Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a zasto valensija ne bi ponovo igrao desno krilo? realno...

    Comment


    • Zato sto je masu bolji defanzivac nego ofanzivac trenutno.
      sigpic

      Comment


      • Zato sto je Esli Jang bolje desno krilo

        Imas Mikija, Matu..

        Erice,

        Nemam pojma za Aubu. Nas igraci iz Borusije bas nece. Nekako su losi kod nas . Spic je preko potreban. A osim Aube nema bas "dostupnih" a zrelih..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ma meni je Morata ok izbor skroz, ne za tu cenu, ali sam prihvatio da cemo masu pretplacivati i takvo je stanje ako si Mancester Junajted trenutno. Cak sam i Perisica prihvatio da ce doci. Samo me eto taj DM kopka i da li ce doci 2 veznjaka ili 1.
          sigpic

          Comment


          • Dosta se sporednih imena spominje - Renato, Anderson Taliska itd...
            sigpic

            Comment


            • Cak ni ja nemam nista protiv da se dovede Renato za 20-25 miliona eura. To je rizik koji se moze uzeti.
              sigpic

              Comment


              • Ali nikako da uzima minute Pereiri. Pereira je zasluzio da dobije sansu.
                sigpic

                Comment


                • I meni je Morata ok ako bude igrao spica. Ali nesto mislim da ce da ga seljaka, i zbog toga bih radije Belotija.

                  Sto se tice veznjaka ako je moguce Radja onda nema price. Ali Sances, Fabinjo, Matuidi, nesto nisam za Matica. Mislim da ce da krene da pada.
                  I naravno krilo. Ako moze Daglas
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Mislim da se za Pereiru i Soa cekaju pripreme pa onda odluka da li dovoditi igrace na tim pozicijama.
                    Mozda su i neke mete na ovom kupu konfederacija pa se ceka kraj zbog opcija.
                    Last edited by mikisavic89; 24-06-17, 21:32.

                    Comment


                    • Ma Daglas u Juveu, vidim Bruma kida na ovom U21 (mada to ne mora nista da znaci) njega smo bas prelako ispustili.

                      Bice Ivan, moras to da prihvatis sto pre .
                      sigpic

                      Comment


                      • Dok ne dodje ne prihvatam.

                        Jbg Esli Jang vol 2.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Renata ako mozemo dovesti za 25 milki, odma to uraditi. Posaljemo ga na pozajmicu negde u EPL bez obestecenja i mirna Bosna.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment




                          • Ajmo Rojston Drente!

                            I neko Murinja krivi sto ovom degeneriku nije data sansa
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment




                            • Spoiler

                              Vlatko na aparatima.

                              Comment


                              • Manchester United @ManUtdUpdates_
                                Jose Mourinho wants Manchester United to try and sign Harry Kane, and ignore Cristiano Ronaldo. [Mirror] #MUFC


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X