Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 meca zaredom po 2 komada u prvom pol

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Stvaramo mnogo vise sansi od Brajtona, akcije su brze, fluidnije, drugo poluvrijeme je bilo sasvim dobro, ali u prvom je Jang Bojs stvorio mnogo vise nego sto je smio da stvori. Sve u svemu zabavnije je ali ima tu jos dosta problema. Rasfordu treba pozajmica, ocajan decision making.
      sigpic

      Comment


      • Koliko je Fred ocaj, bolje reci izgubljen u prostoru, potpuno promasen igrac (mozda je on dobar/odlican igrac kome nije nadjena tacna pozicija/mesto u timu). Matic takodje nista bolji od njega.
        sigpic

        Comment


        • Drugo poluvrijeme mnogo bolje od prvog, Dalo će biti dobra opcija na desnom beku. Marsijal je bio ok, doduše griješio ali i imao par odlinčih poteza, sve u svemu dobro je dao je dao gol, značiće mu sigurno.

          Fred je baš ni tamo ni ovamo, čini mi se da će kad mu se nađe pozicija da kida, ima predispozicije, u svakom slučaju proigraće vjerujem.

          Pitanje kad su nam se zadnji put nalazili pravi bekovi na bekovskim pozicijama, u svakom slučaju to se otkad je Fergi otišao desilo jednocifren broj puta.
          Last edited by BorisUnited99; 19-09-18, 22:18.

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Koliko je Fred ocaj, bolje reci izgubljen u prostoru, potpuno promasen igrac (mozda je on dobar/odlican igrac kome nije nadjena tacna pozicija/mesto u timu). Matic takodje nista bolji od njega.
            Nisam gledao ali bih se složio generlano. Matić više manje, ali Fred baš bezveze ono što sam gledao.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Drugo poluvrijeme mnogo bolje od prvog, Dalo će biti dobra opcija na desnom beku. Marsijal je bio ok, doduše griješio ali i imao par odlinčih poteza, sve u svemu dobro je dao je dao gol, značiće mu sigurno.

              Fred je baš ni tamo ni ovamo, čini mi se da će kad mu se nađe pozicija da kida, ima predispozicije, u svakom slučaju proigraće vjerujem.

              Pitanje kad su nam se zadnji put nalazili pravi bekovi na bekovskim pozicijama, u svakom slučaju to se otkad je Fergi otišao desilo jednocifren broj puta.
              Za sta ce mu znaciti? Isti tretman ko i prethodne 2 sezone. Odigraj okej, dobro, odlicno nebitno, sledeci mec klupa.

              Obozavam Markusa ali decko je glup za medalju. Klasa ispod i ovakvog Marsijala

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Kako bi samo Fred-Pogba duo kidao sa Carrickom iz 12/13 sezone.

                    Poprilično nam je aimless sredina. I Fred i Pogba su dobri igrači ali im je potreban jedan dirigent iza.

                    Comment


                    • Jeste da je Pogba nosalantan po nekad ali ako izuzmes njega mi gol necemo dati, sve krece od njega, svaki pas izmedju linija, dijagonale, promena strana, sve on

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Trevamo izvidit situaciju oko Dibale, sigurno da nije zadovoljan trenutnim statusom u ekipi

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pisao sam već o Matiću. Doprinos daleko manji od rejtinga koji ima, defanzivno ne uspeva da zatvori sve što bi trebao, a kreacija klaj-klaj, u stranu i nazad i to po pravilu spore lopte.
                          Kretanje isto tako loše, statičan, slabo doprinosi nekim otvaranjem prostora saigračima, slabo je mobilan.
                          Last edited by La Jugoslavia; 20-09-18, 08:34.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Matić je proslo svršeno vrijeme
                            Odigrat ce on i ove sezone odličnih utakmica ali nedovoljno za ovu razinu koja se očekuje
                            Podhitno traziti njegovu mladu zamjenu
                            Dalot treba sto češće igrat ove sezone jer pokazuje potencijal a valencia je veteran
                            Za shawa mi je najviše drago na odlican pocetak sezone ali samo da ne dođe neka ozljeda
                            Sancheza stavit iza lukakua, a martiala na lijevo krilo i to bi trebala biti dobitna kombinacija
                            Iako martial dosta grijesi naše je daleko najbolje krilo i jedini igrač u stanju napraviti višak po strani a to se traži od krila
                            Rash nazalost novi welbeck, ima svoje trenutke inspiracije ali boli glava koliko je limitiran


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Tek sad odgledah utakmicu. Dobro odigrano drugo poluvreme, osim one šanse kod kornera kada je Felaini pustio igrača samog na dva metra od gola nisu puno stvorili. Vidi se da znaju da igraju kad nisu u grču i pod pritiskom.

                              Da nije Pogba dao onaj gol ni iz čega verovatno bi prvi primili gol pod pritiskom i ko zna kako bi se odvila ova utakmica. Dobro reče Gagi, na kraju se sve svodi na kreaciju Pogbe, lucidnost Marsijala i snagu Lukakua.

                              Šo opet odličan, namestio dve odlične šanse u drugom i pouzdan defanzivno. Dalo dosta dobar napred, biće veliki napredak u odnosu na Darmijana i Valensije, vidi se da ima oko za dobre pasove. Defanzivno je večeras odigrao nonšalantno ali videćemo kad kakav će da bude pod pravim ispitom. Smoling standardno dobar, ovo sa Lindelofom mi i dalje nije jasno, ne znam da li tera inat ili želi da dokaže da nema štopera. Ironično, tri bolja štopera su na klupi.

                              Fred dosta izgubljeno izgleda, želi da postigne sve a zapravo ništa ne uradi. Kada kanališe svoju energiju samo na jednu poziciju i jasno date zadatke videćemo pravog Freda. Zadovoljan sam za sad.

                              Marsijal u prvom očajan u drugom je podsetio na onog starog jer nisu mogli loptu da mu oduzmu otud i nagrada. Kao takav, uvek ispred Rašforda koji mora da ide na pozajmicu ili da ga zakuca na klupu dok ne sazri i sredi malo glavu. Lukaku nezainteresovan sinoć.

                              Comment


                              • Velika steta sto Matic toliko gusi Pogbu, da njega nema sve bi bilo mnogo bolje, izbalansiranije, mnogo bi se lakse oslobadjali presinga protivnika, dok nije Matic igrao gazili smo, cim se on vratio u prvi tim mucenje, sanse se ne stvaraju, pas igra je uzasna, nema nikakvog balansa. Najjaci su ti fudbaleri koji cijelu karijeru igraju u nekim jakim ekipama, a ne znas ni da objasnis kako, nista nemaju, ali imaju vjerovatno eksplicitne i inkriminisuce slike trenera i uprave i zbog toga su na terenu. Pol Pogba s druge strane ne moze sve sam, da mu nema Matica, pa on bi bio najbolji igrac planete, ovako je samo najbolji vezista iste.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X