Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Zašto AWB na klupi?
    Valjda se prikljucio treninzima pre 5 dana pa nije spreman.

    Hvala Drveni za jos jednu bacenu sezonu...
    sigpic

    Comment


    • Mani se Sancha, dovodi Milunovica, bolji je od Lindelofa. Nije ni krenulo a vec bacena sezona.
      Cim sam vidio tim odmah me glava zaboljela.

      Nema srece sa ovim vlasnicima, ovo je biznis klub a ne fudbalski klub
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Lindelof het-trik, ocekivano najbolji igrac Palasa danas.
        sigpic

        Comment


        • Znaci, nevidjena stetocina, ali nevidjena. Pa jbt kakvi moroni, jos mu produzili ugovor ....

          A i svi ostali
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Lindelof het-trik, ocekivano najbolji igrac Palasa danas.
            Krvare mi oci kad ga gledam. Stopiraj orodaju Smolinga, prodaj Lindelofa
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Govno jedno smrdljivo svedsko, ovo sto je on odigrao nocas mogu i ja evo kunem se mogu i ja ako ne i bolje. Odavno me nisu ovako iznervirali, Bruno svaki napad dolazi po loptu jer nema ko da pokrene akciju, Pogba miloon izgubljenih lopti, McTominej uloge bez ikakve, beskoristan u oba pravca cempionsip igrac isto kao i Fosumensa. Ali Hari Megvajer i Viktor Lindelof na sto smo mi osudjeni ne bilo nikome tako eto. Vudvord i Glejzeri keep going )) i jadni Solskjer bolje da se sam povuce dok je na vrijeme nego ovako.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Jesu li i Pogbi produzili ugovor za neke besne pare 350 hiljada nedeljno,ako su to uradili ima da prodju kao Real sa Bejlom,s tim sto Pogbu ne zeza trener nego covek nema kvalitet ni za pola tih para.

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post
                  Govno jedno smrdljivo svedsko, ovo sto je on odigrao nocas mogu i ja evo kunem se mogu i ja ako ne i bolje. Odavno me nisu ovako iznervirali, Bruno svaki napad dolazi po loptu jer nema ko da pokrene akciju, Pogba miloon izgubljenih lopti, McTominej uloge bez ikakve, beskoristan u oba pravca cempionsip igrac isto kao i Fosumensa. Ali Hari Megvajer i Viktor Lindelof na sto smo mi osudjeni ne bilo nikome tako eto. Vudvord i Glejzeri keep going )) i jadni Solskjer bolje da se sam povuce dok je na vrijeme nego ovako.
                  Nemam rijeci za poziciju Bruna danas, covjek je bio svuda osim tamo gdje mu je mjesto i gdje je najbolji. Svi su bili uzasni danas ali titula najgoreg ide svedskom policajcu. Bolje sprecava kriminal nego sto umije ista sacuvat na terenu.

                  Ulazis u novu sezonu i desna strana ti je TFM i James? To za Liga kup nije dobro. Onda je tu Skoti i covjek zvani Lindelof. To je desna strana Mancester Junajteda. Kraj vica[emoji2357]
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Krvare mi oci kad ga gledam. Stopiraj orodaju Smolinga, prodaj Lindelofa
                    Cekaj ali Lindelof je najmanje kriv sto je tu gde jeste, sta su radili skauti treneri i ljudi koji su ga doveli. On nije u Junajtedu od juce, on kod Olea igra evo vec treca sezona.
                    Ne zelim da ispadnem maliciozan niti da provociram, ali da li zaista iko misli da Ole moze da napravi nesto od ove ekipe? Da li vidite neki plan, neki stil fudbala koji ce on preslikati na terenu. Da li mozete da ocekujete pre meca kako ce izgledati igra Junajteda?
                    Steta je sto ima puno talenta napred, i sto on samo pokriva sve nedostatke Olea kao menadzera. Ovo slicno mislim i za Lamparda, prosto neki ljudi nisu za taj posao, i to sto su igrali fudbal dobro ne znaci da ce biti dobri menadzeri. Mozda oni imaju znanja tehnicko-takticke prirode, ali nije to dovoljno da bi bio dobar menadzer, moras biti ludak i moras imati muda.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kako bezvezna partija, fino nas je Palas išamarao. 3 primljena gola i 1 dat nakon što se lopta izodbijala i došla do Junajtedovog igrača.

