Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Manchester United

    Igrao je Park prosle godine najvise do sada,imao je dobrih utakmica i golova.
    Anderson nije mogao da odigra dobru sezonu,radi povreda,on ce da briljira ovu.
    I ja bih Forlana. $#^%RT
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #17
      Odg: Manchester United

      Nekako mi je nezamislivo da se Forlan vrati u Man....ko zna.

      Comment


      • #18
        Odg: Manchester United

        [quote author=phenom link=topic=2668.msg147931#msg147931 date=1278976432]
        Nekako mi je nezamislivo da se Forlan vrati u Man....ko zna.
        [/quote]
        Ma nece se vratiti,ovu su samo puste zelje. %QWT&W
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #19
          Odg: Manchester United

          Forlan je za Manchester i Fergusona rekao

          Nisam tužan kako se završila epizoda u Mančester junajtedu, proveo sam tamo lepo vreme i dobro su se ophodili prema meni. Stekao sam dosta prijateljstva, ali nisam igrao onoliko koliko sam želeo. Ferguson mi je mnogo pomogao i brže sam se adaptirao zahvaljujući njemu, ali ipak, sudbina me je poslala u Španiju
          A evo sta Fergi kaze

          Poslao sam Dijegu poruku pre neki dan. Njegove partije na Svetskom prvenstvu su fantastične i svi smo jako ponosni na njega. Nikada nije postojao pravi problem dok je bio u Mančesteru. Jednostavno, kombinacija Rud van Nistelroj i on nije mogla da funkcioniše

          Momak je imao i drugih stvari o kojima je vodio računa, a najvažnija je zdravlje njegove sestre u Španiji. Uvek je razmišljao o odlasku u Španiju. Jedino što je vredno kritike je to što smo ga prodali za male pare. On je mogao da bude heroj. On je sjajan momak i fantastičan profesionalac
          Ocemo Forlana $#^%RT

          sigpic

          Comment


          • #20
            Odg: Manchester United

            Javier Hernandez ovaj decko ce biti veliko pojacanje. @(*6sd$%
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #21
              Odg: Manchester United

              I ja mislim da ce biti veliko pojacanje %QWT&W

              Evo nesto od El Chicharito-a h5g6k8

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Wjg06sHnDwA
              [/youtube]
              sigpic

              Comment


              • #22
                Odg: Manchester United

                I Man Utd zeli Ibru,iskreno ja bih najvise njega volio da vidim od svih napadaca koji se pominju,igracina je to &+I}\
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Odg: Manchester United

                  [quote author=Vladan link=topic=2668.msg148041#msg148041 date=1279042986]
                  I Man Utd zeli Ibru,iskreno ja bih najvise njega volio da vidim od svih napadaca koji se pominju,igracina je to &+I}\
                  [/quote]Jao da dodje Ibraka-dabra,radio bi razne carolije.
                  Samo da presjeku i kupe nekog.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Manchester United

                    Ma dovesce SAF par igraca,nema sumnje u to @(*6sd$%
                    A i ukoliko ne dovede opet bi se borili na svim frontovima do samog kraja,Man Utd je INSTITUCIJA &+I}\
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Manchester United

                      Ne bi voleo da Ibra ode nigde,ali plata mu je prevelika,12m eura godisnje,sto ne ide Barsi nikako.

                      Dovesce dedica neke igrace 100%....procitao sam da u 1. kolu protiv Newcastla ovi sto su igrali na SPu nece igrati.8. avgusta u Community Shieldu protiv Celzija ce izvesti neki mix sastav...dobro prilika da se pokazu neki novi igraci. $#^%RT

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Manchester United

                        Napadač Mančester Junajteda Federiko Makeda je prema navodima italijanskog lista Korijero Delo Sport rekao fudbaleru Intera Mariju Baloteliju da napusti San Siro i pridruži mu se na Old Trafordu. U Subotu je Baloteli za isti list izjavio kako mu godi interesovanje Mančestera, a sada i Makeda pomaže Ser Aleksu Fergusonu da realizuje ovaj transfer. Oba napadača su dobri prijatelji i saigrači u italijanskoj reprezentaciji do 21. godine.

                        SAF je odusevljen Lahm-om i nije iskljuceno da kapiten Njemacke reprezentacije dodje na
                        Old Trafford!
                        http://www.index.hr/sport/clanak/lah...rd/501856.aspx
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Manchester United

                          Kako bi nam valjao Lam,sa jedne starne Evra,a sa druge Lam.
                          Samo da dodje neko vec jednom,da kupi nesto,da krene. //h*svb
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Manchester United

                            Ako dodje Lahm imamo najbolju odbranu na svijetu,mada je i sad prejaka,ali skripi ta desna strana to je cinjenica @(*6sd$%
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Manchester United

                              Bolje ostavite Browna ili O'Shea-u na desnoj strani... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                              Levi bek i stoperi su odlicni,samo fali desni bek,ali ne verujem da ce biti nesto od Lama.

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Manchester United

                                Izasao novi dres za sezonu 2010/2011.

                                Dres se sastoji od kombinacije elemenata iz klupske istorije sa najnovijom tehnologijom izrade. Svaki dres biće izrađen od recikliranog poliestera, tačnije od 8 prerađenih plastičnih flaša. &*#GI(]
                                INSTITUCIJA brine i za okolinu. l5'%9
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X