Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rasford je odigrao na nivou Sadika,svadjao se s loptom celu utakmicu. Lindelof tesko da je igrac za Junajted,zajebao je i Dzonsa i Smolinga u kiksiranju,sem Dzejmsa,Mate,Grinvuda,mozda i od Van Bisake nesto bude,ovi ostali nisu ni za Kristal Palas a placeni su kao da je Zuba Ronaldo usao u njih.

    Comment


    • Pogba odličan, šteta što nema sa kime da igra. Mora u zimskom prelaznom da se dovede napadač, sada već i štoper
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Mi idemo iz prelaznog roka u prelazni. I svaki put išta histerija. Treba ovo, treba ono i na kraju kada dođe dan za pazar mi ga po pravilu proćerdamo na totalno nešto nebitno.
        Ne može se juriti vrhunska pojačanja sa Edom na vrhu parade.

        Comment


        • Gotivim Lingarda, mislim da ima mjesta za njega u rotaciji, posebno kao neki drugi napadac, ss, da roamuje naprijed, ali on da organizuje igru ne moze nikad u zivotu. Kao sto ne moze da bude osmica. Bolje i desno krilo nego osmica ili plej desetka. Iza napadaca sa nekim drugim zaduzenjima svaka cast, on to moze da igra, dobro se krece izmedju linija bez lopte, ali da organizuje igru bez pasa i vizije sanse nema. Strasno je da Solsjker to ne vidi, strasno. Pritom je postao bezobrazan, danas kad je usao vuce loptu po 30 metara, sutira bez potrebe.

          Grinvud je mnogo bolje odigrao tih desetak minuta, korektno, imao onaj jedan lijep sut posle par biciklica.

          Pereira je jedan od najgorih fudbalera koji su igrali za Mancester Junajted. Covjek je takticki potpuno operisan od bilo cega sta se desava na terenu. Da ti se smuci zivot.

          https://metro.co.uk/2019/08/31/ole-g...pton-10664148/

          Solskjer ga brani, njemu ce Lindelof svaku odigrati do kraja sezone, odnosno makar dok je na klupi. Ferdinand ga je sa razlogom urnisao danas, cak se i sprdao na price da bi Megvajer i Lindelof mogli postati ono sto su bili on i Vidic. Ferdinand nikad nije bio neki mag vazdusnih duela, zato je imao Vidica pored sebe, naravno bio je inteligentan, postavljanje, citanje, pozicioniranje na najvecem mogucem nivou, umjetnik medju stoperima, ali kad te on kritikuje za vazdusne duele jasno ti je koliko si los.
          sigpic

          Comment


          • 27. mart Luj Van Gal

            “The main difference between Mourinho and Solskjaer is that Solskjaer is winning.

            “It is also true that Solskjaer has changed Paul Pogba’s position and put him into an area where he is much more important.

            “But the way Manchester United are playing now is not the way Ferguson played. It is defensive, counter-attacking football. If you like it, you like it.
            Ziva istina, samo na kontre moze da igra, ali nas maltene niko i ne napada, samim tim ta igra je u startu osudjena na propast. Da drzimo loptu i igramo na posjed nema sanse, nemamo takve igraca, mora se brzo i direktno, a posto su nam Pogba i MekTomini sredina ni od toga nema ljeba. Dakle on mora ali mora da igra 4-3-3 ili 4-3-1-2, mora da izbalansira, nikako ne kapiram kako mu to nije jasno. Opet nije mi jasno kako Filan ovo ne vidi
            sigpic

            Comment


            • Danas pravi derbi dva mid table tima, nadam se da neće biti borbe za opstanak, za nas sam siguran, a i vi ćete se valjda izvući. Srećno u nastavku i u novim bitkama.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Šta znam, lično sam i očekivao višegodišnji sunovrat Junajteda. Zatim kad je došao Ole mislio sam da će se povratiti pozitivnom energijom, ali su opet upali u letargiju. Ole nije sazreo za trenera, došao je tu samo zbog marketinga kao legenda kluba, što je pogrešno, jer ovaj klub već godinama brine više o marketingu nego o uspesima. Samo što su rezultati najbolja reklama
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  27. mart Luj Van Gal



