Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Manchester United

    Kada bi Benzema dosao u Manchester onda bi u napadu bili Runi i Benzema a Berbatov bi ispao iz startne postave ne znam bas da li je to pametno (%fsd%&j
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #47
      Odg: Manchester United

      [quote author=bice link=topic=2668.msg148355#msg148355 date=1279200008]
      Kada bi Benzema dosao u Manchester onda bi u napadu bili Runi i Benzema a Berbatov bi ispao iz startne postave ne znam bas da li je to pametno (%fsd%&j
      [/quote]
      Normalno da bi Berbatov bio rezerva,a tandem Rooney-Benzema bi cini mi se bio izvanredan.
      Mada bih ja najvise volio Ibru,on bi po meni bio savrsen za igru Man-a @(*6sd$%
      sigpic

      Comment


      • #48
        Odg: Manchester United

        Ne znam Ibra je sklon povredama a znamo kako se igra u Engleskoj ipak ako doje bice to veliko pojacanje jos samo da doje neko iz odbrane i sledece sezone titula dolazi h5g6k8
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          Odg: Manchester United

          [quote author=manda link=topic=2668.msg148348#msg148348 date=1279199616]
          Nocas u 1:00,Mancester-Celtik,prepostavljam da su na americkoj trneji,ako se ne varam.
          [/quote]

          Jesu,odigrace pet utakmica...

          Comment


          • #50
            Odg: Manchester United

            Evidentno je da Mančesteru fali desni bek, i čudi me da se niko osim Lama ne dovodi u vezu sa Mančesterom.
            I Ferguson bi morao koliko toliko da pruži šansu Ćićaritu jer je pokazao da je majstor. Čak sam čuo i da je bio najbrži igrač na SP.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #51
              Odg: Manchester United

              [quote author=bice link=topic=2668.msg148359#msg148359 date=1279200339]
              Ne znam Ibra je sklon povredama a znamo kako se igra u Engleskoj ipak ako doje bice to veliko pojacanje jos samo da doje neko iz odbrane i sledece sezone titula dolazi h5g6k8
              [/quote]
              Ma samo da vise neko dodje h5g6k8
              Frey,Lahm,Melo,Sneijder,Ibrahimovic,te bih igrace voilio da vidim u Man-u,ali znam da je previse $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • #52
                Odg: Manchester United

                Felipe Melo??? fghj48d
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #53
                  Odg: Manchester United

                  Vala bas on h5g6k8
                  Carrick ide najvjerovatnije,Anderson nije nista posebno,Hargreaves ima mnogo problema sa povredama,potreban je takav tip igraca @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Manchester United

                    E Vlado najzad neko ko misli da je Melo dobar za poziciju zadnjeg veznog... $#^%RTNije on los igrac nego jednostavno nemoze da izdrzi pritisak i pada na provokacije....To je njegova najveca mana prosle godine je u ligi imao 11 zutih i 2 crvena da tek ne pricam u svim takmicenjima #%d*
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Manchester United

                      Nije on meni uopste los igrac,normalno kad bi se moglo najbolje rjesenje bi bio Lass,ali bi i Melo bio pravo pojacanje za Man Utd.Doveo bi njega SAF u red h5g6k8
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Manchester United

                        Pa moguce da i Lass dodje...navodno je Stuttgart dogovorio sve oko prelaska Kedire u "veliki" Real...sto znaci da bi Lass mogao lagano da ode... l5'%9

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Manchester United

                          Wesley Sneijder rekao je da je srecan u Interu ali on je ipak velika zelja Mancester Junajteda.....Ne zna se sta ce tu biti ali ne ocekujem njegov prelazak.. "Germany livewire Mesut Ozil is also flavour of the month, though the Reds will reportedly have to part with £25million to prise him away from Werder Bremen." .. "Real Madrid striker Karim Benzema is another familiar name on the list."
                          Najvece zelje Junajteda su Mario Baloteli(£30million),Karim Benzema(£25million),Wesley Sneijder (£35million) ,Luis Fabiano,Mesut Ozil(£25million)..
                          Manchester United Away Shirt Confirmed! Offical

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Manchester United

                            Ovaj vam i nije tako los @(*6sd$%

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Manchester United

                              Samo da na kraju kupe 2-3 od ovih igraca,da ne ostane na prici i pisanju medija.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Manchester United

                                Ni ovaj mi se nesto ne svidja,moglo je to mnogo bolje...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X