Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijaci Rome nakon pobjede protiv Napolija

    Smalling was fucking insane
    Since he came in, he’s been all class and a great leader through his actions. Humble player. Wish it wasn’t a dry loan.
    I’m pretty sure we are gonna buy him he seems happy here
    I hope so, but at what price. Man U might try and bully us on this one
    Smalling seems to have a better read on the ball in the air than anyone around him, he's always in just the right spot and even his most flailing clearances seem to land at the feet of Roma midfielders. An underrated skill.
    That outstretched save with his foot off the goal line was as good as it gets... incredible
    Smalling is in better form than Manolas’ prime at Roma, prove me wrong.
    Smalldini > Koulibaly + Manolol.
    is there anything Smalling can't do
    Smalldini doing smalldini things
    Smaldini
    SMALLDINI
    Mancester jebeni Junajted

    No moglo je i gore, da ode u Arsenal, trolovali bi nas godinama, placu za njim.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • OGS je dao prednost Filu Džonsu, koji je pomalo sirov.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Ovaj ostane li jos 20-30 utakmica zvanicno ce biti najgori menadzer u istoriji kluba, mada to svakako jeste



          Lukaku dva gola, deveti u sezoni, sedmi u ligi, Inter je trenutno prvi. Roma sest bodova ima vise u odnosu na proslu sezonu u ovo doba, treci su, a mi 10, pet bodova od zone ispadanja. Smoling najbolji stoper u dosadasnjem dijelu sezone u Seriji A.



          Ovaj yes man da ima zeru obraza sam bi otisao.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Koliko ocajno vodjen klub

              sigpic

              Comment


              • Van Galu i Murinju odgovara ovom free flowing menadžeru ne odgovara [emoji1319]

                Comment


                • Bojim se da bi Smalling uskoro morao da menja agenta

                  Ne bih ni znao za ovo da ista osoba nije agent Gary Monka

                  Football agent James Featherstone in court accused of pub toilet attack
                  James Featherstone, who represents former Manchester United defender Chris Smalling and current Sheffield Wednesday manager Gary Monk, allegedly attacked businessman Darrin Bloomfield in the gents' toilets at the Stamford Arms in Bowdon, Cheshire
                  https://www.birminghammail.co.uk/new...court-17202167

                  Comment


                  • Mislim da ga je vec promijenio prosle nedelje, presao je kod nekog Italijana ili treba da predje, to je nada navijacima Rome da bi jos lakse moglo da dodje do dogovora da ostane.
                    sigpic

                    Comment


                    • Najveci[emoji146]

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • E moj stari koga si ti trenirao, sad ovaj strucnjak oce pasove od stopera, bi li bilo mjesta za Vidica u danasnjem fudbalu? Kod Norvezanina ne



                        There's a rumour today that we will block a 25 million January sale for Rojo because of his 'resurgence in form'
                        je li realan ovaj klub, jesu li ovi debili na misiji da nas uniste? Drugog objasnjenja nema.

                        Ajmo redom, malo starija vijest


                      • Ukoliko bi se odlucilo za smjenu Solskjera sto bi po meni bila velika greska najbolja opcija bio bi Ajaxov ten Hag, Mauricio Pochetino ili Nagelsman. To su mladi, perspektivni treneri koji bi mogli nastaviti proces s mladim igracima koji je zapoceo Ole. Dovoditi trenere tipa Alegrija kao sto insinuira ovaj Vladan (neozbiljan tip cije gluposti i piskaranja vise i ne citam, lik je izgubljen u vremenu i prostoru i njegovo navijanje za United je bizarno) bila bi veca greska nego sto je bilo dovodjenje Mourinha. Svi mi koji nismo instant navijaci i koji navijamo za United dugo znam sta znaci ovaj klub i razumijemo njegovu DNK, njegove specificnosti i njegovu jedinstvenu istoriju koja se ne moze porediti ni sa jednim drugim klubom. Unitedu najvise stete nanose Glazeri i ovi instant navijaci.

                        Comment


                        • Ti bi mogao malo da pripazis na koji nacin pises na temi i generalno na forumu i koga sve svrstavas u instant navijace.

                          Ako imas nesto konstruktivno da nam napises zasto se ne slazes sa nekim tvrdnjama slobodno napisi ili sta je to trenutno u Junajtedu sto oslikava taj cuveni dnk koji spominjes, ali ovakvi ispadi ubuduce ti se nece tolerisati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo cu reci to da ako skoro svi bivsi igraci i legende Uniteda podrzavaju Solskjera i ne kritikuju ga onda to dovoljno govori o njemu i njegovom radu. Oni znaju sta je dnk Uniteda, ti ako ne znas to je tvoja stvar. Ja nisam fudbalski ekspert u trenerskom smislu i ne umisljam si da jesam za razliku od nekih ovdje ali znam sta je United i sta on prestavlja kroz istoriju. Kad pronadjes sta je to konkretno sto sam napisao da bi se neko mogao uvrijediti a da nisam obrazlozio slobodno predoci, bit ce mi drago. Sankcije koje bi mi se eventualno uvele potvrdilo bi upravo ono o cemu pricam da su najveci problem Uniteda instant navijaci, stoga slobodno neka miderator preduzme sta misli a treba.

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Ti bi mogao malo da pripazis na koji nacin pises na temi i generalno na forumu i koga sve svrstavas u instant navijace.

                              Ako imas nesto konstruktivno da nam napises zasto se ne slazes sa nekim tvrdnjama slobodno napisi ili sta je to trenutno u Junajtedu sto oslikava taj cuveni dnk koji spominjes, ali ovakvi ispadi ubuduce ti se nece tolerisati.
                              Dakle da pojasnim, DNK Uniteda je njegova tradicija, istorija i prepoznatljivost u svijetu. United je uvijek bio tim koji je gajio atraktivan i napadacki fudbal i klub ciju su okosnicu cinili domaci igraci, djeca stasala u omladinskoj skoli, djeca koja su odrastala u ljubavi i postovanju prema klubu. Oni igraci koji su dovodjeni u United birani su kriterijumom gdje se nisu gledali iskljucivo igracki kvaliteti nego isto tako i ljudske karakteristike medju kojima je najvaznija bila lojalnost. I to je uvijek donosilo uspjeh ali uz strpljenje. United nije nikada bio tim koji je dovodio placenike kojima je samo interes vlastita promocija i novac. Navijac koji zeli da United bude to i da ide tim putem je instant navijac koji je pogrijesio klub za koji ce navijati i takvi su najveci problem Uniteda zajedno sa Glazerima. Klubovi po njihovoj mjeri su Chelsea, City, PSG. United to nije. Zbog toga Unitedu ne trebaju treneri tipa Alegrija ili Mourinha i slicni njima. Eto nadam se da sam barem ukratko uspio obrazloziti ono sto ne razumijete.
                              P.S. vezano za prijetnje sankcijama koje su mi upucene, preporucio bi moderatorima da prvo krenu sa sankcijama na govor mrznje i fasisticke izjave pojedinih ucesnika u forumu kao npr. pomenuti Vladan koji prilikom komentarisanja eventualnog preuzimanja kluba od stane Saudijaca cijeli jedan narod naziva najgorima od ljudskog roda. Zahvaljujem i pozdrav svim iskrenim navijacima Manchester Uniteda.

                              Comment

                              Working...
                              X