Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Meni je Rasford broj 1 ovog tima a Bruno opasno preti da ga obidje. Ne mogu staviti Marsijala sa nekom flegmom u sebi ispred Markusa koji zeli iznad svojih mogucnosti (igrao reprizu treceg kola kupa iako nije bio dovoljno spreman). Ali nisu samo to razlozi.

    Otkako je dao prvi gol za MU na njemu je ogroman pritisak. Konacno se izborio sa pritiskom i konkurencijom dodje ova osetljiva povreda. Iz meseca u mesec napreduje poslednjih godinu dana.

    Prosle sezone mu je pomagao Pogba, ove nema ni sa kim da igra. Veci deo sezone igra levo krilo.
    Ni statistika nije losa. Na svakom bitnom mecu ove sezone je napravio nesto gol/asist. Na svakom, ne skriva se.

    U PL 22 utakmice 14 ⚽ 4 asist 6 pogodjenih okvira gola (najvise u ligi).

    Sve zajedno ove sezone (bez 2 * 15mim FA kupa) 29 19⚽ 5asist.

    Meni ove sezone Rasford > Marsijal.
    Ma kakav pritisak druze, on je imao povlasticu u ovom klubu otkad je debitovao za Junajted jer je dete iz Mancestera. Forsira se konstantno, i kad igra lose i dobro. A ruku na srce više je utakmica odigrao loše. Razumem ja jbg, nemamo boljeg, mora on da igra. Igrači kao on su terani iz Mančestera prvom prilikom. Sad solidno igra, krenulo ga, daje golove. Ali kad se setim šta je sve mašio ove sezone.

    Nije ni Marsijal u nekoj formi trenutno, ali meni uvek više nudi od Rašforda, na svakoj poziciji. Jeste on lenj ponekad, ali je bolji igrač. Bolje igra kao špic, bolje zadržava loptu, bolje igra na prvu, kreativniji je, ima bolju završnicu. Pa i na krilu je bolji po mom mišljenju.

    Comment


    • Slabo pratim Aston Vilu, ali ono što sam video, Griliš mi liči na igrača sa karakteristikama klasične desetke. Pošto smo tu popunjeni šta bi on igrao? Krilo, 8, 6, introvertno krilo? Treba nam pravo krilo i treba nam pravi CM, nijedno od toga nije Griliš čini mi se.

      Comment


      • https://www.instagram.com/p/B9C8dg4A...=1wwv70kwn27oj
        Džesi Lingard pogrešio profesiju. Fudbal zamenio izvornim darom to je da bude cirkuzant.
        Sklonite više tog pajaca da ne prlja ugled i ovako poljuljanog kluba.

        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

        Comment


        • Postava za Klub Briž

          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

          Comment


          • Isprašen najbolji tim Župiler lige sa ubitačnom petardom.
            Prvenac Igala i čak dva gola Freda glavna karakteristika tekme.

            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

            Comment


            • Odlično, samo pred kraj uhvatih, Čong je bio blizu postizanja gola, na kraju je i asistirao za peti gol, super

              Na redu je Everton u nedelju, daleko veći test. Dobra odluka da Bruna zamijeni u drugom poluvremenu.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Odličan žreb.
                  Moglo bi se otići do Linca.

                  Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Ne znam, možda grubo i bezobrazno zvuči ali ogavan mi je Nemanja Matić. Do pre nekog doba govorio je ne tako lepo o klubu gde igra, razmišljao je o promeni sredine, trenera nazivao svakakvim imenima. Sada, kad se ustalio u startnih 11 i zacementirao svoju poziciju o Solskjeru priča samo hvalospeve i spominje nekakvo unapređenje Uniteda pod Oleovom dirigentskom palicom.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Iskreno ja ne sjećam nekih ruznih Matićevih izjava, mozda nisam upratio. U svakom slučaju ogromno nam je značio kad je upao u tim onda kad su se svi skoro iz sredine povrijedili. Vidićemo do kraja sezone kakav će još biti ali mozda bi bilo dobro da se zadrzi Nemanja još godinu, ako zeli biti back up opcija.

                      Baš super zrijeb u LE, riješiti po mogućnosti u prvoj utakmici i onda odmoriti glavne u revanšu kako bi bili svjezi za Šefild. Ali to je još daleko

                      Comment


                      • Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Manchester United

                          Taman pomišljam dal je realno da je Lindelofa stavio a oni imaju Kalverta i Risarlisona koji su obojica odlični u skok igri i vidim da je pao gol na LiveScore-u. I to bas Kalvert.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Taman pomišljam dal je realno da je Lindelofa stavio a oni imaju Kalverta i Risarlisona koji su obojica odlični u skok igri i vidim da je pao gol na LiveScore-u. I to bas Kalvert.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                            Nije Kalvert, De Gea je.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ne bi pao da DDH nije izigravao Igitu.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Bravo mačko, dobro dve mačke!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X