Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrace Pereira umjesto Mate, iako je Mata milion puta bolji igrac. Jer samo taj strucnjak vidi nesto u Pereiri, niko drugi.

    Nervira me ovaj klovn na klupi koji nas je doveo u ovu situaciju jos ljetos sa nekim njegovim suludim fiks idejama, sto nema muda da se suprostavi Glejzerima i Vudvordu, sto je prodao maglu da ce mu igrati mladi igrati, sto Cong i Gomes ne igraju ni najnebitnije utakmice, sto Cong izgleda kao amater totalni i nedorastao na ovom nivou, nazadovao zestoko, da makar stagnira ali ne on je gori nego sto je bio osjetno, valjda ce makar njemu dati pozajmicu posto vapi za istom, Garner treba ovakve utakmice da igra od pocetka, Vilijams isto, sto se pravi da je normalno sto smo na nekoliko bodova od zone opstanka iako bi morali biti u top 5, ali me najvise nervira Vudvord jer ovaj ne zna pa ne zna, ali ta budala odlucuje o fudbalskim pitanjima i umjesto da brzo reaguje i uzme top trenera koji je dostupan drzi ovog anafalbetu na klupi i svakim danom sto je duze tu steta na duze staze je veca i veca.

    Az je dao 13 golova u ovoj smehoteka grupi, Mancester Junajted pet. Pakao.
    sigpic

    Comment


    • Tuanzeb, Vilijams, Garner, Grinvud oni svi dobijaju priliku, sigurno da ima prostora i za Čonga i Gomesa mada ne vjerujem da su oni baš na potrebnom nivou ali ako jesu dobiće šansu to ne sumnjam.

      Comment


      • Samo Grinvud, mada od kako se vratio Martijal dosta rjedje, iako je bolji egzekutor od Rasforda za klasu

        Da se vidi bilo kakav napredak, bilo kakav smisao u igri pa da ga covjek i podrzi, ali on je on totalno clueless. To sto je igracka legenda ne znaci da treba da sjedi na klupi. Jos posle prvog kola kad smo dobili Celsi 4-0 mi je bilo jasno da se kod Lampsa vidi plan i sistem igre, kako zeli da mu izgleda ekipa, ovaj nema nista, nikakav sistem, nikakvu igru.
        sigpic

        Comment


        • 4-0 protiv Čelzija je bila lažno velika pobjeda to smo i tada rekli.

          Kako god, kod Van Gala i Murinja se moglo vidjeti na šta žele da im tim liči pa je i to završilo neslavno. Neka Olea, bar još neko vrijeme.

          Comment


          • Mozda bi zavrsilo bolje da su podrzani, ali igra i kod jednog i kod drugog je za klasu bolja nego kod ovoga. Imali su plan i kako zele da im igra ekipa. Mada je Murinjo potpuno druga kategorija od odlaska starog, niko mu nije ni blizu ali nije tesko rangirati ih, Murinjo, Van Gal, Mojzi, Solsaja. Prema Van Galu su toliko dzukaci postupili na kraju da je to nezapamceno nesto. Murinjo bi do sad prodao Pogbu, a ovaj mu pusi kurac, fanboj. Mada je i Murinjo postao opasno mekan ali to sto je on uradio sa Mancesterom je bilo pravo cudo. Na kraju totalno nepodrzan od strane Vudvorda kojem treba zabraniti da gleda fudbal, a ne da odlucuje o fudbalskim pitanjima.

            Samo najgori predstavnici ljudskog roda - Saudijci(nemojte citirati te pacijente koji su mi na ignore listi pretty please ) ili Ragnik mogu skloniti Vudvorda od fudbalskih pitanja. Jbg ko god da to bude bice to dobra stvar za fudbalski klub Mancester Junajted.

            Ralf Rangnick's comments on Man Utd amid director of football link

            The German coach, who most recently guided RB Leipzig to promotion to the Bundesliga, is currently Red Bull's head of sport and development, overseeing the brand's various clubs

            Manchester United may face a battle persuading Ralf Rangnick to take up a role at the club - if previous comments from the Red Bull chief are anything to go by.

            United have been searching for a director of football or technical director to take charge of the club's recruitment.

            And Rangnick , 61, has emerged as one of the leading contenders along with the likes of Rio Ferdinand and Edwin van der Sar, who have both been linked in the past.

            The German coach, who most recently guided RB Leipzig to promotion to the Bundesliga, is currently Red Bull's head of sport and development, overseeing the brand's various clubs.

            However in various interviews over the last few months, Rangnick has seemingly suggested that United's current struggles on the pitch could put him off making an Old Trafford switch.

            In August, he told The Times: "I am happy in my current job and it would take a lot to lure me away right now.

            "There is a lot of space for a vision for United, but I am very happy where I am.

            "Since Sir Alex [Ferguson] left they were underperforming. They haven’t won the title since he left.


            "At any club, if you cannot get the right players, then you should at least not sign the wrong ones. You are in trouble if you do that in one or two or three consecutive transfer windows.

