Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Najzad neko dostojan broja 7...


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Sančo i štoper garant dolaze, treće pojačanje ako prodamo Dzonsa, Lingarda itd. Ne vidim više od toga a i to bi bilo super, sve dok se dovode pravi igrači i pravi postepen progres.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Najzad neko dostojan broja 7...


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
            Ne baksuziraj. Bili su i Di Maria i Aleksis dostojni u momentu kad su dolazili. Sedmica postala ukleta, dajte Sancu cetres devet.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Krenuli su Stone, Ducker sa negativnim izvestajima oko Sanca po instrukciji Eda tako da se polako primice, moguce da ce bas 7og avgusta ozvaniciti transfer.

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ja ne bih Lingarda prodavao.

                Lingard je hipoteticki savrsen rotation/backup igrač.

                Dete kluba, pametan i odgovoran igrač, može da igra na više pozicija, taktički jako pismen, zna šta bi trebalo da radi kad uđe.
                Kad vodimo, i kad se neko umori, a on ulazi u igru 100 posto sam siguran da nece da srlja, da ce da stane na loptu kad je to neophodno, da ce defanzivno da pokriva potencijalne rupe u tom front pressingu.

                Verovatno ne pravi zamerke ako se desi da ne startuje u nizu utakmica...

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Ja ne bih Lingarda prodavao.

                  Lingard je hipoteticki savrsen rotation/backup igrač.

                  Dete kluba, pametan i odgovoran igrač, može da igra na više pozicija, taktički jako pismen, zna šta bi trebalo da radi kad uđe.
                  Kad vodimo, i kad se neko umori, a on ulazi u igru 100 posto sam siguran da nece da srlja, da ce da stane na loptu kad je to neophodno, da ce defanzivno da pokriva potencijalne rupe u tom front pressingu.

                  Verovatno ne pravi zamerke ako se desi da ne startuje u nizu utakmica...
                  Ali se takvim igračem u rotaciji ne možeš boriti za titulu.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Ne znam da li smo onda gledali istog Lingarda ovih godina...
                    Ovaj što sam ga ja gledao, dab master Lingardinjo je pre svega igrač za neki Norwich ili Derby a ne baš za Man utd.

                    Ali dobro ako težite mediokritetima nije ga loše zadrzati.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Dajte linkove vcrs za strimove!

                      Hvala!


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        Ali se takvim igračem u rotaciji ne možeš boriti za titulu.
                        Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                        Ne znam da li smo onda gledali istog Lingarda ovih godina...
                        Ovaj što sam ga ja gledao, dab master Lingardinjo je pre svega igrač za neki Norwich ili Derby a ne baš za Man utd.

                        Ali dobro ako težite mediokritetima nije ga loše zadrzati.
                        Lingard je jedan najmanjih problem Manchester Uniteda u proteklim godinama.
                        Lingard je precesto bio standardni prvotimac, a on nije adekvatan, ako imas najvise ambicije, ni kao prva rezerva za te ofanzivne pozicije.
                        I ne govorim o tome da je uvek jedna od 3 izmene i da startuje 2 od 4 utakmice.

                        On je idealan kao neko ko je medju poslednjima u overall dupliranju svih tih ofanzivnih opcija.

                        Ako imaš npr 9 igrača koja ti pokrivaju te 4 najofanzivnije pozicije, on je idealan da u toj hijerarhiji bude od 7-9 mesta.
                        I kvalitetom je odličan za tako nešto (može on mnogo bolje nego što je odigrao ove sezone, pokazao je to), ali pre svega i time kakav je tip igrača i koji su mu kvaliteti. Plus je local lad.

                        Comment


                        • Tvoja poslednja rečenica posta koji sam naveo me iznenadila jer sam mislio da ga vidiš kao jednog od prvih u rotaciji. Sad smo se razumeli.

                          Problem je što su tanki i ovi trenutnih od 4.-7..koji upravo istrčavaju na teren.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Veci problem je Mektominej rekli bi se. On je prva linija rotacija i forsira se a decko uopste nema taj kvalitet. Osim tih fizikalija on nema nista. Kad treba nesto da se resi jednim dodirom, ili prostim pasom, on komplikuje, ulazi u duel i nadjačava se sa drugim. Trebao bi on da ide rvanje malo.

                            Oslonice se Ole na njega a ovaj ce ga izneveriti. Treba nam bolji igrac od njega za rotaciju. Fred je odlican za rotaciju pa cak i da upadne u prvu postavu povremeno.

                            Comment


                            • Posle Bruna sva su se proseravanja u svetu fudbala završila. Videli su svi kako izgleda kada neko zna fudbala i koliko donosi.

                              Takvih igrača je početkom veka bilo pregršt a onda je fudbal evoluirao u nešto da sada ima manjka igrača koji znaju sa loptom.

                              Ne moš naći Ivana de la Penju u Espanjolu, Okoču u Boltonu, Ševantona u Lećeu, Nakamuru u Redjini itd

                              Kakav bre kurčevi Mektominej

                              Comment


                              • Revanš sa LASK-om potvrđuje koliko je samo igrača suvišno ovde za sledeću sezonu.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X