Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Interest in Manolas isn't new. Di Marzio reported in April that we had met with his agent
        Slight issue is that Olympiakos has a clause that if Manolas is sold before Sept 1st 2016, they get 50% of the fee.
        http://gianlucadimarzio.com/en/eng/m...ffer-is-ready/

        Radije bih Varana( i pored nesto losije ove sezone, ali tesko ce ga Zidan pustiti, njegov je ljubimo) ili Markinjosa, ali ako Murinjo misli da je Manolas taj, neka bude tako. Stouns je 40 miliona funti minimum, a ima ocajnu sezonu iza sebe.
        sigpic

        Comment


        • Tacnije 45 miliona funti kosta Stouns

          sigpic

          Comment


          • Zahteva da ode i traže 45m? Ima da ode za 30 max.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Prosle godine slao Celsi preko 30, on htio da ode i dzaba. Sad je Everton finansijski mnogo mocniji nego prosle godine, ako ne dobiju koliko traze nece mu dati da ode. Tako ce da traze i za Lukakua 60-65 miliona funti.

              Evo pjesme za Zozea

              'JoMo' on the headwear
              'JoMo' on the night
              We can't use Mourinho
              Chelsea own naming rights

              Comment




              • United fans waiting for #Mourinho
                https://streamable.com/0iuf
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Valjda se ozvaniči i ide odmah titula

                    Comment


                    • TELEGRAPH: Mourinho contract finalised. Chelsea no longer own his trademark, Mourinho retains all image rights
                      TELEGRAPH: Mourinho has signed three-year contract worth up to £12m/year including bonuses
                      TELEGRAPH: United expected to announce Mourinho on Thursday or Friday
                      Mogli bi i nocas

                      Plata manja od ocekivane, pritom Zlatan trazi vise nego razumnih 220 000 nedeljno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam baš oduševljen Mourinjom. Nekako mi ne ide sa Junajtedon. Ali biće mi veoma interesantno videti njega na klupi Utd-a. Veliki trener u velikom klubu.
                        Sa njim Utd osvaja PL. Jedino ne znam ko će biti drugi?!

                        Comment


                        • Nisi oduševljen daj reci ko bi bio bolji? Još bolje ko je od svih njih dostupan?

                          Polako sa tim da smo osvojili, samo polako. Gde žurite toliko?
                          Last edited by l1m4r; 26-05-16, 05:25.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Bastian Dobra reklama


                            Aman ljudi, dajte na znanje i sazivajte vise tu konferenciju za stampu
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Murinjo i Ibra reunion mi se bas nesto i ne dopada (ne pricam kao navijac Liverpula ). Nekako imam osecaj da ce zesce da uniste hemiju u timu. Da ste osvojili titulu niste. Moracete zesce da se potrudite za nju. Cak i mislim da ni necete uzeti ove sezone, nego tek da ce se MU i LFC klati za titulu 2017/18. Mada ne volim Murinja, trenutno jeste najbolji koji je dostupan, a MU zelim srecu, pa da i vi i LFC izbace MCFC, Lester i Celsi (koji i nije) iz LS.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Ogden kaze 10 miliona

                                Mourinho to be confirmed as United manager imminently on £10m contract
                                http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7049011.html

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X