            "Club building is about building the right squad by transferring the right players away and having more than 50 per cent success rate of bringing in the right players. Then you must have the best possible coaches to develop these players."

            Then in another interview last month, the German chief highlighted the issues the club have endured behind the scenes since the legendary Sir Alex Ferguson retired in 2013.

            Speaking in October, he told The Guardian: "I am happy where I am but if any club wanted to speak to me, the question would have to be: ‘Can I be somebody who can influence areas of development across the whole club?’ Otherwise you are only getting half of what I am capable of.

            "If, after that, you can work together in a trustworthy and respectful way, then you are more likely to be successful.

            "It’s always difficult to follow someone like Sir Alex Ferguson, who was so successful and in place for a long time – and that’s even harder if you are often changing coaches.

            "With every coaching change, the identity changes and this is reflected in the sporting development. You can look at the money that team has had available in the last five years and say there has been an underperformance."
            sigpic

            Comment


            • Razlika izmedju ovog Junajteda i onog u prvenstvu je Mata,kad je zdrav mora da igra,niko drugi ne moze da odigra tog plejmejkera.

              Comment


              • Koliko nam malo treba da Matu opet previše dignemo a činjenica je da zadnjih par sezona ovo i jesu njegove utakmice, LE i kupovi, tek povremeno u ligi. Majstor ali ograničen čak i kada je bio mlađi i na vrhuncu.

                Comment


                • Opet tolerisanje fasistickih izjava i uvrijedljivog pisanja ovog mediokriteta. Ili opet meni ban!? Svejedno, evo sam cu da napustim forum, ne morate da me banujete Pozdrav iskrenim navijacima naseg Uniteda kojih ima mnogo na ovom forumu! Ostaje nada da ce se vremenom iskristalisati pravi i iskreni navijaci, mozda je i dobro ovo sto se trenutno desava u klubu ako ce rezultirati time. U nasim redovima ne bi trebalo biti mjesta za fasiste i one koji vrijedjaju legende kluba. Sportski pozdrav!

                  Comment


                  • Originally posted by Cantona View Post
                    Opet tolerisanje fasistickih izjava i uvrijedljivog pisanja ovog mediokriteta. Ili opet meni ban!? Svejedno, evo sam cu da napustim forum, ne morate da me banujete Pozdrav iskrenim navijacima naseg Uniteda kojih ima mnogo na ovom forumu! Ostaje nada da ce se vremenom iskristalisati pravi i iskreni navijaci, mozda je i dobro ovo sto se trenutno desava u klubu ako ce rezultirati time. U nasim redovima ne bi trebalo biti mjesta za fasiste i one koji vrijedjaju legende kluba. Sportski pozdrav!
                    tako pljuvati jednu legendu, to je nedopustivo. Oles on the wheel samo jedna u nizu velikih pobeda, njegovo vreme počinje
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by Nerealan View Post
                      tako pljuvati jednu legendu, to je nedopustivo. Oles on the wheel samo jedna u nizu velikih pobeda, njegovo vreme počinje


                      Ne lozi ih.

                      Mnogo tuzna prica, ne odlazi Kantona, pls, pretty pls, a ovo forsiranje fasistickih izjava je presmijesno, ispadas smijesan botu, to je drzava bez ljudskih prava ali nemas ti pojma o zivotu. Znaci ti zene ne smatras ljudskim bicima, to su strasne stvari. Zasto mrzis zene, zasto, zasto? Zasto ih smatras nizim oblicima zivota? E vidis to je fasizam.

                      Inace jednu stvar je lijepo rekao, iskristalisace se ovo brzo, samo da Pogba ode, pa ce onda svi ovi koji vise vole njemu da puse kurac nego ljeba da jedu valjda otici za njim, a pravi navijaci ce ostati. Busaju se u grudi da su pravi navijaci, a onda ga duckaju Pogbi koji je najveca uvreda za ovaj klub i starog, ali jbg to su vidjeli od menadzera, razumljivo. Pravi navijac navija za FC United of Manchester nije bot instagramskog influensera. Isprani mozgovi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Nerealan View Post
                        tako pljuvati jednu legendu, to je nedopustivo. Oles on the wheel samo jedna u nizu velikih pobeda, njegovo vreme počinje
                        Tako je, od pocetka se videlo da je trener za United, kao sto su i svi pricali. Velike utakmice je dobijao na pocetku, sjajnu harizmu ima, svi ga cene...

                        Comment


                        • @Cantona opet ubo suštinu u svom postu, kompetentnost je evidentna.
                          Naravno, to uvek trigeruje dežurne trolove i demagoge.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post


                            Ne lozi ih.

                            Mnogo tuzna prica, ne odlazi Kantona, pls, pretty pls, a ovo forsiranje fasistickih izjava je presmijesno, ispadas smijesan botu, to je drzava bez ljudskih prava ali nemas ti pojma o zivotu. Znaci ti zene ne smatras ljudskim bicima, to su strasne stvari. Zasto mrzis zene, zasto, zasto? Zasto ih smatras nizim oblicima zivota? E vidis to je fasizam.