                  Ziva istina, samo na kontre moze da igra, ali nas maltene niko i ne napada, samim tim ta igra je u startu osudjena na propast. Da drzimo loptu i igramo na posjed nema sanse, nemamo takve igraca, mora se brzo i direktno, a posto su nam Pogba i MekTomini sredina ni od toga nema ljeba. Dakle on mora ali mora da igra 4-3-3 ili 4-3-1-2, mora da izbalansira, nikako ne kapiram kako mu to nije jasno. Opet nije mi jasno kako Filan ovo ne vidi
                  Problem je Vlajko što mi nemamo igrače ni za šta osim za kontre. Kada protivnik postavi niski blok, nama sem onog majmuna nema ko da pošalje neki kvalitetan pas. Pa mi smo ti jedina ekipa u top 10 koja ima samo jednog kreativnog veznog. I kad staviš vezni red na stranu, pogledaj nam napad. Marsijal i Rashford ne umeju da pošalju kvalitetnu loptu u prostor pa da im život zavisi od toga. Baš neozbiljna ekipa. I ne znam što toliko hejtujes Olea, zna on da se ništa ne pita tu, ili se pita a Vudvard ne može da ispuni ono što ovaj od njega traži. Nego ono, radi čovek ono što misli da će pomoći klubu i koristi te resurse(igrače) najbolje što može. Pričali smo već da je ludilo kako je Murinjo uspeo da skupi 80 bodova sa ovom ekipom, a realna priča je da je ovo ekipa za 50 i kusur bodova, pogotovo sad kad su otišli Erera, Fellaini i kad su se skroz fizički srozali neki igrači na koje je Žoze računao. 50 i kusur bodova su realnost za ovu ekipu, a ono što ja želim da vidim je kako napreduju pojedini igrači. To ne može u par kola da se desi.

                  Nekako mi izgleda da je ovo lose-lose situacija u klubu za svakog menadžera. Murinja su govnjivom motkom terali kad je pljuvao sve što nevalja. LVG-u i Mojesu se podsmevaju kad isto to rade tek nakon što su otišli iz kluba. Šta Ole da uradi? Da isproziva Vudvarda, ili ove bolikurce na terenu? I šta će onda da se desi? Da pričaju svi kako je toksičan i da i njega teraju govnjivom motkom. Šta će Alegri da ti donese? Top 4 i ligu Evrope? Šta imaš od toga? Što bolji trener to će Vudvarda manje da boli glava.

                  Strpite se par godina, sačekajte da sa ovim kadrom odemo skroz u kurac, čim krenu profiti da se strovale nizbrdo i Glejzeri izmuzu sve što se može izmusti, odoše oni. Do tad gledajte ovu decu kako se razvijaju i zanemarite sve ostalo.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Everton, Vulvsi, Lester. Ako zapnu, sve 3 ekipe su nam konkurenti.

                    Comment


                    • Meni nije jasno zašto je doveden i ko je skautirao Freda za United. Čovek koji je Šahtjoru plaćen 52 miliona funti od aprila nije odigrao jedan minut za klub.
                      Ako se ne računa na brazilskog internacionalca treba ga se ratosiljati i malo olakšati budžet. Ne ide u prilog da vezista koji prima sedmično 120 hiljada funti bude totalno van akcije.
                      Ja sam od starta i saznanja da ga United hoće bio skeptik da dođe na OT.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Everton, Vulvsi, Lester. Ako zapnu, sve 3 ekipe su nam konkurenti.
                        Ma mi smo presmijesni. To su ozbiljni klubovi, zna se ko sta radi dok kod nas problema milion
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Problem je Vlajko što mi nemamo igrače ni za šta osim za kontre. Kada protivnik postavi niski blok, nama sem onog majmuna nema ko da pošalje neki kvalitetan pas. Pa mi smo ti jedina ekipa u top 10 koja ima samo jednog kreativnog veznog. I kad staviš vezni red na stranu, pogledaj nam napad. Marsijal i Rashford ne umeju da pošalju kvalitetnu loptu u prostor pa da im život zavisi od toga. Baš neozbiljna ekipa. I ne znam što toliko hejtujes Olea, zna on da se ništa ne pita tu, ili se pita a Vudvard ne može da ispuni ono što ovaj od njega traži. Nego ono, radi čovek ono što misli da će pomoći klubu i koristi te resurse(igrače) najbolje što može. Pričali smo već da je ludilo kako je Murinjo uspeo da skupi 80 bodova sa ovom ekipom, a realna priča je da je ovo ekipa za 50 i kusur bodova, pogotovo sad kad su otišli Erera, Fellaini i kad su se skroz fizički srozali neki igrači na koje je Žoze računao. 50 i kusur bodova su realnost za ovu ekipu, a ono što ja želim da vidim je kako napreduju pojedini igrači. To ne može u par kola da se desi.

