Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #mufc will sacrifice summer moves for Antoine Griezmann and Gareth Bale if a move for Sanchez goes through #mulive [mail]
    #mufc will offer Alexis Sanchez £350,000 a week, which would make him the best paid player in England #mulive [mail]
    E sad pitanje je koliko je to pametno.
    sigpic

    Comment


    • Pa zar nisu Zlatan i Pogba na 350+? Hmmm znaci ipak su mediji lagali


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Lepo je rekao onaj lik. Bira covek Pepa ili pare
        A zna se da je Aleksis klasican placenik, tako da bi tih 350k trebalo da bude dovoljno da ga privoli da obuce crveni dres. Samojako.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Realno Alexis je bolji igrac I od Dibale i od Grizmana, s tim da je vreme na njihovoj strani.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • A taj Siti kao nece da da pare agentu, kakva bajka

            http://www.bbc.com/sport/football/39532082
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Realno Alexis je bolji igrac I od Dibale i od Grizmana, s tim da je vreme na njihovoj strani.
              Realno nije sigurno bolji od njih a i ne treba zanemariti činjenicu da je od dYbale stariji 4-5 godine i da dybala jos nije dosao u svoj prime iako je vec sada među najboljima
              Ako je dvojba između dybale i sancheza onda odustat od alexisa i ponuditi na ljeto bianco ček za dybalu


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Manchester United

                Ma završava Sančez kod nas. Kad Mou želi nekog a taj neko je prilično dostupan, završi on to. Nego kako će to da izgleda.

                —————Lukaku———-
                Martial——————-Sančez
                ———Mata/Lingard/Miki——-
                S tim sto svi ovi na desetci mogu na krilo. Rašford je dokazao ove sezone da još ne može da bude starter i da je izgoreo. Mozda ce mu prijati da odmori i dobija sansu sa klupe.



                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by HeadBurn3r; 14-01-18, 01:45.

                Comment


                • Nije da sam ga gledao nešto puno ali ja sam skeptičan što se tiče ideje o Sančezu na desnoj strani. Djeluje mi kao fudbaler koji je mnogo efektivniji sa lijeve strane.

                  @HeadBurn3r ti nemaš pojma koliko sam optimističniji po pitanju bilo čega kada se o Junajtedu radi kad ti napišeš komentar kao ovaj što si sad ostavio, jer si u prošlosti za gotovo sve bio u pravu. Znaš li šta je bilo sa onog foruma Junajtedovih navijača Srbija (bio jak prije 4,5 godina, pa i još koju godinu posle možda), ne sjećam se ni kako se zvao ali sjećam se tebe tamo. Pozdrav

                  Comment


                  • I meni sad deluje da ce doci. Murinjo se ogradi ako nema sanse. Ne zeli da ispadne da ga odbio neko

                    Comment


                    • Meni je i dalje potpuno nevjerovatno da Sanchez ode u United. Baš poptuno nepojmljivo.

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        I meni sad deluje da ce doci. Murinjo se ogradi ako nema sanse. Ne zeli da ispadne da ga odbio neko
                        Čini mi se da slične stvari govori kao kad je želio dovesti Runija u Čelzi na ljeto 2013, ali je izvisio na kraju. Kontam da kad se ne ogradi da su baš dobre šanse da neko dolazi ali opet to ne bude sigurno. Sačekaćemo još koji dan, valjda bude rasplet što prije a ne da čekamo do 1. februara.

