedi i da ga prodaju. U inat. Malkom je samo takav potencijal ali ta djubrad su morala.

                Miki druže moj, kada vam stiže novi trener, Nenad Lalatović?

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Koliko je Barselona džukački klub vidi se kod Malkoma. Uzeli su ga da presedi i da ga prodaju. U inat. Malkom je samo takav potencijal ali ta djubrad su morala.
                  Jadan mali Malkom. Nije li on već pristao za Romu pre Barse? Nije li već ulazio u avion da leti za Rim, gde su ga navijači već čekali na aerodromu da ga dočekaju?

                  Ako je ko ispao dzukac, to je onda on. Kako je radio, tako je i dobio. Neka ga nek istrune na klupi.

                  p.s. Juče komentator pomenu da Dembele ima problem sa igricama, i da možda zbog njih nije došao na trening. Današnji fudbaleri... A nenormalan potencijal.
                  Last edited by z0La; 26-11-18, 14:00.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Koliko je Barselona džukački klub vidi se kod Malkoma. Uzeli su ga da presedi i da ga prodaju. U inat. Malkom je samo takav potencijal ali ta djubrad su morala.

                    Miki druže moj, kada vam stiže novi trener, Nenad Lalatović?
                    Da se ja pitam, koliko za 2 min bi portugalska njuska dobila sut kartu ali kakav klub, takav i menadzer.

                    Dis iz dzouk bre[emoji23][emoji23]

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Jadan mali Malkom. Nije li on već pristao za Romu pre Barse? Nije li već ulazio u avion da leti za Rim, gde su ga navijači već čekali na aerodromu da ga dočekaju?

                      Ako je ko ispao dzukac, to je onda on. Kako je radio, tako je i dobio. Neka ga nek istrune na klupi.

                      p.s. Juče komentator pomenu da Dembele ima problem sa igricama, i da možda zbog njih nije došao na trening. Današnji fudbaleri... A nenormalan potencijal.
                      Nisi obavešten, on je hteo u Romu. Ali su ga vratili i prodali Barseloni. Nije on ništa kriv. Zto sada šta priča, priča jer je u Barceloni

                      Comment


                      • Prihvaćena je ponuda Rome a potom i Barse. Lik je uhvatio avion za Barselonu, stvar izbora.

                        Comment


                        • Što sam ja slušao priče da ga je Barselona otela i da je hteo u Romu nego ga Bordo kao zeznuo i prodao Barseloni. Čak je ovde to neko pisao na forumu.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Nisi obavešten, on je hteo u Romu. Ali su ga vratili i prodali Barseloni. Nije on ništa kriv. Zto sada šta priča, priča jer je u Barceloni
                            Obavesten sam ja odlicno. A razlog sto se secam je jer je ispao dzukac najgori. Imao je usmeni dogovor sa Romom, dogovrena plata i sve. Rezervisan avion za Rim, da se odradi medicinski i da se potpise ugovor. Javljeno kad stize u Rim...navijaci vec cekali na aerodromu da ga pozdrave. Barsa ulece, on menja pricu i leti u Barsu da potpise.

                            Stvar izbora svakako, ali dzukacki potez.

                            Zato mi ga nije zao nimalo, i cak mi je i drago sto je istrunuo na klupi. Sve se vraca, sve se placa.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kao neko od vas bi izmedju Rome i Barse izabrao Romu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Sta je hteo Malcom ne znamo, ali se zna da je Bordo pre svega zajebao Romu. Barsa je ponudila nesto vise i oni su oborili dil sa Romom. Sam predsednik Rome je to rekao.

                                Comment

                                Working...
                                X