Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    I ja. Vratice se na staro ubrzo. Ali od nastavka sezone bar za 30-40% slabiji igrač.

    Ma od štopera brine samo Lindelof. Megvajer kiksne ponekad ali van tih kikseva donosi baas puno. Sve vazdusne duele pokupi, dobra mu je distribucija, svaki fizicki duel skoro dobija. Da nije njega bruka.

    Evo sta je npr. proslo totalno nezapazeno u prosloj utakmici. Svi hvale Matica, Grinvuda i Bruna za onu blic kontru i gol, a niko ne pominje Megvajera i skok pored dva igrača. Lagano nadskače dvojicu i direktno pas u noge Maticu. To ne moze nijedan nas igrac pozadi.
    Uf, uf, sve pet baki, ali Harry Maguire, mislim da ne postoji sporiji štoper na kugli zemaljskoj. Toliko datih para na njega a znas da sigurno mora da igra jos tri do cetiri godine ako ne i koju vise, a kako godine idu on sigurno nece postajati sve brzi i pokretljiviji. Steta sto za te pare nije doveden tipa Koulibaly. Naš napad je sve zreliji i zreliji da kažem a mnogo toga je doprinos i Fernandesa a tek ce toga da bude iduce sezone.

    Na ljeto, Sanco uz ekipu sto je tu, pozadi kad je tu vec (Maguire) valjalo bi da se trguje i jedan ozbiljan stoper i moglo bi to da lici na nesto mnogo ozbiljnije.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Ma ni Kulibali nije neka brzina, a stariji je od Harije dve godine.

      Tacno da je Hari spor, ali mnogo stopera se ne oslanja na brzinu, tako se ni on ne oslanja na to. Mnogo se dobro pozicionira i mnogo pametno ulazi u duele. Dobro bi bilo da se upari sa nekim brzim stoperom. Tj. moralo bi.

      Comment


      • Pa imamo brzog stopera, Baji je odličan sto se brzine tiče.
        A msm da ni Tuanzebe nije loš. Ja bih najsrećniji bio kada bi Erik dobijao više sansi i ustalio se dobrim partijama kao partner Hariju.

        Ako se ide po stopera, trebalo bi ići po Upmecana.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Vama je potrebniji golman nego stoper

          Comment


          • Baji bi bio sasvim dobro resenje ali kako da se oslonis na njega koji je kao staklo, odigra 4 utakmice pa ga nema narednih 14 i sve tako. Golman je odlican ali svakako kad dodje vrijeme ima jedan mali nas u Sefildu ceka kao zapeta puska.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              Vama je potrebniji golman nego stoper
              Sto se golmana tice, tu nema zime. DDG pa odlicna zamjena Romero i onda Henderson koji se kali u Sefildu, ceka ko zapeta puska.

              Treba stoper i trebaju nam igraci za rotaciju, Matic da se povrijedi ili padne u formi, Fred i Mektominej tu ulogu ne mogu iznijeti. Isto tako tanko je sa krilima, James, Lingard i Mata kao opcije. Vidjecemo sta ce biti sa Igalom, bilo bi dobro da se uzme na jos sledecu sezonu
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Manchester United

                  Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Pa imamo brzog stopera, Baji je odličan sto se brzine tiče.
                  A msm da ni Tuanzebe nije loš. Ja bih najsrećniji bio kada bi Erik dobijao više sansi i ustalio se dobrim partijama kao partner Hariju.

                  Ako se ide po stopera, trebalo bi ići po Upmecana.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                  Ma meni je Bajli mnogo drag, zna čovek da odigra kao najbolji stoper na svetu, a moze i kao najgori. Mnogo je nekonstatan i nepredvidiv. Nije mi on bas stabilan. Kako mu dune u glavu tako igra.

                  Nisam pratio Upamecana nesto puno ali mi se svidelo ono malo sto sam video. Mora neki stoper bolji od Lindelofa, a lako je to naci. Mogao bi i Milenkovic iz Fiorentine da se dovede.

                  Sto se tice krila Sanco treba da je prioritet, ali sjajno bi bilo kad bi se doveo Cengiz Under iz Rome. Bukvalno ga prodaju za 30 miliona sto je dzaba. Lik je nenormalan talanet, i nije mi jasno sto ga prodaju jer je najbolji i najvredniji igrac tima uz Zaniola. Doveli su ovog Pereza iz Barse, jako je dobar on, ali nema taj ceiling kao sto ima Under, nenormalan potencijal. Mogao bi da bude top top igrac.