                          Nekako mi izgleda da je ovo lose-lose situacija u klubu za svakog menadžera. Murinja su govnjivom motkom terali kad je pljuvao sve što nevalja. LVG-u i Mojesu se podsmevaju kad isto to rade tek nakon što su otišli iz kluba. Šta Ole da uradi? Da isproziva Vudvarda, ili ove bolikurce na terenu? I šta će onda da se desi? Da pričaju svi kako je toksičan i da i njega teraju govnjivom motkom. Šta će Alegri da ti donese? Top 4 i ligu Evrope? Šta imaš od toga? Što bolji trener to će Vudvarda manje da boli glava.

                          Strpite se par godina, sačekajte da sa ovim kadrom odemo skroz u kurac, čim krenu profiti da se strovale nizbrdo i Glejzeri izmuzu sve što se može izmusti, odoše oni. Do tad gledajte ovu decu kako se razvijaju i zanemarite sve ostalo.
                          Jasno je to meni, medjutim ne mozes svaku utakmicu izaci isto, jer je suludo, lako citljivo i najvaznije od svega ne moze udarati kontre bunkerasima. Celsi je dosao da igra fudbal pa prosao kako je prosao, naravno bilo je i srece da ne primimo i mi taman cetiri ali je jasno da samo u takvim utakmicama mi mozemo da napravimo nesto, ipak takvih utakmica nece ni biti vise. Jer ako mi na forumu vidimo sta je problem, zamisli kako to vide menadzeri i strucnjaci u PL.

                          Zato valjda mora da uradi nesto, da se nekad stane na jebenu loptu, zato treba da igra sa trojkom u sredini dje bi imao Matica koji ima pas, MekTominija za misice, ili cak Fred da da se oteli od trcanja za Pogbu kojeg ce on i li ova dvojica koliko toliko da cuvaju, i kad izgubi 300 lopti po utakmici nekako pokrivaju. Prodace brdo lopti ali par ce mu proci, jer ovo sad nema ni svrhe, ni logike. Pogba mu je DM, Mektomini mu je DM, gube se lopte kao na traci, nista se ne radi sa njom.

                          Martijal je bolji napadac od Rasforda, on je makar sposoban da je proslijedi nekad, ovaj nije nikad. Zaleti se ko sivonja i to je to. Jeste on radan, jak, ima potencijal ali IQ mu je na granici bas izmedju redovne i specijalne skole.

                          Hejtujem Olea jer je nedorastao, neozbiljan, a najvise jer je pizda. Jbg legenda si kluba, dosao si sa jakom pricom, svi su te podrzali, pa navijaci ga i sad podrzavaju nenormalno, doduse navijaci su podrzavali i Murinja i Van Gala ali su ih i kritikovali, ovoga maltene niko ne kritikuje, a radi mnogo gori posao od njih. Prvo ne igraju mu najbolji, drugi utripovao je da je Gvardiola pa oce pasom da prolazi do kaznenog protivnika, igra mu Lindelof za kojeg svako zna da ne moze da igra u ovako fizicki zahtjevnoj ligi. On moze da igra u prvom timu samo ako drugi stoper obavlja njegov posao ili ako se igra formacija sa tri stopera dje bi se njegovi limiti maksimalno pokrili. Pritom tripuje na pas od stopera, a te lopte idu MekTominiju i Pogbi, kao sto znas bacaju se u bunar. On je jebeni menadzer Mancester Junajteda, a ponasa se kao da vodi neki seoski klub, kao da nista ne zna. Doveo lijevo krilo da igra desno, desno da mrdne ne moze, sta kad se vrate Martijal i rasford, oce li ga opet gurnuti desno? Mada citam ovih dana i misljenja navijaca Kardifa o njemu, pa i oni su ga cerali napolje, kazu da odavno goreg menadzera nisu imali. Jbg on je za norvesku ligu, e sad sto se mi palimo na legende, Junajtedov put i sl. je druga prica. Ali to sto je igracka legenda ne znaci da se ne smije kritikovati, jer ovo sto radi je uzasno, horor.

