Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda ne bi bilo loše pokušati sa Marsijalom na levom krilu a Igalo u napad.
    Marsijalove najbolje partije su bile na toj poziciji.

    Šou odličan u zadnje dve prvenstvene, jedino kod onog poništenog gola Celzija je morao bolje da reaguje kod centarsuta.

    Grinvud ima fantastičnu završnicu, kad on šutira prosto znaš ide u okvir gola. Samo da nastavi da radi i biće odličan.

    Lindelof nema šta da traži ispred Bajia, msm da bih Tuanzebeu pre dao šansu nego Viktoru.

    Sledeća tri meča kljucna za borbu za LS.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • U ovih par utakmica Bruno je uradio dosta, odmah da se zapitaš gdje bi bili da je doveden u avgustu, i on i neki back-up napadač poput Igala.

      Odlične 2 pobjede, sad ide još dosta toga, praktično do aprila je neki ključni period, prvo revanš u LE, u PL gostovanje Evertonu, Totenhemu, kući sa Sitijem i Šefildom, gostovanje Derbiju u kupu, eventualna osmina finala lige Evrope. Tu se odlučuje sudbina i sezone i Olea kontam. Ako baš fejluje mora da ide, mada ove 2 utakmice nakon pauze su za optimizam, naravno daleko od toga da je igra bila sjajna, imali smo određenu dozu sreće i danas i na Bridzu.

      Sad sa Brunom i povratkom MekTomineja, te eventualnim povratkom Pogbe početkom marta očekujem sve manje Lingarda i Pereire. Dzejms već odavno bez učinka, realno previše je utakmica odigrao u prvom dijelu, nerealno je bilo očekivati da ne bude pada u igri.

      Comment


      • Bili bi mnogo bolji da je Bruno dosao jos na ljeto, al sta je tu je.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Gledao sam majstoriju Marsijala iz više uglova. Stvarno kapa dole kako se Francuz snašao. Nije imao mnogo opcija, sve je Foster zatvorio ali talenat tamnoputog igrača ovaj put presudio.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment




          • Koliko je samo šansi ovde Rašford promašio Strašno. Na stranu što je popravio završnicu u poslednje vreme i veličan je kao naš najbolji igrač... on je morao da ide preko 20 golova do sad zbog svega što mu je servirano, i zbog svoje sebičnosti. Često bi se odlučio da šutira kada bi asistiranje značilo mnogo veća šansa za gol. Marsija je broj 1 u ovoj ekipi.

            Comment


            • Meni je Rasford broj 1 ovog tima a Bruno opasno preti da ga obidje. Ne mogu staviti Marsijala sa nekom flegmom u sebi ispred Markusa koji zeli iznad svojih mogucnosti (igrao reprizu treceg kola kupa iako nije bio dovoljno spreman). Ali nisu samo to razlozi.

              Otkako je dao prvi gol za MU na njemu je ogroman pritisak. Konacno se izborio sa pritiskom i konkurencijom dodje ova osetljiva povreda. Iz meseca u mesec napreduje poslednjih godinu dana.

              Prosle sezone mu je pomagao Pogba, ove nema ni sa kim da igra. Veci deo sezone igra levo krilo.
              Ni statistika nije losa. Na svakom bitnom mecu ove sezone je napravio nesto gol/asist. Na svakom, ne skriva se.

              U PL 22 utakmice 14 ⚽ 4 asist 6 pogodjenih okvira gola (najvise u ligi).

              Sve zajedno ove sezone (bez 2 * 15mim FA kupa) 29 19⚽ 5asist.

