Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecan Alex Telles svima koji slave
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • U menadzeru mi dominira u Totenhemu,ima 15 asistencija sest kola pre kraja prvenstva.

      Comment


      • Originally posted by nine33 View Post
        Srecan Alex Telles svima koji slave
        Sad još klubovi da se dogovore, kako čitam.
        Samo da ne bude kao sa Sančom.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Romano ništa nije objavio

          Comment


          • Pratimo situaciju[emoji2357][emoji2357][emoji2357][emoji2357] zajebavaju se Ed i druzina

            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • To vjerovatno znači da je manje-više dogovoren prelazak Smolinga u Romu, u skladu sa izjavom Fonseke danas.

              Teles i Šo, to bi bila već dosta bolja pokrivenost na lijevom beku. Teles bolji ofanzivno, Šo vjerovatno defanzivno, imaće obojica dosta minuta, Luk je sklon povredama svakako. Za desnog beka imaćemo Van Bisaku i Vilijamsa, pa i Daloa ako ostane.

              Comment


              • Zar Roma nije dovela već jednog stopera, juče čini mi se... Kumbula valjda?


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Evo i Inter se navodno ukljucio u borbu za Smallinga.

                  Comment


                  • Pocinjem da mislim da ovi namjerno pustaju informacije u javnost, cisto da mislimo da nesto rade. Prosto mi je nevjerovatno kako drugi prodaju, kupuju bez po muke a nama treba vjecnost da prodamo ili kupimo nekog.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Uzas brate, majke mi...

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Pocinjem da mislim da ovi namjerno pustaju informacije u javnost, cisto da mislimo da nesto rade. Prosto mi je nevjerovatno kako drugi prodaju, kupuju bez po muke a nama treba vjecnost da prodamo ili kupimo nekog.
                        Nije idealno ali muče se i drugi. Liverpul je tek sad doveo 2 igrača, Siti se preganja čitavo ljeto oko cijene za Kulibalija i pitanje je hoće li išta tu biti. Arsenal hoće Aouara ali ništa dok ne prodaju par igrača.

                        Problem je prodati ove igrače, sa Romom oko Smolinga pregovori traju baš dugo, Rohu se navodno trazi klub u Italiji, Vila se na kraju odlučila za Martineza ispred Romera i jbg. Dzons em povrijeđen em problem plata em neko treba da plati i obeštećenje.

                        Trebaće vremena da se isprave greške pravljene nekih 6-7 godina sigurno ali izgleda kao da se makar počelo raditi tome.

                        Dovedemo li stvarno lijevog beka i desno krilo kao što Romano govori, uz prodaju 3-4-5 igrača i uz van de Beka to je već dosta dobro.

                        Ne branim stvarno upravu i ovo je mučno ali mnogo više sam ljut zbog svega što su radili u nekim prethodnih rokovima.

                        Comment


                        • Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Zašto AWB na klupi?

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Zašto AWB na klupi?
                              Ne znam. Ovo mi djeluje kao poruka ljudima u klubu.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ma kakva poruka, boli njih kurac za rezultate sve dok mogu da muzu na ime.

                                Comment

                                Working...
                                X