Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iznenadila me odluka da Pereira bude deo Unitedovog manevra.
    Konačno da nam Ole usliši molbe i Janga ostavi na klupi.
    Nisu papreno platili Megvajera da gleda u leđa Tuanzebeu. Mislim da ste se ogrešili o engleskom reprezentativcu i da će Hari pokidati sezonu.
    Voleo bi Grinvuda videti koji minut. Ipak je on budućnost 9voga kluba.

    Comment


    • Ajde Andrease sad il' nikad!
      Andale, arriba, arirba!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Konacno... Idemooo

        Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Rasko lijevo krilo, Martijal napadac voooooot
          sigpic

          Comment


          • Evo posle poluvremena... ništa se meni ovo ne svidja... kakva nonsalantnost kod većine igrača a pogotovo ovih ofanzivnih.
            Nema umislili da su Bog zna kakvi fudbaleri, zvezde i sprdaju se tako lagano.
            Raško sa petama, Marsijal sa svojim “hoću da plasiram a nemam snage ni da dobacim”.

            Pogba davi, pa davi... ma dave ga svi, uzmu loptu i ne dodaju tj dodaće ali kad se već uveliko vrate i kad je 5 igrača oko njih.

            Jedini Van Bisaka dobar.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • A sto ovde pisete?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Odlicna utakmica, dosta dobrih stvari ali itekako ima problema ali o tome drugom prilikom.
                Pojacanja su odlicna, i AWB i Megvajer odigrali odlicno.
                Trebace dosta strpljenja za Pogbu i Raska ali valjda ce vise biti dobrih partina nego losih.
                DDG se vratio, jos jedan veliki plus.

                Bas mi drago za Dzejmsa, kako su mu svi pritrcali.

                Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Lindelof i Megvajer za desetku.
                  Ako se po jutru dan poznaje odlično će sarađivati. Nek budu novi Vidić i Ferdinand.
                  Pogba ume da iritira/zivcira do mile volje ali zna konj fudbala. Kako je samo pronašao Raška i spojio ga sa golom.

                  Comment


                  • Kako je poceo mec, pa i kako se kljakavo zavrsilo prvo, ok uz srecne neke okolnisti, na kraju i vise nego odlicno.

                    Zao mi je Andreasa, ne znam gde je nestao onaj talenat i decko koji obecava, da li mu ne odgovara sistem, ali je uzasan. Nit pozicioniranje, nit zna sta ce sa loptom kada je ima... jbg. Ajd centarsut kod drugog gola bio savrsen, pa kao malo ublazio mucan utisak, ali opet bas nista -.-

                    Kada bi Pogba promenio svoj stav pre svega, sto znamo da je nemoguce, kada bi bio koncentrisaniji bar, bio bio bi zverina, ovako ce da me nervira opet celu sezonu up-down.

                    Novi dvojac pozadi odlican. Svidja mi se kod Megvajera sto izaziva odmah na startu onu cuvenu i poznatu sigurnost koju smo imali nekada.

                    A Dzejms [emoji173] koja radost, nek ti je sa srecom momce!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ko nije gledao, a vidi rezultat reci ce dominacija, ko je gledao zna kakvo je stanje na terenu bilo i da je Celsi cak bio i bolji, makar sat vremena, a i statisticki su osjetno bolji bili danas, sa sve drugim timom. U svakom segmentu igre su bili bolji ali golovi se jedni broje i tri boda, od toga nemaju ama bas nista. Ipak ima dobrih momenata, posebno u drugom dijelu, fizicki su izuzetno izgledali, kao da su imali brzinu vise u poslednjih 20ak minuta od fudbalera Celsija. Ipak jasno je da je ovo sad i ko zna kad, da nije odrzivo na duze staze. Pravi ispit ce mozda biti protiv Vulvsa, mada nas Celsi terorise, najgori i najtezi nam je rival od kad postoji PL, svaka pobjeda protiv njih je odlicna stvar, a posebno ovako ubjedljiva, ne moze da skodi.

                      Megvajer jako dobar i pouzdan, iako bi se reklo da je napravio prekrsaj nad Abrahamom, a bas posle te intervencije je pao gol i ubijena utakmica. Bisaka odlican, nazalost ofanzivno nije mnogo ucestvovao jer mi desnu stranu ponovo nemamo, ali kad bi otisao naprijed bilo je tu bas dobrih momenata, defanzivno brz greske, jednom je samo bio van pozicije ali tu ga je sjebao Lindelof, tu je on specijalista. Ocajan, ocajan stoper, totalni amater. Zaista neobjasnjivo sta on radi i kako se pozicionira na terenu. I kako brani 1 na 1 ne krecuci se uopste. Imao je par dobih intervencija glavom za divno cudo. No sto se osnova tice nista ne uci, ne napreduje uopste. Sou izgleda bas nespremno, neozbiljno. De Hea fantastican, igrac utakmice.

                      Sto se sredine tice tu smo ocekivano najvise patili, Lingard i Pereira bez ikakve uloge maltene, Pereira je imao taj sjajan centarsut i asistenciju ali ne moze to da ga izvadi, igrac manje na terenu. Pogba je izgubio toliko lopti da je to strasno, neka nesto slicno uradi u nekoj od narednih utakmica pa ce biti direktan krivac za 2-3 gola. Na kraju dvije asistencije ali opet neodzrivo je ovako nesto na duze staze. Rasko i Martijal tek ne znam sta bih rekao, golovi su najbitniji za njih ali Rasko izgleda mnogo bolje od Entonija, iako ima uzasnih odluka opet on gazi, grize, ovaj ga je zapetljao maksimalno danas. Bas mi je milo zbog Dzejmsa ali nije ovo njegov gol da se ne lazemo, loopta se odbila od Emersona cini mi se, promijenila smjer i otisla u gol.

                      Sve u svemu izgleda bas neizbalansirano, ali naprijed postoji brzina i kontre bi mogle da se igraju itekako. Nerealan rezultat ali ocekivana rutinska pobjeda protiv ovakvog Celsija koji da igra sa ovim timom do kraja ne bi ni u top 10 bio. Vulvis imaju evropskih obaveza ali bice pravi ispit njihova sredina, trebala bi nasu da pregazi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta ovo bi

                        Ne treba traziti dlaku u jajetu na 4-0, iako bi se moglo dosta toga izdvojiti.. Samo cu pohvaliti AWB-a i Maguirea koji su odlicno debitovali u Unitedu danas

                        Comment


                        • Stvarno nevjerovatno

                          Match Stats

                          Possession
                          Man Utd 46%
                          Chelsea 54%

                          Shots
                          Man Utd 11
                          Chelsea 18

                          Shots on Target
                          Man Utd 5
                          Chelsea 7

                          Corners
                          Man Utd 3
                          Chelsea 4

                          Fouls
                          Man Utd 15
                          Chelsea 13
                          sigpic

                          Comment


                          • Rezultat sjajan, igra ne toliko i tek će nam doći na naplatu što se nismo pojačali u veznom redu. Ali glupo je biti negativan, uz Megvajera i Bisaku nazad može da se dogura do top 4, samo da ne bude povreda mnogo.

                            Pereira nije ozbiljna opcija, što nije strašno ako Matić i Fred podignu svoj nivo ove sezone. Ako ne podignu biće ružno kontam.

                            Comment




                            • Samo jasi Vudvorze, samo jasi
                              sigpic

                              Comment


                              • Treba mi snimak utakmice, cele naravno

                                Postojao je neki sajt sa tim stvarima, ali se ne secam, i ko zna gde mi je to zabelezeno.
                                Zna li neko?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X