Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih voleo da vidim Blinda u sredini.
    On je bio mnogo dobar kad je igrao to, ima maltene Carrick-esque composure, i u jednom momentu je, igrajuci u sredini, bio igrac sa najvise presecenih lopti u celoj ligi. I to ako se ne varam na protivnickoj polovini.
    On ima neverovatnu fudbalsku inteligenciju, to mu je najbolji atribut, i zato mi je zao sto se koristi kao levi bek, gde je ipak neophodnija brzina, cvrstina etc...

    Ali izvesno je da ce Mou da igra sutra sa trojicom u odbrani. Da ne pričam da l je to 3-5-2, 3-4-3, 3-6-1, nije ni bitno, poenta je da cemo igrati sa 3 stopera. Ne bi bilo iznenadjujuce da priliku dobije i Tuanzebe.
    Bas zbog ovakvih momenata mislim da je velika glupost slanje Fosu-Mensaha na pozajmicu. On moze da igra dobro na 3 pozicije.
    A nekako mislim da bi mu od svih pozicija, najbolje legla pozicija tog trećeg štopera u toj formaciji sa 3 štopera. Tu bi igrao tog desnog štopera, i to je ja mislim za njega najbolja pozicija.

    Comment


    • Da igrao bi sutra, pa onda za par meseci Karabao kup itd...dok u Palasu (doduse ne bas srecan tim na kraju kao izbor) igra svake nedelje.

      Blind je bio katastrofa tu jer ga je prelazio/pretrcavao ko je stigao. Cak i LVG ga je ubrzo sklonio sa tog mesta. On je inteligentan, dobro cita igra, ima dobar pas ali spor, nizak i slab... Pritom nije on bas vanserijski tehnicar, da mkze time da nadomesti te nedostatke.
      sigpic

      Comment


      • Ne znam jeste li gledali Palas, ali Fosu-Mensah im je možda i najgori igrač. Šteta što ga ne možete vidjeti na djelu u subotu. Odigrao je jedan dobar meč ove sezone i to za Holandiju protiv Francuske, a i taj meč je odigrao na beka. Definitivno nije igrač na koga bi se moglo osloniti ove sezone.
        sigpic

        Comment


        • Izgleda da ni Dzons, So isto nisu putovali sa ekipom.
          Utd je jedna od ekipa sa dubinom tako da ima igraca koje Zoze moze koristiti i kombinovati tim


          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Na današnji dan 2014. debitovao Luk Šo. Za "Crvene Đavole" upisao 48 nastupa uz tri asistencije.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Gledam ove klince protiv Cska i stvarno bi mogao Zoze da stavi mladog Gomesa u liga kupu da igra. Mali ce biti klasa


              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Florentino Perez nagovara davnašnju želju DDH da odugovlači sa potpisivanjem novog ugovora, stari mu ističe za dve godine, jer ga žarko želi u Madridu. Žoze Murinjo pak hoće da sjajnog čuvara veže na duži period.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment





                • Ocekivano da izadje Zoze sa 3 stopera, bas defanzivan sastav i morace Miki da odigra dobro jer u ovoj situaciji Lukaku moze biti itekako odsjecen


                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ako neko nadje dobar engleski ACE nek okaci link

                    Comment


                    • Zasto ne probas reddit soccer streams?

                      Comment


                      • Nije mi radio jedno par dana, pa kasnije nisam opet pokusavao, jer sam gledao preko TV-a utakmice. Sad cu probati.

                        Comment


                        • Nešto sam pesimista pred CSKA + oktobar.

                          Comment


                          • Nemoj brate, na jednom tiketu imam iz dva u dva, a na drugom cistu dvojku

                            Jedan mora doci

                            Comment


                            • Proradio

                              acestream://f0407fe0c6469041835d6aeb6021787fdb5918a2

                              http://www.genti.stream/manchester-u...ive-stream.php

                              http://buffstream.com/watch/soccer.php

                              Comment


                              • Samo bez povreda da prodje veceras.

                                Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X