Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Manchester United

    Nisam verovao da je to moguce,ali je jos ruzniji nego proslogodisnji.

    Comment


    • #32
      Odg: Manchester United

      [quote author=dart gunner link=topic=2668.msg148302#msg148302 date=1279187692]
      Nisam verovao da je to moguce,ali je jos ruzniji nego proslogodisnji.
      [/quote]
      Pa dart pise fino sa "elementima klupske istorije".
      Mada i meni nisu nesto.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #33
        Odg: Manchester United

        Dres na nivou....Ja samo prizeljkujem Suareza u Mancesteru..

        Comment


        • #34
          Odg: Manchester United

          [quote author=Noah_Levenstein link=topic=2668.msg148305#msg148305 date=1279187963]
          Dres na nivou....Ja samo prizeljkujem Suareza u Mancesteru..
          [/quote]
          Naravno i ja bih volio Suareza,ali bitno je da dodje neki dobar napadac,bio to Suarez,Benzema ili neko treci,samo da dodje.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #35
            Odg: Manchester United

            Dres je definitivno mogao biti ljepsi,meni je svakako ljepsi proslogodisnji!
            Suarez je izjavio da ceka poziv Manchestera ili Barcelone,znamo da Barci ne treba,ali ja ne znam sta bi SAF,da dovede vrhunskog igraca za 4-5 miliona,ne znam sta ceka vise &Q45q@%

            Sochaux zeli Mame Biram Dioufa na pozajmicu.

            sigpic

            Comment


            • #36
              Odg: Manchester United

              @Manda - nije svejedno da l' Suarez ili Benzema...ima razlike...Suarez je tip igraca kakav treba Mancesteru jos kad dodje kod SAF naucice i da dobacuje pa ce biti klasa..

              Comment


              • #37
                Odg: Manchester United

                [quote author=Noah_Levenstein link=topic=2668.msg148335#msg148335 date=1279197908]
                @Manda - nije svejedno da l' Suarez ili Benzema...ima razlike...Suarez je tip igraca kakav treba Mancesteru jos kad dodje kod SAF naucice i da dobacuje pa ce biti klasa..
                [/quote]
                Mislim da bi se i Benzema lako uklopio,on je strasan igrac,samo nije dobio sansu u Realu,da pokaze sta zna i umje.
                Mada i meni se Suarez vise dopada.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #38
                  Odg: Manchester United

                  @Manda - i meni Suarez,klasican golgeter,masina za golove...To se ceni...a kad dodje u prave ruke moze cudo da se napravi,dok Benzema se i nije naigrao prosle sezone toliko tako da je u silaznoj formi verovatno,a i Suarez je,pretpostavljam jeftiniji,mada nisam informisan oko cena.

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Manchester United

                    Ima negde link,Suarez je izjavio da bi voleo da zaigra za Barsu,i da za taj klub navija jos kao klinac.
                    Ne verujem da ce ga Barsa dovesti,ustvari,nece vise dovoditi nijednog napdaca,osim ako Ibra ne napusti klub,sto ne bih voleo da se desi..strasan igrac.

                    Sto se tice cena,Real bi trazio za Benzemu barem 30miliona...dok Ajax navodno za Suareza trazi mrsavih 10 miliona... l5'%9

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Manchester United

                      Meni je bolji Benzema igrac od Suareza,mislim da je Man-u i potrebniji takav igrac
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Manchester United

                        Nocas u 1:00,Mancester-Celtik,prepostavljam da su na americkoj trneji,ako se ne varam.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Manchester United

                          Suarez je bolji od Benzeme sigurno..Najbolji strelac Holandske lige sa 33 golova cini mi se a Benzema je retko ulazio na teren u Realu a i Suarez je u boljoj formi $%&5@$A
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Manchester United

                            [quote author=phenom link=topic=2668.msg148346#msg148346 date=1279199405]
                            Ima negde link,Suarez je izjavio da bi voleo da zaigra za Barsu,i da za taj klub navija jos kao klinac.
                            Ne verujem da ce ga Barsa dovesti,ustvari,nece vise dovoditi nijednog napdaca,osim ako Ibra ne napusti klub,sto ne bih voleo da se desi..strasan igrac.

                            Sto se tice cena,Real bi trazio za Benzemu barem 30miliona...dok Ajax navodno za Suareza trazi mrsavih 10 miliona... l5'%9
                            [/quote]Ja ne volim Ibrahimovica po meni on kvari Barsu,stari sam Barselonin fan i mnogo je vise odgovarao Eto Barsi...Ali posto je Kamerunac pravio male problemcice u svlacionici i trazio vise para oni su hteli i za DZ da ga se otarase i doveli su Ibrahimovica koji uopste ne ume da cita igru Barse ,jednostavno se nije uklopio kako sam ocekivao,iako se nadavao golova nije to to...Suarez bi dosao samo tako...a Mancesteru bi dobro dosao dobar defanzivni vezni igrac i jedan brz igrac sredine terena...Fatalna greska Mancestera je sto su dali Teveza al tako je moralo biti...Mozda bi se Ibrahimovic bolje uklopio u Mancesteru a u Barsu Suarez da ode!

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Manchester United

                              [quote author=bice link=topic=2668.msg148349#msg148349 date=1279199697]
                              Suarez je bolji od Benzeme sigurno..Najbolji strelac Holandske lige sa 33 golova cini mi se a Benzema je retko ulazio na teren u Realu a i Suarez je u boljoj formi $%&5@$A
                              [/quote]
                              Pa i Kezman je bio najbolji strijelac holandske lige $#^%RT
                              Salu na stranu,Suarez je odlican igrac,ali ono sto je Benzema radio u Lyon-u je bilo fenomenalno,nije se snasao u Realu,ali bi bio on odlican u Man-u,ne sumnjam u to! @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Manchester United

                                [quote author=bice link=topic=2668.msg148349#msg148349 date=1279199697]
                                Suarez je bolji od Benzeme sigurno..Najbolji strelac Holandske lige sa 33 golova cini mi se a Benzema je retko ulazio na teren u Realu a i Suarez je u boljoj formi $%&5@$A
                                [/quote]
                                Pa uce i Benzema u formu,nije to problem,samo neka SAF krene kupovati. 8)
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X