                        Comment


                        • Ma ne pitaj za cijenu, samo daj Alexisa kod nas. Martial - Miki - Alexis - Lukaku. Ako dodje, mnogo ce da doprinese nasem napadu u svakom smislu.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Zoze je uvijek bio taj kod kojeg maltene svi zele da dodju i za kojeg zele da igraju. Dok se nije desilo gubljenje svlacionice u Realu svi igraci koje je trenirao su se kleli u njega, Real i drugi stint u Celsiju su to malo poremetili, ali u Celsiju se ispostavilo da je na kraju nekoliko njih bilo nezadovoljno s njim, a vecina ga je i dalje obozavala. Matic je mogao igrati za Juventus sad, odlucio se za Mancester zbog Zozea, Zlatanu su u Parizu nudili kule i gradove i dalje, dosao zbog Zozea, Pogba imao ponudu Reala, izmedju ostalog dosao zbog Zozea, Mikitarjana zelio Arsenal svim silama, doveo ga Zoze, Celsi i Lukaku maltene sve zavrsili, na kraju dosao kod Zozea. Prije toga Vilijan bio na pregledima u Totenhemu, poziv Zozea sve promijenio, Salaha Liverpul zavrsavao uveliko, Zoze se umijesao i za par dana zavrsio transfer, tako da sto se tice dovodjenja igraca Zoze je tu uvijek bio na samom vrhu ljestvice i uvijek su igraci stajali u redu da igraju za njega.

                            Ovo je pak nesto drugo, moguce da je kao sa Lukakuom, zavrsavano van ociju javnosti, nista nije procurilo, a odavno se radi na transferu, ali meni izgleda kao slucaj Van Dajk. Van Dajk se samo povezivao sa Liverpulom ozbiljno od velikana, i onda odjednom Siti ulazi u pricu, da bi pet dana kasnije Liverpul ozvanicio transfer. Sancez je toliko povezivan sa Sitijem, taman koliko i Van Dajk sa Liverpulom, sad Sitijev rival ulazi u pricu odjednom. Moguce da zavrsi u Junajtedu ali i dalje mislim da ce otici u Siti, ulozili su previse vremena da ga dovedu da bi tako lako odustali. I to jos zbog para. Nema mi to kapi logike.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by nine33 View Post
                              Ma ne pitaj za cijenu, samo daj Alexisa kod nas. Martial - Miki - Alexis - Lukaku. Ako dodje, mnogo ce da doprinese nasem napadu u svakom smislu.
                              Miki je bivši
                              Bojim se da ce Alexisa koristit na lijevoj strani gdje nam njje potreban jer imamo Martiala, ako ce Alexis igrat desno onda super ali bolji je na lijevoj strani


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Ipak ovo jadikovanje u zadnja 2,3 dana da Sančez ima da bira između para i Pepa je baš jako,, čini mi se kao stvaranje alibija Sitija ako Junajted dovede Sančeza, a ne bi tako puno jadikovali da je Junajted daleko od dovođenja njega.

                                Ja sam mislio da pričom o Sančezu stavljamo pritisak na PSŽ ili Bordo oko Moure/Malkoma, ali posle Žozeovih pres konferencija i priče da ne želi dovoditi u januaru osim ako baš nije neko vrhunski dostupan mislim da smo baš zagrizli za Aleksisa i da imamo u najgorem slučaju 50/50 šanse za njegovo dovođenje, bar iz Murinjove vizure.

                                Ma Murinjo je privukao mnoge fudbalere sam, i nama je ukrao neke u prvom mandatu u Čelziju (znam za Mikela, čuo sam da je isto bilo i sa Robenom i još nekim), a i u drugom kada je Pedra uzeo Van Galu ispred nosa. Ali po priči nekih neće nijedan fudbaler da igra za Murinja više, Sančez i ako dođe to će biti zbog para jedino (kao da će u Sitiju ako ode tamo igrati za kikiriki).

                                Dovede li Aleksisa, Murinjo opet dokazuje da je car. Ne dovede li, opet su šanse bile male zbog Sančezove veze sa Gvardiolom i podmazanom ekipom koja je već gotovo izvjesno osvojila ligu, a u LŠ će po svim prilikama dogurati daleko.

                                Miki je što Reddevil kaže bivši, da li u korist Arsenala da li u korist neke druge ekipe na ljeto. Ibra kontam da ide u MLS. Felaini isto ode izgleda, djeluje da je čvrsto riješio da ide. Kerik će u penziju, Darmijan isto mora da ide, primjetno najslabija tačka u ekipi. Otići će vjerovatno i Blind, šteta jer je koristan igrač. Roho će i treba dobiti još jednu sezonu bar, bio je sjajan prošle do povrede. Pitam se samo šta će biti sa Smolinga, od svih štopera mi djeluje kao najneizvjesnija priča.

                                Comment

                                Working...
                                X