Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma daj Pepa i mirni smo!

    Comment


    • Dodje SAF i kaze rekao sam Jangu da vise nikad ne simulira, obecao je da nece vise

      Van Gal je sto se toga tice cist trener, nema mind gamesa, postuje igru kao igru ali je arogantan maksimalno, bezobrazan, drzak ali dobro sakriva svoj karakter i temperament u Mancesteru.

      Ko bi odbio De Jonga prije godinu i po dana? A jedan je od najprljavijih igraca.
      sigpic

      Comment


      • Jeste De Jong prljav ali je to meni jos u granicama, dok je npr Kosta bas prsotina. Kao sto je bio i Pepe neko vreme.

        Malo da se pomerimo sa teme trenera...

        Man Utd get green light for £22m Lucas Moura

        Manchester United have been given the green light by PSG to sign winger Lucas Moura, with Liverpool expected to rival Louis van Gaal's side for the £22 million-rated Brazilian.

        Source: Daily Telegraph


        Pritom niko nije komentarisao i glasine za Hamesa! Daj Drvo, dovodi ih odmah!
        Last edited by Sir Giggsy; 23-12-15, 17:56.

        Comment


        • Pogledajte trenutak kada je bijesni Van Gaal otišao sa presice!

          http://sportska-tribina.info/pogleda...ao-sa-presice/

          Comment


          • Skroz mi je svejedno kada ce baba Vanga da ode, na osnovu brukanja u LS nije zasluzio trecu sezonu.Ko god da dodje sem Murinja, top4 nece najverovatnije da bude izboren.

            Originally posted by Ser Gagi View Post

            Murinjo bi nam doneo titulu. Ovaj jedva udje u TOP4, odnosno bori se za TOP4 u ovakvoj konkurenciji.Tacka.
            Hiooteticki u ovoj sezoni ne verujem, ali u njegovoj ''drugoj'' vrlo verovatno.

            @Brajkula

            I ti slusas Major Lazara.Meni se svidja ova stvar.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Jos i rimuje
              Pa isto ko Erik.

              Originally posted by Erik Dekard View Post
              Preokret u prici. Da li to znaci da im odlazi Rici ?




              Inače, meni je ovo sve boleština. Mediji, navijači, histerija, reakcija, giljotina. Srećna nam 2016.

              Comment


              • Originally posted by sportskatribina View Post
                Pogledajte trenutak kada je bijesni Van Gaal otišao sa presice!
                stormed out
                Tako je bilo i prethodnih godinu i po, nije ni čudo što je vrisnuo sa strpljenjem i došao do tačke pucanja kad je odlučio da nema smisla više komunicirati i hraniti ih. Prežvakano i ispljunuto sve ranije.

                EDIT: Pardon za dupli, ali ko da je bitno, i tako će otići tema đavola dođavola.
                Last edited by Abel; 23-12-15, 18:29.

                Comment


                • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                  EDIT: Pardon za dupli, ali ko da je bitno, i tako će otići tema đavola dođavola.
                  Eh tema. Oticice (otisao je) klub dodjavola.
                  sigpic

                  Comment


                  • Upravo dobio mail.

                    Comment


                    • Originally posted by Abel Brodersen View Post

                      EDIT: Pardon za dupli, ali ko da je bitno, i tako će otići tema đavola dođavola.
                      A taman sam htela da te hvalim za Viktoriju.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A taman sam htela da te hvalim za Viktoriju.
                        Što, pa nisi ti krivac. Ti admini su Halejeva kometa?

                        Da ne bude totalni off, evo jednog Depaja.






                        EDIT: Nego, ima li neko logično objašnjenje da mi nikako nismo igrali 4-3-3 cele sezone?
                        Last edited by Abel; 23-12-15, 19:56.

                        Comment


                        • Manjak desnog (napadackog) krila. Jedino smo mogli da probamo varijantu

                          Depaj Runi Marsijal

                          ali u tom slucaju na klupi nemas nista od ofanzivnih opcija.
                          Last edited by ExEric; 23-12-15, 20:03.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije mi to logično opravdanje, ne kod Van Gala kom je Mata funkcionisao s desne strane u 4-3-3 u onom nizu kad smo dobili Totnem i Siti. Mada je to bila neka asimetrična formacija sa potpunim težištem po levoj strani. Ne znam, čudno mi da niti jedan meč nije isprobano, ima tu igračkog materijala. Pogotovo za sredinu i maksimalno iskorišćavanje Herrerine dinamike.

                            Prošle sezone smo beše čekali 4-2-3-1 vekovima? A ove je to 95% difolt.

                            Comment


                            • Pa ni to prosle sezone nije bio 4 3 3 vec neka varijanta 4 2 3 1 sa Felainijem u nekoj "free, lazna 10ka" rola (nazovi je kako hoces). Either way nije bio u liniji sa Kerikom-Anderom, vec iza Runija, skoro sa krilima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bilo je 4-1-4-1 na papiru, dok je u napadu transformacija išla na 4-3-3.

                                Čim mi ovoliko raspredamo znači da su se kretali i trčali, a ne ovaj sad stoni fudbal.

                                Comment

                                Working...
                                X