                          Dalje ostao je bez rotacije, je li on kriv ili nije ne znam, ali znam sta prica, zadovoljan sa onim sto ima, to je sve zelio, ma sve pet, znam da nema bunta, da prihvata sve, a to znaci ili je lud da misli da je ovo dobro sto radi ili je satjeran u cosak od Glejzera i Vudvorda ali ne smije jbg da pisne. Ja volim borce, buntovnike, volim kad Murinjo kaze prodali su ga i nisu mu doveli igrace, znas na cemu si jbg. Nije trebao da sere po igracima javno ali za Pogbu drugog rjesenja nema jednostavno. Ko ce njega da kupi posle utakmica kao juce? On ne moze da ga hendluje, mada to niko ne moze. On je ili previse dobar momak ili samo glup, trece nema. Iskreno se nadam da je ovo prvo, iskreno se nadam da nije toliko lud da misli da moze bilo sta da uradi sa ovim igarcima, da moze sa djecom bilo sta da se osvoji, jer ako stvarno to misli onda je za posmatranje. Pritom ja nemam nista protiv da se sansa da Gomesu, Congu, Grinvudu, ali oni ce je opet dobiti na kasicici, vidimo u kom pravcu to sve ide. Liga kup, mozda FA mada pitanje je, mozda LE mada isto pitanje.

                          Tuga da izadjes protiv Sautemptona sa onakvom prvom postavom, ali i klupom, klasicni okrsaj dvije mid table ekipe. Igrac vise 20 minuta, nikakve ideje, nista. Makod Van Gala smo vidjeli ideju, sta je zelio, bila je igra posle je postao kukavica i bojao se da ne primi gol vise od svega ali je postojao plan. Kod Murinja haos od sansi, suteva prve sezone, nije bilo kapi srece, pa odna posle mnogo zatvorenije, ruzno ali opet da se kroz posjed drzi lopta, sporo ali opet neki plan. Ovdje nema nista. Lindelof da dijeli pasove, Pogba DM, Lingard desetka da kreira, ludilo mozga.

                          I ako misli da uradi nesto sa djecom potrebno je minimum pet godina, opet po ko zna koji put Martijal i Rasford nisu konstantni, ko zna kad ce i oce li ikad biti, a kamoli to ocekivati od momaka od 17-18 godina, to je nonsens par ekselans. Ne mozes ti da udjes u sezonu sa cetiri vezna, sa tri napadaca, da prodas prvog napadaca, a ne zamijenis ga, da posaljes na pozajmicu Sanceza i Smolinga koji su od ovoga sto trebutno imamo svakako bolji, da odu Felaini i Erera, a niko ih ne zamijeni. Vec su krenule povrede, ti odlicno znas kakav je ritam u PL, pa ili je Ole Gunar Solskjer potpuna neznalica, ludak ili pere Glejzere i Vudvorda, obje situacije su mi katastrofa jbg, nema opravdanja.

                          Alegri bi makar donio smisao, sigurno bi izvukao maksimum iz onoga sto ima, igrali bi mu oni najbolji koji su tu i opet nadam se da bi imao garancije za pojacanja sledeceg ljeta, jer je ozbiljan strucnjak koji ne bi prihvatao gluposti od Vudvorda.

                          Ma dje ce bici oni otici, nikad oni otici nece. Vidio si predsezonu i koliko navijaca ima Junajted, oni moglu da jasu ovako jos decenijama, pa sve da se borimo za opstanak.

                          Ja sam prvi za proces, ali da vidim smisao, da vidim napredak, da vidim nesto. Jer evo kod Celsija iako su bodovno tacno dje i mi vidim nesto, vidim plan sta Lampard zeli, kako da se igra, ovdje ne vidim nista. Samo sve mracniji i dublji tunel. Mi nemamo ni za sta da se uhvatimo, nemamo kvalitetne igrace, nemamo taktiku, nemamo igru, menadzera, ama bas nista.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tesko Junajtedu ako je Pogba najkreativniji igrac,zato i ne mogu do LS da dodju kroz prvenstvo,bitno da se Amerikanac odresio za Megvajera,za te pare Kutinja je mogao da dovede.

                            Comment


                            • Ode Darmian u Parmu

                              Comment


                              • Bye bye

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X