Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam pojma, nisam imala slušalice za vreme utakmice, tada sve čujem..

    LVG asked if he'll be here next season, "Yes. Because I have signed a three-year contract."
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ako mi verujete nemam snage da stisnem i da ga cujem.
      Al` kakve sam ja qrceve srece sve mi vode demagozi... Srbiju, omiljeni klub... ma sve. I nemos` ih ocerat` nema teorije.
      Ja iz svakog ugla kada pogledom zadjem na klubsku problematiku uvek dodjem do zakljucka da realno niko ziv u klubu ne zeli da ovaj ode.
      Na zalost to samo zele navijaci poput nas koji zelimo trofeje i takav vid razvoja tj. kroz trofeje. Moderna ekonomija to ne priznaje, moderna ekonomija je Aki i njegov Arsenal i Venger.
      Zapravo DANAS i ovih dana je veca opasnost po klub nego onoga dana kada se protestvovalo zbog kupovine i dolaska Amera. Tada su braca Ameri imali matorog u punoj snazi, nisu mu se pojavljivali na oci ili nesto talasali po klubu... al` cim ga je "napustio" mmmmmmmm pocelo je...
      AAAAAAA SVEEEEEEE - Zemunac u transu.
      Nekako nisam optimista da ljude u klubu dotice sve ovo, bracu Amere boli patka a Mou - ko je to. Uzas
      Last edited by AIRBORNE; 17-05-16, 23:03.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Moderna ekonomija su i Barsa, Real, Bayern, a oni su masine.
          Ne shvatam njih, sto ako dovedemo Murinja i osvajamo trofeje ekonomija kluba ce trpeti? To su samo alibi price navijaca, samo daj Boze da je ne zapocinjemo i mi uskoro

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Kakva sprdnja...

            Louis van Gaal says the fans' expectations are 'too high' at Old Trafford
            Last edited by miloolja; 17-05-16, 23:21.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pisaj Van Gale kad ti dozvoljavaju.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Jel se to pevalo "Sacked in the morniing" ? Ozbiljno pitam, ili se meni ucinilo.

                Utakmicu nisam gledao, drago mi zbog Runija normalno, Rashford i Martijal vise nisu iznenadjenje.

                Nadam se da je ovo bila poslednja utakmica LVGa na OT.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                Jeste, ali rekao bih iz gostujućeg sektora.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Moderna ekonomija su i Barsa, Real, Bayern, a oni su masine.
                  Ne shvatam njih, sto ako dovedemo Murinja i osvajamo trofeje ekonomija kluba ce trpeti? To su samo alibi price navijaca, samo daj Boze da je ne zapocinjemo i mi uskoro

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  Jeste kada ti lova ostaje u "tvojoj kuci". Barsa, Real, Bayern to sve ostaje. Arsenal i mi kao novopeceni to ce ici izvan kluba a samo ce se prividno odrzavati neogranicen budzet.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Zamislite, u toku sledeće sezone mu produže ugovor, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                    Comment




                    • Evo koliko je zabavno pratiti Junajted ove sezone.

                      Stvarno ne znam sa cim je LvG zasluzio da ga ovako gledaju u klubu, pa on je uspeo ubediti sve da smo mi mali klub koji treba da bude zadovoljan sa ovim, i da su navijaci krivi posto postavljaju visoke standarde. Stvarno je sramota sta covek radi i jos veca je sramota sto mu se tako nesto dopusta.

                      Van Gaal at #mufc unveiling in July 2014: 'For me it is about finishing first.'
                      Tonight: 'I think the expectations are much too high.'

                      #LVGOUT
                      Last edited by srdjan_sl; 17-05-16, 23:58.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sacked in the morning su pjevali navijaci Bornmuta, vecina navijaca Mancestera i na drustvenim mrezama koji su mislili da su domaci navijaci skandirali su protiv toga i da se ne ponasaju kao Sitijevi navijaci. Tako da Van Gala ne ceraju kao Mojesa, ma ni blizu. Sto se uprave tice znacemo sve posle finala kupa vjerovatno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hose Luis Sancez

                          Contado @DeporteslaSexta
                          Zidane ha comunicado al Club su apuesta para la portería: Keylor Navas.
                          Su portero de presente y futuro.
                          Last RT; that's a very trustworthy Madrid journo saying Zidane has told Madrid that Keylor Navas is his goalkeeper. For now and the future.
                          sigpic

                          Comment


                          • Marsijal i Markus su bili nerealni večeras. Markus polako dokazuje da bi moglo ozbiljno da se računa na njega. Baš nam je bedan napad bio pre njega, Runi se jedva kretao tu u napadu i pametno je što je prebačen u sredinu. A ovako imamo konstantnu pretnju i glavobolju za protivničke odbrane, plus otvara prostir drugim igračima.

                            Marsijal je levo krilo, to je dokazao ove sezone ako je bilo sumnje, ne bi trebalo da ga premeštaju više. Tako je češće u kontaktu s loptom, odličan je y link-up igri, koristi obe noge... Ne mogu da zamislim koliko bi mi golova dali ove sezone da nije bilo njega, jer je skoro svaki opasan napad išao preko njega.

                            Valensija bratić stavio katanac na onu desnu stranu, niko ne sme ni da prođe tamo, zna šta ga čeka. Šteta što onaj šut nije ušao, zaslužio je. Šteta što nije igrao ove sezone, mnogo bi značilo timu, ceo nivo je iznad onih levata što su igrali desnog beka.

                            Comment


                            • Aki kako je ovo moguce?
                              United are getting around £75m a year from Adidas. As well as 100% of kit profit IIRC which is just mental. It means that United are getting the profits of the merchandise they sell. With the previous deal it was Nike who dealt with selling all that stuff and they kept the vast majority of the profits.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pah imate vjerovatno jednog od najboljih menadzera svijeta kada je u pitanju izgradnja kluba. Skontao vjerovatno brat kako da ima svoju vlastitu distribuciju, plus da zadrzi profite od adidasa preko njihove distribucije.

                                Al jebiga, glup je sto se tice terena. Treba njemu neko ko bi znao zaposliti menadzera na terenu i da dovode igrace zajedno. Ako fulite Murinja, jebo tranziciju, trajat ce ona 5 godina, a drveni ce ubirat profite na sve strane, pa cete postati gori od Arsenala po pitanju para u bankama.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X