Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Naravno da je bio penal.

    I drago mi je da je sutao. Bilo ko od vas da je sam prosao 6-7 igraca uzeo bi loptu da suta. Sad steta sto je promasio, mogao je lako da bude heroj. Na kraju je bio vidno iznerviran i izvinio se. Bravo.

    So i Lindelof su najslabije karike u timu. Prvi je debeo, zaostao i uplasen, a drugi preslab fizicki da bi bio stoper. Nazalost. Obojca su za rotaciju.

    Steta sto je Dzejms izasao, jedino je on nesto igrao danas. Bice pravo osvezenje. Ludacka brzina i tehnika vodjenja lopte. Defanzivno jako dobar, par puta je prekinuo opasne kontranapade.

    Ja sam zadovoljan igrom iako su pali posle primljenog gola. Lepo, tecno se igralo. Puno znace Van Bisaka i Megvajer, mnogo su ucvrstili odbranu.

    Morao je Andreasa umesto Lingarda dosta ranije. Nema smisla da uvodi Grinvuda na ovakvim utakmicama, kad se vodi sa 2-3 razlike pusti ga, u suprotnom ga cuvaj.
    Last edited by HeadBurn3r; 19-08-19, 23:20.

    Comment


    • Pogba ima zagarantovane bonuse pa je preuzeo na sebe rizik šutiranja penala.
      Pod hitno mu ukinuti tu privilegiju.

      Comment


      • Tesko gostovanje ali ipak ostaje zal za pobjedom.
        Nije mi jasno samo zasto Lingard ispred Pereire, ispucao je taj svoje kredite davno..

        Comment


        • Od zadnjih 15, lik je promašio 5 penala. 66% uspješnosti. Pa ni na trening utakmicama mu ne treba dati da puca.

          Comment


          • Ali Dzjems pero laka kategorija, kako su ga oduvali u svakom duelu, on nema sta da trazi u startnoj postavi, zastrasujuce koliko je inferioran. Adama je slicne visine, mozda i nizi ali ga ne mozes pomjeriti s mjesta, haos covjek pravio nasoj odbrani, a Dzejms nista, pritom mu je vizija jako, jako losa, o tome sam pricao i tokom priprema. On je pozrtvovan, trudi se, mnogo trci i prati, to mu ne osporavam ali trika nema da je spreman za fudbal u PL. Bolno je fizicki nedorastao.
            sigpic

            Comment


            • Ne mora nista da znaci od prikazanog u par meceva, mada sam misljenja da ne treba svakako da bude starter.
              Juce ga pojeli i protivnicki navijaci zbog simuliranja, prvu situaciju nismo videli na usporenom, u drugoj zbog koje je dobio zuti, deluje da ga onaj sapleo.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Naravno da je bio penal.

                I drago mi je da je sutao. Bilo ko od vas da je sam prosao 6-7 igraca uzeo bi loptu da suta. Sad steta sto je promasio, mogao je lako da bude heroj. Na kraju je bio vidno iznerviran i izvinio se. Bravo.

                So i Lindelof su najslabije karike u timu. Prvi je debeo, zaostao i uplasen, a drugi preslab fizicki da bi bio stoper. Nazalost. Obojca su za rotaciju.

                Steta sto je Dzejms izasao, jedino je on nesto igrao danas. Bice pravo osvezenje. Ludacka brzina i tehnika vodjenja lopte. Defanzivno jako dobar, par puta je prekinuo opasne kontranapade.

                Ja sam zadovoljan igrom iako su pali posle primljenog gola. Lepo, tecno se igralo. Puno znace Van Bisaka i Megvajer, mnogo su ucvrstili odbranu.

                Morao je Andreasa umesto Lingarda dosta ranije. Nema smisla da uvodi Grinvuda na ovakvim utakmicama, kad se vodi sa 2-3 razlike pusti ga, u suprotnom ga cuvaj.
                Otprilike se slažem sve, generalno mislim da smo bili dobri, prije svega u prvom poluvremenu. Nedorečeni u zadnjoj trećini, fali neko da uputi završni pas, tu smo tanki definitivno.

