Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Mnogo je 60-70 miliona za njega kao sto se prica, pritom on je teskas, svako poredjenje sa Zlatanom je suludo jer nema ni blizu tu tehniku niti taj skill, Zlatan ima fudbal u malom prstu, ovaj je dosta nezgrapan, a opet ima sasvim dobru kontrolu lopte i brzinu za svoju visinu, i vrhunsku je egzekutor, ali ako mu nije odgovarao Lukaku kako ce Haland? I dje ce onda Rasford, Martijal, Dzejms? Grinvud tek onda nece dobiti utakmice, a od ove trojice jedan mora na klupu, sve ovo izgleda kao da ne znaju dje udaraju, sto ga nije doveo ljetos onda nego je prodavao pricu da ima dovoljno napadackih opcija. Ja prvi mislim da nemamo ali znamo sto je strucnjak pricao cijelo ljeto.
    Navodno ga sad završavamo ali ostaje u Salzburgu na pozajmici do kraja sezone.

    Nego postoji li šta gore od reprezentativne pauze...

    Romelu Lukaku: “Solskjær has my eternal respect. He understood me when I said in March that it was time for me to leave England — Solskjær wanted to keep me, but I was ready for something new.” #mulive [het belang van limburg, @Sport_Witness]
    Last edited by BorisUnited99; 16-11-19, 13:51.

    Comment


    • Kad brod tone, misevi prvi bjeze.

      Lukaku, Erera, Smoling, Sancez... tri misa i jedan zabac.

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        To je isto kao kada bi se neko zahvalio Totenhemu za 9-0 protiv Zvezde, što bi bilo ekstremno ružno.
        Nek se zahvali ako navija za Totem, sta je tu ekstremno ruzno
        Meni je ta pobeda bila jako vazna, kao onomad Zvezdina protiv Livera
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Van der Sar radi fantastičan posao u Ajaxovom sektoru za dovođenje budućih zvezda koje će se za koju godinu višestruko isplatiti i klubu doneti enormnu zaradu. Ne smem pomisliti koliko bi nama značio jedan ovakav kapacitet da krene sa oživljavanjem posrnulog giganta. Svedoci smo, da zbog nemanja kadrog sportskog direktora lutamo u odabiru igrača. Pogodimo svako 3-4 pojačanje.
          Ne verujem da bi bivši golmanski velikan ostao imun na poziv sa OT pogotovo jer se njegovo ime stihijski povlači po medijima.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Od kada je Erik Abidal izjavio da je Rakitić obavešten kako nije u planovima kluba i da će razlaz uslediti već na zimu javili se mnogi potencijalni kupci. Pogađate jedan od interesenata je i naš United samo nznm šta time dobijamo. Šatro želimo napraviti tim za budućnost, skrojen od mladih snaga i zvezda, vamo, želimo fudbalera koji je bliže penziji nego nekom ozbiljnom bavljenju fudbala.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Van der Sar radi fantastičan posao u Ajaxovom sektoru za dovođenje budućih zvezda koje će se za koju godinu višestruko isplatiti i klubu doneti enormnu zaradu. Ne smem pomisliti koliko bi nama značio jedan ovakav kapacitet da krene sa oživljavanjem posrnulog giganta. Svedoci smo, da zbog nemanja kadrog sportskog direktora lutamo u odabiru igrača. Pogodimo svako 3-4 pojačanje.
              Ne verujem da bi bivši golmanski velikan ostao imun na poziv sa OT pogotovo jer se njegovo ime stihijski povlači po medijima.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Overmars radi to sto si napisao. VDS je CEO Ajaksa.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Kad Murinjo uzme trofej u Engleskoj prije nas

                Comment


                • Uzeće al za malo...

                  Comment


                  • Bas smo u jebenoj situaciji. Svakako i da dodje do promjene ne vjerujem da je to izvodljivo ove sezone.

                    Mozda Poch ceka da vidi situaciju oko Valverdea ili Zidana mada je i Utd itekako primamljiv uz neke garancije da mu se Ed nece mijesat u posao i da ce mu dati love da dovede sto mu treba plus da nastavi da razvija ove mlade igrace.
                    James, Rash, Martial pod njim bi napravili i iskorak vise.

                    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Nek Poketino odmara do kraja sezone i čeka rasplet jer realno može ne u Junajted nego u Barsu, Real, Bajern, a onda i sve ostale klubove.

                      Ovo Oleu vjerovatno povećava pritisak, sad posle reprezentativne pauze ide teži raspored, ide Murinjo na Old Trafordu, posebna vrsta pritiska zbog svega.

                      Ali prije svega Šefild u gostima.

                      Comment


                      • U Barsu ne moze sigurno za ostale vec ima realne sanse.

                        Sto se nas tice do leta cemo verovatno ostati bez Olea i onda idemo po Poka. Stim da bi ja uvek radije doveo Maksa ali opet sve mi se crta da ce nasa uprava ici po Poketina posto je on bas ono sto njima treba, stabilan top 4 uz prihvatanje svega sta mu Glejzeri i Drveni serviraju.
                        U svakom slucaju necemo mi iz kanala uskoro, osim ako se ne desi prodaja kluba.
                        sigpic

                        Comment


                        • Manchester United Teases Licensing Deal With Lego
                          https://www.gizmodo.co.uk/2019/11/ma...eal-with-lego/

                          They might as well use them to fix our roof.
                          I guess that's a proper metaphor for us falling apart.
                          sigpic

                          Comment


                          • Manchester United announces partnership with LEGO. Sounds about right. Last few years have been as painful as stepping barefoot on their product.
                            Da dodam


                            Ole: “Scott will be out for a little while still. He has not been training with us, he is still recovering and hopefully we can see him, maybe, around the time of Tottenham or City. He heals quickly, Scotty, but he is not going to be ready for Sheffield Utd or Astana.” #mufc [MU]
                            Do mojega, i sa njim bi se mučili protiv Šefilda.

                            Comment


                            • Na današnji dan sada daleke 1986. veliki SAF po prvi put predvodio Crvene Đavole na OT.
                              Jbt bio sam klinja, imao 6 godina.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Da dodam




                                Do mojega, i sa njim bi se mučili protiv Šefilda.
                                Mislim da necete imati problema protiv komsija, Henderson je veoma bitan faktor za sigurnost u odbrani... nisam pomno pratio, ali mislim da ce umesto njega braniti Moore koji je daleko slabiji golman, ne secam se da je Holandjanin kojeg su doveli proslog leta bio u protokolu na EPL mecevima.
                                Last edited by belgrade_owl; 22-11-19, 22:48.

                                Comment

                                Working...
                                X