                  Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Bas win-win situacija. Nisam gledao nesto Inter ali vidim statse i to je odlicno a svakako da takav tip napadaca ne odgovara onome sto Ole forsira tako da je i Utd profitirao sa napretkom Marsijala, Rasforda i posebno Grinvuda.
                        Vidim sad se neki protive dovodjenju Sanca i kako ce upropastiti napredak Mejsona. Stvarno smo nevjerovatni, idemo iz krajnosti u krajnost[emoji3]
                        Vcrs Lester i Celzi imaju svoje meceve dok smo mi tek u cetvrtak, da vidimo dal mogu Arsenal i Kristal Palas da uzmu bodove, posebno Arsenal koji djeluje da je usao u neki formu
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Thiago Alcantara? Da, ne?

                          Comment


                          • Nemam pojma za Alkantaru, sjećam se 2013. i onog potisa De Hee na lopti 'Vidimo se u Mančesteru', pa ne bi ništa, Mojes intervenisao da ipak ne dođe Zavisi valjda i od Pogbe, ostaje li ili ne, po svemu trenutno izgleda da ostaje, onda je tu manje mjesta za Tiaga.

                            Arsenal Lester završi 1-1 na kraju, dobar rezultat za nas, Lisice imaju još i Šefild i Totenhem prije nas u posljednjem kolu, moramo dobijati svoje utakmice i čekati njihov kiks. I Čelzijev eventualni kiks u zadnja 2 kola protiv Liverpula i Vulvsa. Prvi korak bi nam bila pobjeda kod Vile prekosutra, njima je to jedna od zadnjih šansi da uhvate korak sa Votfordom i Vest Hemom, ostaviće sve na terenu, daleko od toga da će biti laganica.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Nemam pojma za Alkantaru, sjećam se 2013. i onog potisa De Hee na lopti 'Vidimo se u Mančesteru', pa ne bi ništa, Mojes intervenisao da ipak ne dođe Zavisi valjda i od Pogbe, ostaje li ili ne, po svemu trenutno izgleda da ostaje, onda je tu manje mjesta za Tiaga.

                              Arsenal Lester završi 1-1 na kraju, dobar rezultat za nas, Lisice imaju još i Šefild i Totenhem prije nas u posljednjem kolu, moramo dobijati svoje utakmice i čekati njihov kiks. I Čelzijev eventualni kiks u zadnja 2 kola protiv Liverpula i Vulvsa. Prvi korak bi nam bila pobjeda kod Vile prekosutra, njima je to jedna od zadnjih šansi da uhvate korak sa Votfordom i Vest Hemom, ostaviće sve na terenu, daleko od toga da će biti laganica.
                              Sad zavisi od nas, ako dobijemo sve do kraja u top 4 smo. 4 boda razlike s tim da imamo mec manje, ako dobijemo Vilu to je 1 bod i onda Soton kuci, KP u gostima, WH kuci i Lester u gostima.
                              Kao sto si napisao Lester ima Bornmut u gostima i onda 3 teska meca, Sefild kuci, Totenhem u gostima i onda Utd. Dobro bi bilo da kiksaju na ta 2 meca jer ce se Utd nakupiti utakmica, 6 utakmica igramo na svaka 3 dana dok Lester ima 7 dana odmora prije meca sa nama u zadnjem kolu. Moguce da u FA kupu izvedemo neki kombinovani sastav
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Nemam pojma za Alkantaru, sjećam se 2013. i onog potisa De Hee na lopti 'Vidimo se u Mančesteru', pa ne bi ništa, Mojes intervenisao da ipak ne dođe Zavisi valjda i od Pogbe, ostaje li ili ne, po svemu trenutno izgleda da ostaje, onda je tu manje mjesta za Tiaga.

                                Arsenal Lester završi 1-1 na kraju, dobar rezultat za nas, Lisice imaju još i Šefild i Totenhem prije nas u posljednjem kolu, moramo dobijati svoje utakmice i čekati njihov kiks. I Čelzijev eventualni kiks u zadnja 2 kola protiv Liverpula i Vulvsa. Prvi korak bi nam bila pobjeda kod Vile prekosutra, njima je to jedna od zadnjih šansi da uhvate korak sa Votfordom i Vest Hemom, ostaviće sve na terenu, daleko od toga da će biti laganica.
                                Majstor je Tijago. Moze on i zadnjeg veznog.

                                Comment

                                Working...
                                X