              Meni ove sezone Rasford > Marsijal.
              Last edited by engleski_dopisnik; 25-02-20, 16:50.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Marsijal je u dobroj golgeterskoj formi i to mnogo znači ovoj ekipi. S druge strane, osim tih golova gotovo da ne nudi ništa u igri u dobrom delu utakmica. Evo odmah skoriji primer meč protiv Čelzija, užasna partija zamaskirana briljantnim golom. Imao sam osećaj da je izgubio svaku loptu koju je primio. Da je bar pokušavao nešto i gubio lopte pa da razume čovek, nego lik primi loptu i istog momenta ga pregaze kao mrava. Potez igrač, dobar za YouTube highlight klipove. Može sad neko reci da mu pozicija nije odgovarajuća, ali ništa nije bolje gledati ga kako kaampuje kraj aut linije i čeka loptu, i nikad ne napada prostor bez lopte u nogama.

                Uvek će Rasford biti ispred Marsijala, momak konstantno napreduje. Za Marsijala se ne može reći da je sad bolji igrač nego što je bio pre 5 godina kad je došao. Tako će verovatno i ostati.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Rašford je baš napredovao zadnjih godinu dana, konkretno ove sezone imao je i loše partije ali ono što je dobro jeste da i kada je loš dao bi gol ili asistirao, uradio nešto konkretno. Naveo je NSG statistiku, 14 golova u PL, ova povreda ga je spriječila da ide preko 20, ko zna koja bi cifra bila na kraju, mozda i 25.

                  A pored Rašforda, nema ni MekTomineja veliki dio sezone, Pogbe gotovo nikako. Dolazak Bruna nam je bukvalno spas i nada da se nešto uradi.

                  Comment


                  • U nedelju komentator na utakmici Arsenal - Everton prica o ekipama koje se bore za plasman u LP i nabrojao je samo prve 4 pozicije, uopste nije spomenuo novonastalu situaciju sa Cityem. Pa me zanima jesam li ja nesto promasio ili on, sta je na kraju sa petom pozicijom?

                    Comment


                    • Mozda nije hteo da iznosi to jer jos nije sigurno, ipak Siti sprema/vec poslao zalbu. A i da odluka ostane, ne mora da znaci da ce sigurno pozicija pripasti PL, mozda je posalju nekoj, njima drazoj, kopnenoj evropskoj ligi. Izracunace UEFA sta joj vise odgovara, pun San Siro/Olimpiko, neki ruski klub ili maleni Bramal u godini Brexita.

                      I prosle sezone da je Arsenal uzeo LE, oni bi uz Celsi Totenhem Siti i Liverpul u LS ali ne bi znacilo da bi Everton kao osmi isao u LE nego verovatno samo Vulvsi i MU. Tako su bar pisali ako me secanje dobro sluzi.
                      Last edited by engleski_dopisnik; 26-02-20, 09:50.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Nije jos uvek za definitivno. Mislim da imaju pravo zalbe pa se ceka da li ce se zaliti. Ako se zale proces bi se mogao oduziti tako da bi se zabrana odnosila ne na sledecu vec na onu tamo sezonu. Treba juriti top 4 ove sezone i ne ocekivati kaznu.

                        Comment


                        • Danas je City uputio žalbu pa ćemo videti u narednim danima šta se može od nje očekivati.
                          United po nekim navodima žuri doći do najboljeg Vilinog fudbalera Džeka Griliša.
                          Navodno ljudi bliski klubu smatraju kapitena čete iz Birmingema sjajnim partnerom za Bruna Fernandeša te žele što pre okončati pregovore i posao zbog bojazni da bi cena na leto mogla drastično skočiti.

                          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Jesam li ja jedini lud koji bi pre Rubena Nevesa mesto Grilisa... nisu mi jasni ljudi u ovom klubu.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Svaki dan

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Jesam li ja jedini lud koji bi pre Rubena Nevesa mesto Grilisa... nisu mi jasni ljudi u ovom klubu.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                                Drugaciji su igraci, igraju druge pozicije, Junajtedu nedostaje karaktera i zbog toga bih ja isao po Grealisha.
                                Plus postoji mogucnost da se smanji broj stranaca po ekipama, pa je samim tim Grealish bolje resenje.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X