Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad bi to trebalo da izgleda ovako:

    --------------Marsijal---------------
    -Rašford-------Bruno------D. Dzejms
    ------------Pogba---Fred-----------
    -Vilijams----------------------Bisaka
    ------------Megvajer---Lindelof------
    ----------------DDG----------------

    Konacno ta sredina izgleda na nesto sa Brunom, a i sa preporodjenim Fredom. Plus tu je i Mektominej. Pre 3-4 sezone nismo znali sta cemo sa tolikim "desetkama": Runi, Mata, Januzaj, Di Maria... odjednom spadosmo na to da uopšte nemamo igrača sa karakteristikama desetke. Pogba to takodje jeste, i sa ovakvim Fredom i Mektominejom (pa i Maticem), on bi sigurno bio odlicna desetka, ali ovako cemo verovatno biti jos kreativniji. Samo se nadam da ce ova sredina sa Pogbom da ima balans.

    Bruna sam gledao još u Udinezeu, odmah mi je zapao za oko, odličan igrač još tad. Bilo mi čudo što nije skočio u neki jači klub. Borac, opasan sa daljine, ne libi se šutne, kreativan, dobar defanzivno, prava moderna desetka. Nadam se da ga gledamo sutra.
    Na leto juriti desno krilo i jednog dobrog štopera; Sančo i Kulibali recimo. Trebaće nam još jedan vezni za klupu koji može dobro da se rotira sa Fredom i Pogbom. Raduje ovo što igra Vilijams, ja sam oduševljen dečkom, kao da igra u Premijer Ligi već 5 godina. Jako zrelo igra za svoje godine. Odlične odluke napred donosi, probija linije pasovima koje Šo ne bi nikad pokušao.

    Comment


    • Tesko Sanco i Kulibali. Morate popraviti to pregovaranje (malo tise i brze raditi), pristati na vece sume koje ce traziti i naravno izboriti LS sledece sezone. Bez ta tri elementa tesko da ce bilo koji ozbiljniji igrac doci.

      Bruno mi deluje dobro, gledao sam bas juce neke njegove igre i statistike. U odnosu na Medisona i njegovu cenu deluje da ste napravili bolji potez ovim dovodjenjem Bruna. Sto brza adaptacija na MU i PL je jedino o cemu treba misliti sada.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ne bi voleo da ulazak u vremenski tesnac sa napadačem znači da ćemo uzimati bilo šta. Tipa nije bitno ko, samo nek se popuni upražnjeno mesto Rašforda. Ako igramo po tom sistemu dižem dva prsta niko da ne dođe.
          Od mora pominjanih igrača meni samo jedan drži pozornost i želju da ga klub dovede. Edinson Kavani je igrač koji bi savršeno legao sadašnjem sastavu. Doneo bi sve ono što jednom ozbiljnom timu pravi špic igrač donosi. Istančan njuh da se zavuče iza protivničke odbrane. Ubilački instikt i glada za golovima. A pre svega preko potrebno iskustvo. Sa 32. godine pružio bi još par sezona uživanja i ozbiljnog fudbala.
          Svestan sam da ćemo teško do Urusa. Pitanje svih pitanja dal se on želi pridružiti neizvesnom projektu Uniteda. Kriminalni rezultati i reputacija koju klub prati od odlaska starog nisu neka karta za dolazak vrhunskih fudbalera. Želju za napuštanjem i zasićenost Parizom svakako postoji, sam izrazio želju da pronađe novo utočište gde će vrlo verovatno završiti karijeru.
          Još jedan veliki kamen spoticanja je potraživanja PSG-a koja svakako nisu mala. Upravo su novčane razmirice bile prekretnica da se obustave pregovori na liniji Pariz-Madrid. Dobra stvar što je Tuhel izostavio Kavanija za predstojeće kolo što podgrejava nadu da mu se sprema transfer.
          Ostala imena koja ulaze u priču sa nama ne ulivaju preteranu nadu za boljitkom. Alžirac Slimani ima iskustvo pikanja lopte na Ostrvu, trčao je za istom kratko u Lesteru, samo nemam lepih reči izraziti šta tačno vrh napada dobija sa njim i npr. Igalom osim puke rotacije.
          Lionov Musa Dembele neko ko bi se možda najsavršenije uklopio u sve klupske zamisli. Samo 23. leta donosi još mnogo kvalitetnog fudbala pred njim. Tek se čeka zenit da napadački eksplodira i pokaže svu raskoš talenta i klase koju nesumnjivo poseduje. Uz sve nabrojano ne bi morao prolaziti period adaptacije na engleski fudbal. Vrlo dobro zna šta može očekivati jer je bio u Fulamu pa se dobrano upoznao sa čarima podneblja.
          Bilo je nekih signala i naznaka kako klub gleda ka Musi. Utihnulo je sve tako da nemam pojma jer priča i dalje aktuelna. Sigurno teško sada, vreme skoro iscurelo, ali ne bi bilo zgoreg obnoviti interesovanje za neke druge prelazne rokove.
          Suma sumarum, treba nam ko hleb nasušni pomoć u napadu, al u obzir dolazi samo kvalitet. Prosek što dalje od zidina Old Traforda.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Tesko Sanco i Kulibali. Morate popraviti to pregovaranje (malo tise i brze raditi), pristati na vece sume koje ce traziti i naravno izboriti LS sledece sezone. Bez ta tri elementa tesko da ce bilo koji ozbiljniji igrac doci.

            Bruno mi deluje dobro, gledao sam bas juce neke njegove igre i statistike. U odnosu na Medisona i njegovu cenu deluje da ste napravili bolji potez ovim dovodjenjem Bruna. Sto brza adaptacija na MU i PL je jedino o cemu treba misliti sada.
            Ne kažem da su Sančo i Kulibali realni, ali sigurno bi bili idealni u ovoj postavi. Ma nije problem da se iskešira lova za Sanča, mislim da će platiti koliko Borusija traži. Englez, mlad, već dokazan igrač. Problem je što će biti konkurencije, pominje se Real Madrid, ako ga oni budu želeli mislim da je to završeno.

            Comment


            • Ako razmišlja iz isključivo sportskog aspekta Sančo neće razmatrati United kao opciju kamoli pristati doći.
              Zna vrlo dobro mladi Englez da će iz Borusije samo u neki TOP klub što nažalost MU to trenutno nije.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Odbija nas i Kurta i Murta.
                  Ole se ne nada nekom dolasku do ponoći.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Evo na sky transfer centru navodno Ole izjavio da je to to od pojacanja, samim tim nista od Kinga.

                    Mada nigdje nema izjave za to.

                    Comment


                    • Odustali smo od Kinga, navodno ćemo probati nekog drugog dovesti, čisto sumnjam, malo je ostlao do ponoći. Neko da dođe na pozajmicu bi bilo idealno

                      Comment


                      • Skrivamo karte.

                        Sad će uslediti zatišje pa bomba minut pred ponoć.

                        Comment


                        • Eto ga Falkao!


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Bio je, nije fora jopet

                            Pucamo sigurno na nešto veliko.

                            Radi Vudi punom parom, samo da mu koncentraciju ne ometaju sa paljenjem baklji ispred rezidencije.

                            Comment


                            • Jel to Ighalo stize?

                              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X