Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • 15:08 Rio o Smolingu, sokantno i njemu Smoling najbolji stoper u klubu
    sigpic

    Comment


    • Fine, fine margins.
      sigpic

      Comment


      • Ole je isti Lester Nygard iz Farga kad ga gledaš po ovim izjavama, bojim se da nije takav i u svlačionici

        Jbg, imali smo šanse, da su Marsijal ili Mata u prvom iskoristili svoje šanse, ne bi uopšte došlo do toga. Kad nisi dovoljno efikasan u završnici često bude ovako. Megvajer kriv kod golova, više kod drugog nego prvog gola.

        Comment


        • Nikakve posebne šanse nismo imali, nikad gore. Tu i tamo koja prilika i to je to, objektivno govoreći, nikad manje.

          Comment


          • Još gore od rezultata i neuspeha što se Barnli osećao komotno i komforno na Teatru, te su sve vreme diktirali ritam utakmice. Mi osim spetljanja Marsijala u izglednoj šansi nismo energičnije prismrdeli Poupu.

            Jednom rečju tuga i jad od igre.

            Tuga i jad na šta je United stao.

            Comment


            • Bolje ovako, da je Marsijal pogodio i opet prevarili nekim pozitivnim rezultatom ne bi se ovoliko pricalo o odlasku Olea. S obzirom na raspored i ovakvu igru mogao bi Ole do sredine marta dobiti otkaz.

              Ko god da dodje nema sta da izgubi. Vise dobija ako napravi neke konkretne korake, rezultate. I bolje bi bilo da dodje sto pre. Da do leta vidi sa cim raspolaze, na koga racuna, sta dovesti.

              Koliko je samo Rasford napredovao ove sezone. Baaas stetaa.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ma nece se nista promijeniti samom promjenom menadzera, problemi su mnogo dublji, svima vidljivi. Geri je poceo, Rio nastavio pa da vidimo i ostatak bivsih Utd igraca dal imaju mu.. da kazu kako jeste, dosta je biko strpljenja. Pritisak se mora napraviti na Glejzere i Vudvorda.

                Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Jasno je da su Glazeri i Woodward jedan ogroman dio problema, ali Ole apsolutno ništa nije pokazao da bi opravdao funkciju koju obavalja. Ama baš nikakvu naznaku nema da zna šta radi sa ekipom na terenu.

                  Comment


                  • Stoji to da se promenom menadzera nece resiti ti najveci problemi ali to opet ne znaci da nas zbog toga treba voditi potpuni amater. Zao mi je sto je tako ali Ole je nivo nizerazrednih klubova po Srbiji, mada je i to diskutabilno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ihh lako mi za Olea, on će popiti otkaz sad pa sad, bukvalno pitanje mart ili maj. Sinoć je imao priliku da dođe na -3 od top 4 i usrao motku, sad će bombardovanje sa pričama o Poketinu, kao što su Van Gala vještački odrzavali do kraja sezone a s Murinjom pregovarali. Usput će biti nekih ok utakmica, prije svega u LE, mozda u kupu, u ligi očekujem kikseve redovno.

                      Poketino nek ne dolazi ako je spreman da radi sa nekim uskim ovlašćenjima pod uslovima koje klub diktira. Završiće i to ruzno i tuzno

                      Comment


                      • Originally posted by Momir Peh View Post
                        Nikakve posebne šanse nismo imali, nikad gore. Tu i tamo koja prilika i to je to, objektivno govoreći, nikad manje.
                        Koliko god da misliš da smo mi imali, oni su imali još manje... i iskoristili su ih. To ti govori koliko je bitno da se iskoristi svaka šansa koja ti se pruži.

                        Igra je loša, drži se neki suvi posed bez šansi.

                        Comment


                        • Olijeva pozicija zacementirana ko da je iz kraljevske porodice lično.

                          Engleski "Sky" izveštava ono što svi davno znamo, Solskjerova pozicija nije ugrožena niti upitna.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Koliko god da misliš da smo mi imali, oni su imali još manje... i iskoristili su ih. To ti govori koliko je bitno da se iskoristi svaka šansa koja ti se pruži.
                            Slažem se, ali oni su Burnley, a "mi" smo Manchester United, tako da mi i nije neka utjeha da je napravljeno više šansi od Burnleya.

                            Uostalom, sinoćne šanse Uniteda napravi i Norwich ili Brighton protiv Citya ili Liverpoola.

                            Comment


                            • Originally posted by Momir Peh View Post
                              Slažem se, ali oni su Burnley, a "mi" smo Manchester United, tako da mi i nije neka utjeha da je napravljeno više šansi od Burnleya.

                              Uostalom, sinoćne šanse Uniteda napravi i Norwich ili Brighton protiv Citya ili Liverpoola.
                              Naravno, ne kažem da bi tim golom rešili utakmicu ili dokazali da smo mi na pravom putu, već da ne bi stavili protivnika u situaciju da nas ugrozi, a kad nas neko ugrozi nema povratka. Teško se vraćamo u meč. Zato je jako bitno da se iskoristi ono što ti se pruži, nemamo taj luksuz da mašimo šanse, ali pošto se igra sa verovatno najmlađim timom u Premijer Ligi biće promašaja i neiskorišćenih šansi.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Olijeva pozicija zacementirana ko da je iz kraljevske porodice lično.

                                Engleski "Sky" izveštava ono što svi davno znamo, Solskjerova pozicija nije ugrožena niti upitna.
                                Ovo apsolutno nista ne znaci, sa ovakvim pricama se islo i dan pre nego sto je Murinjo smenjen a i do zadnjeg dana se pisalo da je LvG siguran, jednostavno takva je politika kluba i to je manje vise ocekivana reakcija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X