Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U svakom slucaju ona prica vratimo Martijalu devetku svakako nema nikakve sanse da se desi
    sigpic

    Comment


    • Pa kad se bolje razmisli može biti lako i istina.

      Sjećam se da je Real u prvoj sezoni na dresovima od zlatne koke Ronalda zaradio preko 100m eura, a mora se uzeti u obzir da Junajted ima veću bazu fanova od Reala i da Zlatan nije bilo tko.

      Sjećam se da je i Ozil bio odma iza Ronalda i Mesija nako prve sezone u Arsenalu po broju prodanih dresova, ne znam kakvo je sad stanje.
      Last edited by Mario14; 29-07-16, 15:18.

      Comment


      • Ovo je top 10 za proslu sezonu

        http://www.totalsportek.com/football...t-shirt-sales/
        sigpic

        Comment


        • Dres kosta ni manje ni vise nego £82.26, ali opet mi je neverovatno da je za 7 dana prodato toliko dresova. Kakav marketinski potez je dovodjenje Ibre, pa on sam moze isplatiti jos jedan rekordni transfer bez problema.
          sigpic

          Comment


          • Samo ne znam kakav vi deal imate sa Adidasom? Kao da sam čitao negdje nedavno da baš dosta velik postotak ide njima...

            Comment


            • Postoje dvije verzija, jedna je ova

              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1505177

              Druga je ta sto si cuo. U svakom slucaju znajuci Vudvorda sigurno je uradio ono sto je najbolje za klub i sto ce mu donijeti najvise para.
              sigpic

              Comment


              • Meni neverovatno da je Hazard ispred Neimara. Neimarovo trziste brojinije ali ipak slabiji...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Celsi je mnogo mocan marketinski, brutalan posao je napravio Roman, nenormalnu popularnost klub ima. A i racunaj da svaki navijac Barse zeli prvo dres Mesija da ima, kad on ode posvetice se Nejmaru u potponusti

                  Hahahahaahahahhahaha

                  https://www.facebook.com/Manchester....type=2&theater
                  sigpic

                  Comment


                  • https://www.instagram.com/p/BIcrbqNDrIJ/

                    Marsijal došao u posetu kod drugara

                    M2 Note

                    Comment


                    • Martijalov brat


                      Samantha I accept that you're having a hard time coping with the situation with my brother but I can't hear your lies anymore because you're hurting Anthony and our name.

                      1- you weren't married to Anthony
                      2- you didn't meet him when he had nothing, he was already a Monaco player and was earning a lot
                      3- Anthony is sending you 3500 euros per month, more than the judge would give you so when you say that you can't buy a high chair it's an incredible lie
                      4- Anthony loves his daughter and would like to see her every day, he became the worst dad since he separated from you but he was the best 3 month ago it seems like.
                      5- always putting the little girl in situation on social media and to use it (for your own goals) is shameful, why did you never show her when you were with Anthony?

                      Anthony doesn't want to speak publicly but I can't let your little game last any longer.

                      ...

                      I understand that you're suffering of the situation and if after this message you want to victimize yourself or make a sketch out of it go ahead but it was important to tell the truth.

                      Anthony will always be there for his daughter as well as his family.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam sta reci, pismo kao pismo je OK. i u rangu njihovih godina i da imaju samo par razreda neke elementarne skole al` tuzno je kuda je svet otisao pa je sve javno...
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Odvratno ogoljavanje svega, svacega i svakoga! Fuj kakva vremena!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kakav cirkus od kluba postajemo.

                            Niko nije bio pametan kao SAF ipak

                            sigpic

                            Comment


                            • Meni ovde nista nije jasno, prekjuce su bile price da je sve gotovo za 48 sati, juce da danas potpisuje, a ovaj kreten sada kaze no deal done.

                              Jel dolazi ili ne dolazi?

                              Comment


                              • Pomisliš stigao Murinjo ima mozga on kad ono..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X