Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mbappe i Greenwood se ne mogu porediti. Ne pricam o trenutnom kvalitetu, niti o nekom plafonu(potencijalu).

    Apsolutno drugacija motorika i kretnja.
    Mbappe nikad nece imate tehniku šuta i završnice koju već sad ima Greenwood. Neće ni Martial ni Marcus.
    S druge strane Greenwood ne može da ima tu silinu, i snagu u nogama da projuri i da zadrži max speed i prilikom kontakta.

    Nama je tip igrača kao što je Greenwood neophodan, pre svega zato što već imamo igrače sa brzim i jakim korakom (Martial i Marcus). Ali oni nemaju tu intuitivnu finesu.
    Greenwooda tehnika šuta bi bila dar i pre 20 godina, kada si imao igrače koji su znali tako da šutiraju, sada kada igrač ne stigne da nauči da šutira loptu od silnog treniranja za brzinu, to je baaaaaaaaš unikatno.

    Mi nismo godinama toliko clinical i konkretni već godinama. Od one ludačke sezone Rooney-a (pre 10 godina) imali smo samo RVP-a na jednu godinu da se golovi daju često rutinski.

    Od tad poradjanje, i to je nas mnogo koštalo. Ubija samopouzdanje celog tima, podize protivniku.


    Jul je mesec, neprirodno je ne pričamo o transferima.

    Nek dodje taj Sancho, sve je tu super. Ali ja baš želim proper left back. Izgubio sam strpljenja za Shaw-a, that's it. On je za mene sad Phil Jones na levoj strani.
    Bailly moze da zakrpi tu sporost Mekgvajera, ali pitanje je koliko ima smisla oslanjati se na njega, da ce biti konstantan i da nece biti povredjen.

    Po prvi put navijam da United u sredini dovede radilicu za zadnjeg veznog. Ja principijalno nipodaštavam takve igrače, ali mislim da bi nam sad uz Pogbu i Fernandesa jedan motoričan igrač pao kao budali šamar.
    Neki Kante, tako nešto.
    Sa levim bekom, nekim kanteom i Sanchom, moglo bi da se priča o nekim ozbiljinijim ambicijama.

    Comment


    • Jeste da je u pitanju Sun i da je mozda samo prica, ali nije nerealno ako ne uspeju da dogovore Sancha.

      Mada kad malo bolje razmislim, oni su prvi pisali i o dolasku Bruna.

      Last edited by belgrade_owl; 12-07-20, 00:20.

      Comment


      • Bolje Trece oko da si okacio nego The Sun...

        Comment


        • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Kakve izjave daje. Novi ugovor je na pomolu 100%

            Comment


            • I treba da ga dobije.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Pogba: "Every game is a final and we have to get the result that we need, that’s the mindset. It’s never enough for us, we have to carry on and keep fighting and keep pushing yourself to get better and better.
                Ovo je najbitnije, ovo je Zidan sproveo u igrace Reala.

                Danas treba ovo da potvrde, da bude kao finale, nema opustanja, roknemo 2-3 gola i dobijemo Soton!

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post
                  I treba da ga dobije.
                  Kako ti se cini igra zadnjih nekoliko utakmica? Daj neki komentar
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Kako ti se cini igra zadnjih nekoliko utakmica? Daj neki komentar
                    Lepršavo Šalu na stranu, igramo kao da je neki drugi tim u pitanju a ne Junajted recimo koji je počeo sezonu. Rekao sam već, dosta velike zasluge za to idu Fernandesu, bukvalno mogu da kažem da skoro svakog igraća čini boljim i mišljenja sam da je nekako atmosfera u ekipi mnogo bolja od kad se on pojavio.

                    Pogba je world class, vidi se isto ta neka opuštenost kod njega kad je s Fernandesom na terenu, što reče neko Portugalac je preuzeo taj neki teret koji je Labilni držao neko vrijeme i sada se dobio neki balans koji treba održavati i od nove sezone samo povećavati.
                    Takodje pohvale treneru i strućnom štabu, konačno se zna startnih 11 i nema više onog stalnog miksanja.

                    Ozbiljan štoper i Sančo i mogla bi priča da bude baš interesantna.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Po prvi put navijam da United u sredini dovede radilicu za zadnjeg veznog. Ja principijalno nipodaštavam takve igrače, ali mislim da bi nam sad uz Pogbu i Fernandesa jedan motoričan igrač pao kao budali šamar.
                      Neki Kante, tako nešto.
                      Sa levim bekom, nekim kanteom i Sanchom, moglo bi da se priča o nekim ozbiljinijim ambicijama.
                      Ja bih dvojicu u veznom redu.
                      Ndidi kao radilica + Neves. Mada to zavisi od Pogbe, da li ide ili ostaje.
                      Na to dodati nekog levog beka, stopera i desno krilo.

                      Comment


                      • Pogba dobro igra otkad se vratio, izjave su ok. Vidićemo još, ne bih se zaletao s njim, ima još godinu ugovora, svakako ganja novi i bolji ugovor, da li ovdje da li u Realu. Pozitivni znaci ali da ostane i nastavi u tom ritmu u kontinuitetu i naredne/narednih sezona

                        Comment


                        • 5 mec zaredom bez promjena

                          Last edited by Miki28; 13-07-20, 19:05.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Šteta velika, par minuta nas je dijelilo od mjesta u ligi šampiona vjerovatno. Sad mora da se dobija Palas, gdje mora odmoriti što je više moguće glavnih igrača zbog polufinala kupa u nedjelju, pa još i Vest Hem i ne izgubiti od Lestera. Uzdamo se u Šefild i Totenhem protiv Lestera i u Liverpul i Vulvse protiv Čelzija... Baš bezveze

                            Comment


                            • Ovoga sam se plasio, cim nismo napravili razliku od bar 2 gola.

                              Comment


                              • Soton nas je u većem delu odučio od igre u polju. Sve vreme nismo našli rešenje za njihov presing koji nam je zadavao velike glavobolje.
                                Šta reći o branjenju prekida gde smo baš ispali šabani.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X