Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BBC donosi vest da Bruno uopšte nije po volji Solskjera niti će stići u United.
    Jbt pa ovo je haos. Jebe lud zbunjenog.

    Comment


    • Nista cudno od nesposobnjakovica. Komedija od kluba

      Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ocekujem panic buy Longstafa na dedlajn dej i toeto
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik MK II View Post
          Ocekujem panic buy Longstafa na dedlajn dej i toeto
          Taj ce nam bas znaciti u borbi za sesto mesto.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Odlicno sto smo odustali od Dibale, obozavam ga kao igraca ali realno covek ne zeli u Junajted i samim tim i ne treba da dolazi.

            Ono sto me brine je sto sam bas ocekivao da je Bruno taj koji dolazi ako Dibala propadne, ovako je bas bedak sa kreativnoscu na sredini terena i ne znam koga bi to u ovom trenutku mogli dovesti da popravi tu situaciju.
            Danas ti rekoh ocekujem da je Bruno zavrsen ako Dibala ne prodje, ali ipak je Totenhem primamljviji, tako da sad brifuju kako nije po volji Solskjera. Samo nek' je veselo, uzeli smo stopera u rangu Maldiniji, svjetskog rekordera.
            sigpic

            Comment


            • Šta bi Ole što si ne tako davno pričao da ćeš do odlaska na pripreme znati na koga računaš a ko je na otpusnoj listi. Evo predvorje samog prvenstva, Čelsi tu na ćošku, a ti ni dalje ne znaš na koga možeš računati ni dal će biti još akvizicija.
              Postali smo putujući cirkus od kluba.

              Comment


              • Izgleda da smo pali bas na niske grane a da toga nismo ni svesni.
                sigpic

                Comment


                • Ma kako nismo svjesni, nema ovo veze sa trenerima, nama covjek koji veze o fudbalu nema dovodi igraca, u upravnom odboru sjede likovi koji fudbal zovu soccer i to je sve sto znaju o istom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Doduse u pogonu imamo fantasticna tri igraca, Gomesa, Conga i Grinvuda. Neka se gurnu u vatru, potrebno je vrijeme i cekanje, ali cekamo Martijala, Rasforda i Lingarda toliko vremena, vala mozemo i njih trojicu. Sva trojica su sjajni ali Gomes moze postati monumentalan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Na sve nedaće i razočarenja kao šlag na tortu dođe imenovanje Janga za kapitena

                      Comment


                      • Kakav meltdown na rcu, krenulo se ostro na Vudvorda i Glejzere, a tek odluka da je Jang kapiten je potpuno nevjerovatna. Jang je vrijedan, radan momak, ali uzas jedan sto je on i dalje u klubu, a kamoli kapiten. Ne bi me cudilo da mu Bisaka bude zamjena, neka igra il capitano
                        sigpic

                        Comment


                        • Poznati novinar Sajmon Stoun definitivno mi ubio zadnju nadu da priče oko zatvaranja prelaznog roka nisu tačne. Čovek koji pomno prati United je potvrdio da bi Lukaku mogao biti prodat i to bez dovođenja zamene.
                          A za Bruna kaže da nije opcija kluba.
                          Što bi rekao Žika Pavlović ovde se ne zna ko koga Kerebeči.

                          Comment


                          • Ok Dibala, došao bi preko volje. Veznog moramo dovesti. Bruno ili neko drugi, inače ne valja nikako.

                            Još 4 dana.

                            Comment


                            • Iglica Iliev dr za dovođenje pojačanja naspram Eda.

                              Comment


                              • Bio sam za dovodjenje Dibale, jer ko bi rekao ne takvom majstoru, ali ako smo se povukli onda je ok, prihvacam i tu varijantu jer znamo sta smo uradili sa Di Marijom i Sancezom, slicni slucaji, obojica Juzno Amerikanci.

                                Pricali su Italijani sa Skaja da Dibala nikako ne zeli da napusti Juve, jos manje da dodje u Junajted, i da ce traziti neku ludu platu, ovi nasi su vrv danas postavili svoju najvisu ponudu do koju misle da moze i treba da idu, Dibala opet nije prihvatio i ovi rekli presekli, ne zele da idu vise. Mozda i pametan potez ce da ispadne...

                                A Stone i ono za Bruna... bas ne znam.

                                Comment

                                Working...
                                X