                Pogba je bukvalno sam iznudio penal, generalno nije bio lelemud i mislim da će on dati najbolju sezonu do sad, djeluje mi fokusiranije.

                Megvajer i Van Bisaka super pojačanja, da ih ne ureknem

                Comment


                • Mi bolju opciju od Dzejmsa na desnom krilu nemamo i to je ono najzalije u celoj prici.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moralo se ici po Endombelea, Nevesa, Pepea, neozbiljan je bio prelazni bas, bolno je igrati sezonu bez rotacije, pritom je Lingard u ozbiljnom kanalu. A Pereira sigurno nije rjesenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Krv ti jbm

                      Manchester United will be paying Alexis Sánchez £250,000 a week to offload him on loan to Inter.

                      Comment


                      • James se trudi, dobar je i posten monak, ima i brzinu nama neophodnu za desno krilo, ali jednostavno, nije dovoljno dobar za sada. On je trenutno neki Chicharito na krilu.
                        Ali to ne znaci da ne treba uloxiti trud u njegov napredak. Ima determination.

                        Dalot po desnom krilu je trenutno bolje resenje.

                        Lingard uzasan.

                        Barem su Megvajer i Bisaka prava pojacanja, licno sam prezadovoljan sto su dosli.
                        Obojica imaju DNK za pravi United.

                        Kad vec igramo sa AMF-om, odlucio bih se radije za Dalota na desnom krilu.

                        Martial i Rashford moraju da rotiraju pozicije tokom utakmice. Obozavam Martiala kao devetku, ali ne obozavam Rashford-ovo padanje koncentracije posle 50ak minuta kad igra levo krilo.

                        Comment


                        • Comment


                          • AWB ima neverovatan tajming sto se startova tiče, ni prerano ni prekasno i uvek na mestu kada treba.

                            Krivo mi sto je dobio onaj žuti, gde uopšte nije ni igrao rukom. Ali on je mirno prihvatio i nastavio dalje.

                            A kad već spominješ Kantea, to je igrač za koji ne bi žalio novca da se dovede... 200 miliona, evo 200m gosn Abramovicu.
                            Jedino on i Kejn spadaju u tu kategoriju.

                            Mali Sanco ako nastavi sa razvojem, može i on dostići ovu kategoriju.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Lukaku ispao govnar veliki, kakva iskompleksirana mazga.

                              James jeste inferioran bio u duelima, ali se nije plasio i je ulazio u istih, cak je izdrzao duel protiv Nevesa i iznudio mu je taj zuti karton. Nije mozda jos za startnih 11, ali kad vidim Lingarda...

                              Covek u zadnjih godinu dana samo u jednom mesecu je dao gol ili asistirao, on igra stalno te napadacke pozicije, a osim to sto trci na nikakav drugi nacin nije produktivan.
                              Igras za Mancester Junajted i od 12 meseca ti samo u jednom si se upisao u listi strelaca/asistirao. Uzas.

                              Mata je usao kao da pomogne, kao najiskusniji je ishitreno reagovao i promasio 2 normalna pasa na kraju utakmice kad bi napadaci bili 2 na 2 ako bi lopta stigla do njega. I on je velika nula nazalost. Grinvud bi bolji bio da igra bar 20ak minuta, dobice ih vise verujem, ono je bilo premalo za bilo kakav utisak.

                              Comment


                              • Jel čuo Lukaku za nekog po imenu Ešli Jang, čovjek po kojem se navijači istresaju na najgori mogući način. Jel vidio njega kad da sw žali.

                                Baš je pretjerao, razumio bih ga donekle ali ovo što priča je preko svake mjere. Nit je jedini kojeg kritikuju navijači nit je to neočekivano s obzirom na platu i to koliko je plaćen.

                                Sve fol jaki igrači a ko babe neke. Ibra došao sa 35 godina i koliko je unaprijedio tim i sam odigrao odlično.

                                Comment

                                Working...
                                X