Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Megvajer odmara? Sta ce to biti? Samo Bailly da izadje nepovrijedjen pa da zaigra protiv Totenhema. Pogba mora dobiti minute u 2 pol, da udje u formu.
      Bice mucenja naprijed, ne bi me iznenadilo da moraju Rasko i Mejson da udju da spasavaju
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Odradjen posao profesionalno, Mata gol i assitencija.
        Golcina Pogbe iz slobodnjaka.

        Doni fenomenalan u pas igri, sve na prvu
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Vidi Pogbinha [emoji50][emoji50][emoji50]

          Comment


          • Comment


            • Iskreno, ocekivao sam laganu pobedu

              Comment


              • Bailly je za Lindelofa Vidic licno. Nevjerovatno da Lindelof pocinje ispred njega
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Dosta dobro i visoka pobjeda na kraju. Gol i asistencija za Matu, majstor, dobro mu stoji kapitenska traka inače

                  Sutra naveče je žrijeb za četvrtfinale takmičenja.

                  A žrijeb za LŠ sutra u 17h.
                  Last edited by BorisUnited99; 30-09-20, 23:31.

                  Comment


                  • Meni se vise svidja Van Den Beek na poziciji AMC-a od Bruna.

                    Bruna bih na MC-a.

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Meni se vise svidja Van Den Beek na poziciji AMC-a od Bruna.

                      Bruna bih na MC-a.
                      Vidi se da lik kapira igru, kakve kretnje ima i odmah igra 1-2 i nova kretnja. Nema da davi loptu. Ajaxova skola.
                      Bruno previse rizikuje mada uvijek neka ta njegova lopta prodje pa ne znam koliko bi bio disciplinovan za ulogu MC-a ali treba malo Ole da kombinuje protiv slabijih ekipa kad ekipa bude fizicki spremna, ima dosta igraca koji mogu da mijenjaju pozicije i to moze biti dosta jako oruzje.

                      Totenhem u nedelju, bice to dobar mec. Ja bih krenuo sa Donijem ali vrvt ce Pogba poceti
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Koji se tim očekuje protiv Totenhema, šta je sa Matićem?
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Koji se tim očekuje protiv Totenhema, šta je sa Matićem?
                          Neki moj optimistican tim bi bio DDG, AWB, Maguire, Bailly, Shaw, Matic, Doni, Rashford, Bruno, Sancho i Martial[emoji123][emoji123][emoji123]
                          a bice: DDG, AWB, Maguire, Lindelof, Matic, Pogba, Rashford, Bruno, Greenwood i Martial
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Valja ukomponovati van de Beka, Pogbu i Bruna ubuduće

                            Teles izabran za najboljeg igrača portugalske lige za sezonu 2019/20 na osnovu 650k glasova
                            Last edited by BorisUnited99; 01-10-20, 14:08.

                            Comment


                            • Comment


                              • Bice nervoze jos par dana[emoji3] Smalling znaci ode u Romu. Kad bi neko uzeo Roha i Dzonsa pa to bi bilo vrh.

                                Ovo oko Sancha bukvalno sve isto, samo se vrti u krug ista prica. Glava da zaboli coeka[emoji3]
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X