                            Inace jednu stvar je lijepo rekao, iskristalisace se ovo brzo, samo da Pogba ode, pa ce onda svi ovi koji vise vole njemu da puse kurac nego ljeba da jedu valjda otici za njim, a pravi navijaci ce ostati. Busaju se u grudi da su pravi navijaci, a onda ga duckaju Pogbi koji je najveca uvreda za ovaj klub i starog, ali jbg to su vidjeli od menadzera, razumljivo. Pravi navijac navija za FC United of Manchester nije bot instagramskog influensera. Isprani mozgovi.
                            Ja nemam ništa protiv tebe lično, ali doza negativnosti i recnik koji koristiš da pljujes mnoge igrače koji igraju za Junajted, stvarno je postalo mučno za citanje.

                            Ti ćeš vrv izjaviti da te briga i da mogu da te stavim na ignore... ali to ne rešava problem u suštini jer ćeš ti i dalje tako nastaviti. A pre nisi bio takav, koliko mene sećanje služi.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Ja nemam ništa protiv tebe lično, ali doza negativnosti i recnik koji koristiš da pljujes mnoge igrače koji igraju za Junajted, stvarno je postalo mučno za citanje.

                              Ti ćeš vrv izjaviti da te briga i da mogu da te stavim na ignore... ali to ne rešava problem u suštini jer ćeš ti i dalje tako nastaviti. A pre nisi bio takav, koliko mene sećanje služi.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                              Moguce, meni je 70% ove teme na ignoreu, ja njihove postove vidim samo kad ih neko ko mi nije na ignoreu citira, kao neki dan bici ili danas Nerealni. Ja nemam nista protiv tebe, niti smatram da zasluzujes da te stavim na ignore, moguce da ti je mucno, onda stvarno ne znam sta bih ti rekao, jedino rjesenje je da me ne citas, sto je potpuno ok, ja sigurno ne gubim san zbog toga, a pogotov me ne zanima sta ko misli o meni, ima nekoliko ljudi sa foruma cije mi je misljenje bitno ostali me zanimaju taman koliko i lanjski snijeg

                              Kako cu nastaviti? Ja ne zivim u balonu, ovo nije Saudijska Arabija, imamo pravo na misljenje. Ja sam uvijek govorio ono sto mislim, kome se svidja svidja, kome se ne svidja tough luck, Gigs je jedan od najboljih igraca ovog kluba svih vremena za mene je uvijek bio ocajno ljudsko bice, dno dna, ustvari od onog trenutka kad sam saznao sta je uradio, jbg to je moje misljenje, neko moze da se slaze, neko da se ne slaze ali za mene je on kao ljudsko bice najveci bijednik ikad. Vrhunski fudbaler, ali najveci bijednik ikad. To sto je on Mancesterova legenda ne znaci da ja moram da ga podrzavam u ljudskim stvarima, jer ne podrzavam, jer ne mogu da shvatim kako je dozvolio da padne na te grane.

                              Ole je nice guy vazda bio, ali ovo sto je uradio od ljetos do danas je zastrasujuce, je li zato sto je on igracka legenda kluba postedjen kritike, je li to sto je dobar momak znaci da moze da bude ocajan u svom poslu ali da ga moramo podrzavati? On je totalni analfabeta, on je totalno nekompetentan. Je li tebi normalno ovo sto on radi sa ekipom, sto je uradio ljetos, kako mu izgleda igra. Je li ti normalno sto klima glavom i nema svoje misljenje, ne smije da pisne Vudvordu i Glejzerima? Je li problem reci da je to odlika pizde? Ko zeli da zivi u balonu neka zivi, fine by me. Lingarda kad je trebalo pofalili pofalio sam, kad ga treba kritikovati, iako je njegova igra ispod svake kritike preko pola godine treba li da zmurimo? Treba li da zmurimo sto Pogba pisa i sere po ovom klubu po ko zna koji put, na terenu i van njega? Kritikovali smo Van Gala, kritikovali smo Murinja, pisali smo po Mojesu, ali ovaj je sveto pismo pa ne smije nista da mu se kaze? Jer je legenda kluba? Opet ovo nije Saudijska Arabija.

                              Meni ono sto nije normalno i kad ne vidim nista, ali nista ja to i kazem, odnosno napisem. I nikad, ali nikad ne prozivam i diram prvi forumase, odgovaram do neke ure, a od neke ignorisem, mislim da je to vise nego posteno. A posto su neki ovdje opsjednuti samnom ocigledno, jbg njihov problem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post

                                Ti ćeš vrv izjaviti da te briga i da mogu da te stavim na ignore... ali to ne rešava problem u suštini jer ćeš ti i dalje tako nastaviti. A pre nisi bio takav, koliko mene sećanje služi.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                                Ne mozes njega na ignore

                                Comment

                                Working...
                                X