Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana,

    Molim te vrati negativne reputacije! Moooooolim te!!!

    Setam Paka svaki dan duplo ako treba!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Marlijev potpis sve govori, Runjavi je one and only!!

      Šta me boli q šta je radio van terena, ja sam mu zahvalan šta je sve postigao u crvenom dresu. Jeste da je mogao da pruži još mnogo, mnogo više ali i sa pola snage što bi se reklo je uradio što neki za ceo život neće.

      Comment


      • Na kraju dana u velikoj meri je anulirao sve što je radio do 2011. godine.
        6 godina je bio balast na terenu, neretko i štetočina prava, a usput je i ujebo klub za neke stvari...

        I ja sam bio jedan od onih koji ga obožavaju, ali ja navijam za bedž napred ne za ime nazad na dresu.

        Npr Carrick je za mene veće legenda.

        Comment


        • Imam dva dresa Mance, jedan je sa imenom kapitena Nemanje a drugi sa imenom kapitena Vejna i to bi valjda trebalo dovoljno reci o mom misljenju po pitanju Runija.

          Sa druge strane imate i tu cinjenicu da je preziveo SAF-a, a svi znamo koliko je to tesko. Kad god je igrao ginuo je na terenu, nikad nije glumio zvezdu i radio je iskljucivo za dobrobit tima, a iza njega se u velikim utakmicama i Ronaldo sakrivao. Veliki je Vejn i hvala mu za sve sto je uradio u crvenom dresu. Naravno da sam se nervirao u onom periodu oko potpisivanja ugovora ali to danas rade svi i to je bilo samo da dobije ono sto je smatrao da zasluzuje.

          U svakom slucaju ja cu se sigurno u buducnosti rado secati i prepricavati nekim mladjim narastajima koliko je u stvari Runi bio veliki igrac.
          Runi nije samo legenda Junajteda on je legenda svetskog fudbala. :

          Tapatalk
          Last edited by srdjan_sl; 07-09-17, 06:23.
          sigpic

          Comment


          • Onda kad je Fergi odlicio da se povuce zadana su mi 2 udarca, prvi naravno sto odlazi on a drugi sto je Runi ostao, decko je zadnjih par meseci kod Fergija skrajnut u stranu i svo su znali da se sprema njegova prodaja ali onda iznenandan odlazak Fergija i on ostaje.
            Svaka mu cast za period do 2010/11 ali posle toga je sto BB kaze takva smrda ispao prema Utd.
            Antiprofesionalac, morali su da ga salju na dodatne kampove da bi se doveo u formu.

            Jedva cekam dan da ga neko makne sa vrha najboljeg strijelca Utd.

            Sve najbolje u daljem zivotu ali mi je jako drago sto je otisao iz Utd, da je srece bilo pa da ode nekoliko godina ranije.

            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Murinju prekipelo sa Lukom. Nadam se da će u januaru biti BUY BUY...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Murinju prekipelo sa Lukom. Nadam se da će u januaru biti BUY BUY...

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Izvor?
                Steta ako je tacno, veliki talenar

                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pročitao sam preko Sportske net a nadam se da su oni skinuli sa nekih validnih ostrvskih medija.

                  Ja ga ne volim. Nafurali ga samo zato što je Englez a klasa po meni upitna. Mada, nemamo mi na tom mestu ni jedno pravo i dugoročno rešenje. Spominje se Rouz iz Spursa ali tek će to biti vraški teško da se ostvari.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Talibanski Mirror i jos neki talibanskiji internet wannabe goal.com mediji.

                    FFS, da je hteo da ga proda prodao bi ga do kraja prelaznog roka i doveo bi nekog drugog.
                    Ne bi ga čekao ovoliko sa oporavkom, ne bi ga stavljao na poseban režim, da se kako treba oporavi i do lvede u red.

                    Comment


                    • Taj se nikada neće dovesti u red. Da nije Englez odavno bi fasovao i završio u nekom Ipsvicu.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ako ko treba da se ceka onda je to Luke Shaw. Te price Englez je, prehajpovan je itd, itd bar po meni za njega ne vaze, jer je decko stvarno veliki talenat i da nije bilo one povrede jebene koja ga je i usrala sad bi se druga prica pricala za njega. I opet, ako neko moze da ga vrati u 'fudbalski zivot' kako treba onda je to Mou.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by nine33 View Post
                          Ako ko treba da se ceka onda je to Luke Shaw. Te price Englez je, prehajpovan je itd, itd bar po meni za njega ne vaze, jer je decko stvarno veliki talenat i da nije bilo one povrede jebene koja ga je i usrala sad bi se druga prica pricala za njega. I opet, ako neko moze da ga vrati u 'fudbalski zivot' kako treba onda je to Mou.
                          Samo ne znam šta je on tako specijalno odigrao pre povrede pa da se to pominje. Možda imam kratko pamćenje ali ne sećam se nešto njegovih blistavih rola. A i sam Murinjo ga više puta kritikovao. Zar Žozeova izjava "ne mogu ja da razmišljam umesto njega na terenu" ne govori šta u stvari misli o njemu. Čitali smo i o njegovom ne zalaganju na treninzima.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Pol Pogba proglašen za igrača meseca kluba. Čestitke Pol

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Samo ne znam šta je on tako specijalno odigrao pre povrede pa da se to pominje. Možda imam kratko pamćenje ali ne sećam se nešto njegovih blistavih rola. A i sam Murinjo ga više puta kritikovao. Zar Žozeova izjava "ne mogu ja da razmišljam umesto njega na terenu" ne govori šta u stvari misli o njemu. Čitali smo i o njegovom ne zalaganju na treninzima.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              One igre u Sotonu su mjerilo ovoga sto sam napisao prije, brutalan je bio, mogao je da bira dje ce, svi Englezi su ga trazili i tad je dosao kod nas. Imao je i kod nas dobrih partija ali opet kazem ta povreda je i uzrok ovoga sto mu se sad i desava.
                              To je Mou, imao je slican tretman s Mikijem prosle sezone i koliko su ga svi osudjivali zbog toga, vidimo da je vrlo dobro to proslo.

                              Ja vjerujem u Soa i Murinja, bice to dobro!
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Moram da pohvalim Junajted na pocetku ove sezone. Prakticno je sve odlicno bilo,od pocetka priprema,pa dovodjenja igraca pa jedino taj superkup Evrope sto je bio ispod nivoa ali jebiga. Zatim ostanak Ibrahimovica se moze okarakterisati kao vrlo dobar potez,sto je veoma vazno za Junajted kao klub koji zivi od marketinga a upravo on je doprineo tome(dres sa brojem 10).
                                Od pocetka sve deluje dobro,prvo Lukaku,pa onda igrac koji je promenio celu igru i izgled ekipe je fenomenalni Matic.

                                Pocetak sezone iz snova,zreb za grupe LS odlican i sad samo da se veruje i da cemo ove sezone uzeti titulu,sto da ne. GGMU!

                                Comment

                                Working...
                                X