Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj post uopste nije bio "daj da dovedemo Kejna na leto" vec uopstena hipoteticka konstatacija.

    Bio bih zadovoljan i Ikardijem.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Sta napisa ti?
      Ne kapiram ni ja, keva me nesto smarala dok sam pisao pa eto sta je ispalo.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Previše se na forumkma kritizira pogbu i jos neke igrače, a mourinhovu krivnju rijetko tko spominje
        Pogba nije Messi naravno, kao sto messi ne moze biti nijedan igrač, Pogba je vezni igrač a to je specifična pozicija u kojoj se s godinama dobije potrebno iskustvo da igrač sazrije, npr modric je u pogbinim godinama tek dosao u tott, Iniesta nije bio ovaj Iniesta kao zadnjih par godina.... Pogbin potencijal je ogroman to svatko vidi i on je vec sada među 4-5 igrača na svojoj poziciji a u roku 3 g siguran sam da ce biti najbolji veznjak
        Mourinho mora snositi najveću krivnju za rezultate, a pogotovo sto ne možemo dobiti Male ekipe a njegove ekipe su bar uvijek to uspijevale, po ovoj sezoni necu dati konačni sud o moua ali vidjet cemo dogodine kako ce biti
        Mislim da fa cup trebamo odbaciti te sve karte baciti na ligu i el


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Ali ja ne verujem da bi radije gledao nekog prosecnog igraca kao Matuidi umesto Pogbe. Znaci mozak ne moze to da mi procesuira nikako.
          sigpic

          Comment


          • Ne postoji igrac sredine terena kojeg bi radije imao u ekipi umesto Pogbe. Vec sad je odlican igrac, a da ne govorim o njegovim godinama i potencijalu koji ima, jos na sve dete kluba.
            Pogba
            sigpic

            Comment


            • Dobar avatar btw...

              Jel to groznica drma pred Andromedu ?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Dobar avatar btw...

                Jel to groznica drma pred Andromedu ?
                Brojim dane do izlazka.

                Dobar je i Donnie Darko avatar, tacnije oba su dobra, mozda je onaj prosli malo bolji.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Brojim dane do izlazka.

                  Dobar je i Donnie Darko avatar, tacnije oba su dobra, mozda je onaj prosli malo bolji.
                  Spoiler
                  Volverin?
                  sigpic

                  Comment


                  • Imao si pre 10 minuta drugi avatar Donnie Darko, na njega sam mislio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Ali ja ne verujem da bi radije gledao nekog prosecnog igraca kao Matuidi umesto Pogbe. Znaci mozak ne moze to da mi procesuira nikako.
                      Ko ne voli da gleda Bleza? Lik trci kao da mu se kenja, vodi loptu kao da uterava kokosku u obor. Mada Vladan zeli samo manju glavobolju.

                      Salu na stranu, Verati-Blez-Rabio je trenutno mnogo jaca sredina od Kerik-Pogz-Erera. Ali svetlosnim godinama smo daleko od njih. Pogz je poceo da pruza losije partije otkad se Murinjo vratio na 4-2-3-1, to svi vide. A opet, brda smo ludji i bolji sa Mikijem na 10. Ne znam, nisam pametan, ne vidim resenje.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • 4-3-2-1 sa Marsijalom i Mikijem iza Ibre, eto

                        Comment


                        • Zlatan tri utakmice suspenzije, Celsi, Boro i Vest Brom, barem Zoze moze od lige i FA kupa da se oprosti i da se fokusira samo na LE.

                          Sto se tice Mingsa za sad ovo

                          In addition FA say 3 matches 'clearly insufficient' for Mings.
                          sigpic

                          Comment


                          • Očekivano za Zlatka
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Tata-Mati novi ugovor?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • I nek je dobio suspenziju, moramo već jednom da vidimo gdje smo bez njega. I nek izgubimo svaku, još bolje, znamo da smo ništa bez njega makar.

                                Comment

                                Working...
                                X