Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da mi je neko rekao da ćemo za godinu dana 3x da dobijemo Čelzi na Bridžu, plus ona 4:0 pobjeda, plus ona utakmica kad su u zadnjem minutu izjednačili na 2-2 dok je još Murinjo bio tu prošle sezone.

    Odličan centaršut Bruna kod drugog gola, zamalo i gol da dadne, svakako falio nam je taj tip igrač. Megvajer, u inat Vladanima ovog svijeta

    Sad smo na -3 od Čelzija. Na redu LE i Briž

    Igalo kratko proveo na terenu ali sve što je trebao odraditi odradio je dobro, na kraju zamalo i gol da da, šteta
    Last edited by BorisUnited99; 17-02-20, 23:17.

    Comment


    • Dosta dobra utakmica. Malo nestabilni pozadi, ali generalno dobro odigrana utakmica. Koliko je samo Baili bolji štoper od Lindelofa, šteta što ga povrede masakriraju. Samo na svoj atleticizam je upgrejd u odnosu na Lindelofa, a da ne pričam o tome da je hladan ko špricer pozadi i da jedini zna da iznese loptu. Mogla bi to da bude dobra odbrana sa njim i Megvajerom.

      Fred i dalje nastavlja, neverovatan je. Koliko samo lopti ukrade, stabliziovao je pas, sve ono što nije imao i znao od početka sezone. Luk Šo jako dobro igra na ovoj poziciji.

      Bruno isto odličan. Još se nije prilagodio, ali se vidi klasa u svakom pasu. Čovek tako lako igra i tako lako deli pasove da je to neverovatno. Masivan upgrejd u odnosu na Lingarda i Matu. Tek ćemo da vidimo ono najbolje od njega.

      Džejms beskoristan, Marsijal konačno gol.

      Comment


      • Fred nas je više i navikao na ovakve partije, baš sjajno vidjeti ga u ovako dobroj formi, bilo je jasno šta moze ali ne i da li će da to dostigne. Prvu sezonu je proveo navikavajući se na PL, sad je to milina gledati sve si fino primjetio, posebno to za Šoa, s tim da mu je jedina greška sinoć bila kad mu je pobjegao Ziru, srećom bio je ofsajd.

        Liga jeste očajna i bukvalno niko van prve 3 ekipe ne zasluzuje plasman u LŠ ali činjenica jeste da ne stojimo loše. 3 boda od četvrtog mjesta, u LE ne bismo trebali imati problema protiv Briza, u kupu Derbi u gostima, to da se odigra ozbiljno i eto četvrtfinala. A i tek će MekTominej i Pogba da se vrate, Bruno nije ni počeo kako treba. Bez Rašforda već neko vrijeme i još zadugo

        Comment


        • Ne odgledah utakmicu, izgleda slaba igra, makar smo dali taj gol u gostima jbg.

          Zamrla tema....

          Comment


          • Bolje i sto je zamrla, nego da se vrti ista prica i hejt svaki dan... i kako je Smalling proveo dan, sta je jeo za rucak itd.

            Comment


            • Sinoć po prvi put vidim pogrešnu procenu Romera.

              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Ne odgledah utakmicu, izgleda slaba igra, makar smo dali taj gol u gostima jbg.

                Zamrla tema....
                Ma nije zamrla nego iz meca u mec bi imali iste komentare.
                Lingard i Pereira ne sluze nicemu, pocinjem da mislim da su pogrijesili sport a ne nivo takmicenja.
                Ole trazi izgovor u lopti, mislim stvarno?

                Uzasno dosadan mec, ocaj od igre ali ajde, na OT bi trebalo da bude bolje.

                Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Sto se tice utakmice, nisam bolju ni ocekivao iskreno. Rezultatom sam zadovoljan, s obzirom da bi to trebalo biti dovoljno da se obezbjedi prolaz dalje i koliko toliko mirna utakmica na Old Traffordu. O pojedinim igracima ne treba previse trositi rijeci, za nadati se da ce Ole (ako ostane tu oupste) na ljeto nastaviti tamo gdje je stao sa skartom.

                  Comment


                  • Lingardo
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Lingardo
                      On je dobar da se dvizi izmedju linije, kad vidis koliko puta su ga Pogba i Fred proigrali izmedju linija, gde bi na primer Bruno napravio haos, a on ne zna da primi loptu najobicniju

                      Comment


                      • Da, svaki prijem mu je u rangu mog, a ja fudbal igram dva puta godisnje.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Ma nije zamrla nego iz meca u mec bi imali iste komentare.
                          Lingard i Pereira ne sluze nicemu, pocinjem da mislim da su pogrijesili sport a ne nivo takmicenja.
                          Ole trazi izgovor u lopti, mislim stvarno?

                          Uzasno dosadan mec, ocaj od igre ali ajde, na OT bi trebalo da bude bolje.

                          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                          A u pravu si, vrtili bi se u krug.

                          Ja ne znam šta je s Lingardom, do ne tako davno sam mislio da je ekstra opcija makar sa klupe i kao zamjena, baš je u kanalu i vjerovatno razmišlja o odlasku, nije on nikad bio igračina ali dosta solidne partije je pružao.

                          Pereira je imao i dobrih mečeva ali najviše onih kad ne zna gdje udara.

                          Votford z vikend kući, istovremeno Čelzi dočekuje Totenhem. Velika šansa
                          Last edited by BorisUnited99; 21-02-20, 13:13.

                          Comment


                          • Greenwood starter, povratak Skotija u tim. Trebao je mozda Bailly da bude starter umesto Lindelofa ali mislim da ce ovo biti dobro danas

                            Last edited by Miki28; 23-02-20, 14:11.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Sledeća dva prvenstvena ogleda daće pravu sliku jel smo ozbiljni za plasman u Ligu šampiona.

                              Ni malo lak nas posao ne čeka. Idemo na noge nezgodnim Karamelama pa nam sledi gradski derbi sa Cityjem.

                              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Iako rezultat kaze da je bilo lako, daleko od toga. Gol Marsijala prelomio, do tada tesko mucenje.
                                Odbrana losa tj stoperski tandem, Lindelof je toliko nesiguran da je to nevjerovatno. Bailly ispred njega.
                                Shaw odlican danas, bez greske.
                                AWB umirio i Pereiru i Delofeua.
                                Matic i Fred na sredini nesigurni 0rvih 20tak minuta, kasnije je to bilo bolje.
                                James po meni los, pokvario je svaki napad svojim odlukama.
                                Greenwood nije toliko bio zapazen ali fenomenalan kod gola, kako je povukao a onda rutinska zavrsnica.
                                Bruno sjajan, njemu ce Rasford itekako da legne posto voli na prvu loptu da daje u prostor.
                                Marsijal dobar, moze to on mnogo bolje.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X