Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 27% jbt Ne moze gore...? Ili moze? Potvrdice sledeci

    Comment


    • Šta vas briga, izvuki ste bod protiv Aston Vile, a i pobegli ste od zone za ispadanje, ne znam šta se nervirate kad ste na bezbednom. [emoji23][emoji23]

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Sa naredna dva poraza od Spursa i Građana eto nas blizu opasne zone.

        Sa OGS na klupi i sa Glejzerima i Vudvordom ne bi čudno bilo ni da nas Čempionšip upozna.

        Comment


        • Mojes bi odavno pazario "korpu" dok se Ole još uvek baškari i menadžeriše.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Official: Manchester United will play Wolves (A) in the third round of the FA Cup #MUFC https://t.co/JC0S7keZGR

            Comment


            • Nikad gori tim pun gadnih i odvratnih likova koji mlate grdne pare, menadzer koji ne zna dje bije i ako je toliko godina proveo okruzen vrhunskim fudbalerima, trenerima i takticarima, uprava koju boli k*rac za sportsku stranu kluba, a eto i dalje ljudi gledaju ovu gomilu govana iz nedelje u nedelju, nerviraju se i sanjaju preporod i povratak na vrh uz sledeceg menadzera.. i dalje ima onih koji odbijaju da prihvate istinu i da se pomire sa tim da je ovaj klub totalno isprdio svoje i da se nece u bliskoj buducnosti biti ni u prci za top4. Samo vi smjenjujte menadzere, dovodite pojacanja i kujte taktike i formacije Pazi sto ce se nesto promijeniti. Evo skoro sedam godina ista prica samo se imena mijenjaju... ali ne, ne.. i da prodje jos sedam(kao sto i oce) i dalje ce ljudi istu pricu da obrcu, da kukaju i da traze novoga krivca... mada, mozda i nece. Mozda ce tih dodatnih sedam godina biti dovoljno da se i oni najgluplji otrijezne

              Ja se divim vama koji jos uvijek imate volje da gledate ovu raspustenu bandu. Ja sam onomad bojkotovao utakmice Uniteda dok je ona portugalska ljiga bila na klupi, a sad ih ne bojkotujem ali mi ne pada na pamet da ih gledam... mada generalno slabo i geldam fudbal zadnjih godina. Bas me briga oce li neko sad reci da nisam iskreni navijac/fan. Ja sam bio zajubljen u Machester United, klub koji je od kako znam za fudbal prije svega za kormilom imao velikog strucnjaka i ljudinu i pozrtvovane igrace od kojih su vecina bili veliki majstori a pritom i strasne face pa ih je bilo milina gledati i nije bilo tesko zaljubiti se u taj tim. A nije sve ni bilo u titulama... jer i kad nisu osvajali nista nekih sezona, uvijek se od njih ocekivalo da uzvrate udarac i da se bore za titulu do samog kraja.

              Lise djece iz Mancehstera, koje ce to dijete koje se tek upoznaje sa fudbalom upaliti tv da gleda United i oduseviti se i mozda i zavoljeti taj tim i poceti da navija za njih? Pa prepolovice se broj navijaca/fanova u buducnosti. Ostacemo samo mi ogorceni i razocarani i oni turisti iz Kine i Indije sto su vecinom publika na OT-u.

              Od "naseg" Manchester Uniteda su ostali samo ime i grb. Tu je samo po koji vjerni sluzbenik kao sto je Mike Phelan ili legenda Ole Gunnar Solskjaer da podsjete po nekad na ono vrijeme kad je ovaj klub imao smisla. Ostao je i po neki otpad iz igrackog kadra za koji nema mjesta ni na deponiji.

              Napisao sam nedje skoro da bi najbolje bilo da ispadnu u Championship. I dalje stojim iza toga. Promijenila bi se situacija u klubu a i oko kluba u roku od par godina. Procistila bi se uprava i razbjezali bi se razni stakori koji su na platnom spisku. A ko zna, mozda bi i oni Glazeri napokon prodali klub. A prelaskom u Championship bi se kutarisali i navijaca turista i one najgore kategorije navijaca koji navijaju samo za titule... ti bi presli da navijaju za Ljigu, City, Liverpool, Bayern, Juve.. ili za one smradove iz Spanije. Plus sto bi ponovo bilo milina gledati utakmice Uniteda. Bili bi na slicnom nivou sa svim protivnicima i imali bi za sta da se bore. Ostaje samo da se nadamo ispadanju.

              GGMU
              Last edited by powerslave; 02-12-19, 23:38.

              Comment


              • Najtužniji smo uz Arsenal, koji je doduše i duže u problemu vjerovatno.

                Što se mene tiče, Ole nek ide jedino ako to znači i da ide Vudvord i da će da se stvori neka strategija, krene u nekom pravcu. Ako se to sve neće desiti, onda sam za ostanak Olea pa i da se u Čempionšipu završi, jer mi je muka od mijenjanja trenera bez da se išta iz korijena mijenja.

                Comment


                • Odlazak Olea dolazi samo u pitanje ako će sa njim u paketu zajedno i kancer ovoga kluba Ed Vudvord. Nema svrhe menjati stručnjaka, bio to i Solskjer, a da neznalica i dalje ostaje da vedri i oblači, odlučuje o transfer politici. Ptice na grani vide kako je neznalica te samo zahvaljujući kretenskoj porodici Glejzer bitiše po klubu.

                  Comment


                  • Jose Mourinho: "Going back to Old Trafford is to go back to a place where I was happy. I can say that. I have a great relation with the #mufc supporters." #mulive [bbc]
                    Hvala mu za ovo da se manje usrano osjećam ako nas dobiju

                    Comment


                    • Poketino navodno zeli u Junajted, Ornstein preneo.

                      Comment


                      • Eto se Poketino nudi, jbg mogli smo po Alegrija ali znam da se debilna uprava na celu sa Vudvordom loze na ovu prevaru, to je bojim se zavrseno, bolji je Rodzers od njega
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako prevara ode u Arsenal, bilo bi to idealno u ovoj situaciji.
                          Ako nesrećni Mančester dovede prevaru, probiće dno kace septičke jame.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Svaki trener koji dolazi u kontekst s nama ima neku manu i falinku. Isto ovako smo nalazili mane i Alegriju kada je bio u opticaju, sada najedanput, Žabar pravo rešenje za užarenu klupu. Pre bih rekao da se ne želi Poketino nego što smo za angažovanje bivšeg uspešnog trenera Juventusa.

                            Mene kad bi pitali ja sam za bilo koga od njih dvojice jer sam uveren kako ne mogu biti gora rešenja od sadašnjeg menadžera. I ako ništa nećemo uraditi ukoliko u tandemu pedalu ne serviramo i prvom operativcu Vudvordu.

                            Comment


                            • Martijal naravno ponovo povrijedjen, ovaj vise ni pet utakmica ne moze da odigra da se ne povrijedi, da ne pricam da ni te sto igra ne moze da igra 90 minuta, a najmanje trci od svih. Sve Murinjo bio u pravu, sve je to trebalo prodati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo kratka jedna upadica... i te kako moze Antoan da igra (oke bas da trci mozda i ne, pitanje da li to i treba), ali prosto nema sa kim.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X