Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Meni ovde nista nije jasno, prekjuce su bile price da je sve gotovo za 48 sati, juce da danas potpisuje, a ovaj kreten sada kaze no deal done.

    Jel dolazi ili ne dolazi?
    Dolazi, imas reklamu dje su na pocetku papagaji od papira, oni simbolizuju novinare. Zvanicno jos uvijek nije potpisano sve, znaci nema dogovora medju klubovima, nije slagao. Utakmca se vodi izmedju novinara iz Italije i novinara sa ostrva, ko ce da obavijesti prvi i ko je gori. Hahahaha kako duhovit covjek taj Mino Rajola, zar ne?
    sigpic

    Comment


    • Kako mi se gadi od tog coveka to nije humano. Pa ovo nije realno da me neko toliko nervira a poznajem ga samo sa twittera onako sto ga gledam, odvratna pojava.

      Comment


      • Dva dana prije potpisa Ibrahimovica rekao je
        "There are clubs in England and Europe, some outside of Europe, but everyone thinks he must go to Manchester United. It's not true."
        Smarando strasni, gubimo identitet potpuno.

        Romano

        Juve and Man Utd need to write paperworks, sign, pay Raiola... as said, need time to become official. But there's total agreement #Pogba
        Ovo je najvaznije
        sigpic

        Comment


        • Bila bi fora da mu Drveni proda foru dajemo ti 20% od sledećeg transfera
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ali ovi kreteni sto na svaku objavu kluba na drustvenim mrezama pisu sell Felaini su bas posebna vrsta retarda

            Vudvord od najomrazenijeg lika, do toga da ga svaki navijac Mancestera obozava.



            sigpic

            Comment


            • Prihod od prodaje dresova Zlatana Ibrahimovića već u prvoj nedelji dostigao je neverovatnu cifru od 76 miliona funti. ‪#‎mufc‬ ‪#‎ZlatanTime‬

              "Čujem sa svih strana da je dolazak Pola Pogbe preskup. Nije tačno, samo od prodaje mog dresa Junajted će vratiti uloženi novac!” - Zlatan Ibrahimović.
              Covek izdominira u jednoj recenici u vezi svih sranja oko kojih kukumavcete vec mesecima. Cak i da nije istina, za mene kao da je on rekao. Boze kakav klub, sad i opet kakav trener, a bogami i kakvi igraci. Dok vi pratite tviter akaunte od XY fudbalera spremacice sestre i moralisete preko dirki, bolje da skupljate pare da odete i potrosite grlo na ovakvu velicinu i pritom ne mislim da mu blajvnete
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Ja grlo mogu da potrošim samo na hladno pivo. Može i vinjak.. ipak je petak
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Evo odličan text u vezi dresova i transfera

                  http://thesetpieces.com/features/tra...-myth-busting/

                  Comment


                  • [VINE]5K07KJPqg2B[/VINE]
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Covek izdominira u jednoj recenici u vezi svih sranja oko kojih kukumavcete vec mesecima. Cak i da nije istina, za mene kao da je on rekao. Boze kakav klub, sad i opet kakav trener, a bogami i kakvi igraci. Dok vi pratite tviter akaunte od XY fudbalera spremacice sestre i moralisete preko dirki, bolje da skupljate pare da odete i potrosite grlo na ovakvu velicinu i pritom ne mislim da mu blajvnete
                      Tacno, previse se ljudi ovde oslanjaju na TW i sve sto se tamo tvituje. Jos kada vidim ko sve tandrlja tamo ....
                      Jbg takva je situacija.
                      I sta se desava? Ima li nekih novih tvitova o Pogbi?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ogroman seljakluk ovo za Pogbu i Raiolu.Tacno da ne zelis da se petljas s tim covjekom nikako,a i ovaj Pogba mi se smucio nekako u svemu ovome jer glumi nekakvu budaletinu.Ovo je prevazislo fudbal skroz i izgleda kao neki los spot neke ocajne pjevacice...nece se Pero s ovima petljati nikad sad sam skroz siguran jer on ne voli cirkusante nikako

                        Vas je samo da se ova uvrijedjena(debela) mlada dogovori za svoje bonuse...fuj
                        Last edited by AK47; 30-07-16, 00:22.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ne bi mu ih platio pa ne znam..

                          Trazi od Juvea. Jebe mi se tacno.


                          A opet drago mi je sto Juve nece da mu plati.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Balotelli style.

                            Comment


                            • Moze ova slika da prodje...

                              Spoiler
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • To legendo, potpisuj se na tudji dres



                                Baloteli 2
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X