                      Šutiraju sa distance ko sivonje u nedostatku ideje, Pogba masu netačnih paseva i izgubljenih lopti, MekTominej nije rješenje u utakmici poput ove. Generalno toliko su bezvezno izgledali na terenu, trebaće im očigledno par utakmica da uđu u ritam. Šteta što će do tad već prosuti dosta bodova i zaostajati za konkurentima za top 4.

                      Ovo će ubrzati stvari i doći će tih par pojačanja u ovih 15ak dana.
                      Last edited by BorisUnited99; 19-09-20, 19:56.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Nemam rijeci za poziciju Bruna danas, covjek je bio svuda osim tamo gdje mu je mjesto i gdje je najbolji. Svi su bili uzasni danas ali titula najgoreg ide svedskom policajcu. Bolje sprecava kriminal nego sto umije ista sacuvat na terenu.

                        Ulazis u novu sezonu i desna strana ti je TFM i James? To za Liga kup nije dobro. Onda je tu Skoti i covjek zvani Lindelof. To je desna strana Mancester Junajteda. Kraj vica[emoji2357]
                        Odavno, bas odavno nisam ispizdio posle neke utakmice Junajteda kao nocas. Kao primarno pojacanje krilo cijelo ljeto Sanco i na kraj da dodje ili ne ista odbrana ostaje, dzabe nam 15 Sanca kad su ove dvije neznalice pozadi. Da se govana najede ko god branio Megvajera i Viktora Lindelofa, eto tako.

                        Da se sprda svaka susa i marusa s nama, prvo kolo nove sezone i ovo dozvole, mrs bre svi komplet.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by Van Strike View Post
                          Cekaj ali Lindelof je najmanje kriv sto je tu gde jeste, sta su radili skauti treneri i ljudi koji su ga doveli. On nije u Junajtedu od juce, on kod Olea igra evo vec treca sezona.
                          Ne zelim da ispadnem maliciozan niti da provociram, ali da li zaista iko misli da Ole moze da napravi nesto od ove ekipe? Da li vidite neki plan, neki stil fudbala koji ce on preslikati na terenu. Da li mozete da ocekujete pre meca kako ce izgledati igra Junajteda?
                          Steta je sto ima puno talenta napred, i sto on samo pokriva sve nedostatke Olea kao menadzera. Ovo slicno mislim i za Lamparda, prosto neki ljudi nisu za taj posao, i to sto su igrali fudbal dobro ne znaci da ce biti dobri menadzeri. Mozda oni imaju znanja tehnicko-takticke prirode, ali nije to dovoljno da bi bio dobar menadzer, moras biti ludak i moras imati muda.
                          Ajde uvijek treba dati vremena igracu, posebno onom koji dolazi iz druge lige da se privikne ali kao sto kazes, ovo je 3 sezona i iste stvari radi konstantno, iz meca u mec, iz sozone u sezonu tako da je ocigledna greska menadzera njega stavljati u tim. Uvijek nesiguran, uvijek mekan u duelu, spor i jednostavno nije dovoljno dobar za Utd.
                          Posle restarta je igra licila na nesto ali ovo danas je veliki korak unazad, pocevsi od izbora tima, strukture pa sve do igre. Neprihvatljivo
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Bilo je dosta razocarenja zadnjih par sezona, ali ovo je jedno od najvecih barem za mene. Ajde taman pomislim evo ga nova sezona, slozila se i ekipica neka, odlicno zavrsili proslu sezonu, raspored se fin poklopio, kad ono...
                            Ne mogu da vjerujem da nas jedan Palace nadigra u sred Manchestera, fuj! Mozemo mi dovesti i Sancha i jos trojicu takvih ali dok imamo ovakve jablane u odbrani mi nemamo sta traziti, najveci domet nam moze biti top 4 i to da nas usere na max.
                            Volio bi samo da znam na osnovu cega je danas startao James, pa i Fosu Mensah.
                            Last edited by labe; 20-09-20, 01:02.

                            Comment


                            • Comment


                              • Ma lagano... sačekajte da prođe prelazni rok pa onda monitorujte do leta i onda krenite iznova da monitorujete i videće se da se trudite i da zaista nešto radite... ali nemojte da trošite novac, samo monitorujte.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X