Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Legenda my ass...

    Spoiler
    Mislim jeste ali mu onaj odlazak u Siti nikada necu oprostiti
    Nije mu ni Gary Neville oprostio

    Comment




    • Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Here's my tip for the top, 5 young lads who COULD replicate the class of 92 http://www.stephenhowson.com/manches...class-of-2016/
        Imas tu jos dvojicu momaka, Ro Son Vilijams stoper 17 godina i Demetri Micel, koji je trebao da bude perjanica ove U18 generacije ali je doziveo kriminalnu povredu prosle sezone i jos nije skroz izasao iz nje.

        Inace slazem se sa ovom cetvorkom (Tuanzebe, Resford, Mensa i Gribin) sa tim da Gomesa moramo jos pustiti da vidimo u kom pravcu ce ici. On je talenat na nivou Ravela, ali je jos dete.
        sigpic

        Comment


        • Meni žao što su otišli i oni treneri mislim da beše McGuiness tako nešto i još neki koji su radili sa klincima, pa posle Fergija ostali samo par njih. Doduše ne sećam se ni da li su možda imali i godina, pa su čekali kada se Fergi odluči za kraj, da i oni idu.

          Ne znam kakvi su ovi novi treneri, ali nadam se da neće uništiti klince koji mogu da izrastu u dobre igrače, možda i neka zvezda gde tipujem na Fosu Mensaha.

          Comment


          • To te neko slagao, svi su tu - MekGinis, Dzojs, svi koji su radili sa klincima i pod Fergijem su tu i dalje.
            sigpic

            Comment


            • Phelan? Zar nije jedan deo otišao njih? Ja sam baš bio ubedjen da je dosta njih otišlo zajedno sa Fergijem, a da je Lui doveo Hoenkea + još neke u stručnom štabu + za golmane i za klince.

              Comment




              • Na danasnji dan 2005. godine Nemanja Vidic je potpisao za Manchester United!

                Jos jednom hvala na svemu kapitenu, pa da nam na leto dodjes u Zvezdu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  Phelan? Zar nije jedan deo otišao njih? Ja sam baš bio ubedjen da je dosta njih otišlo zajedno sa Fergijem, a da je Lui doveo Hoenkea + još neke u stručnom štabu + za golmane i za klince.
                  Pa to su Fergijevi asistenti bili, a ljudi koji vode U18 i U21 su i dalje u klubu.
                  sigpic

                  Comment


                  • A on nije imao neke dodirne tačke sa klincima? Jbg dugo nisam pratio to i onda zaboravio... Moraću da se podsetim.

                    Sent from my m2 note

                    Comment


                    • Kaze Tejlor da su nam mete Mane, Stouns i Minamoto (za ovog lika sam lupio prezime, neki Japanac iz Majnca, spic). Kaze da ce Mane biti tezak u januaru ali da ostaje ozbiljna meta za leto. Ista prica i za Stounsa.

                      Evo clanka - http://www.theguardian.com/football/...P=share_btn_tw
                      sigpic

                      Comment


                      • Ander startuje, Rooney na klupi! Gospode bože isuse sveti petre nojeva barko vrh na jelci deda mraze i irvasi, ovaj stvarno rešio da pokuša da sačuva posao.

                        De Gea, Young, Smalling, Jones, Blind, Carrick, Herrera, Mata, Fellaini, Memphis, Martial

                        Liči mi na onu 4-1-4-1 u 4-3-3 što ilustrovah pre dan-dva.

                        Comment


                        • Comment


                          • Svajni jos ovu tekmu mora da presedi?

                            Comment


                            • Ako je Fela na 10ci a Erera pozadi sa Kerikom, to je dobro. Ako je Erera na 10ci, a Felaini sa Kerikom, to je lose.

                              Svidja mi se sastav, e sad da vidimo igru, nece valjda biti pijani

                              Comment


                              • Nesto je puklo izmedju Snajderlina i Gala cim ga ovaj ne zapinje tri utakmice, a spreman je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X