Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mekgvajer je done deal kapiram nakon svega. Cini mi se da se i Bruno zavrsava.

    Ako uspemo da dogovorimo Lukaku plus neke pare za Dibalu, to bi bio savrsen transfer rok, ali sacekajmo, nismo ni jednog jos pokupili

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Mekgvajer je done deal kapiram nakon svega. Cini mi se da se i Bruno zavrsava.

      Ako uspemo da dogovorimo Lukaku plus neke pare za Dibalu, to bi bio savrsen transfer rok, ali sacekajmo, nismo ni jednog jos pokupili
      Paralelno idu priče o SMSu i Bruno Fernandešu, možda pritišćemo Sporting da spusti cijenu pričom o Sergeju, ko će ga znati više.

      Comment


      • Meni te price oko SMSa su mi skroz onako bezveze, dajemo 80 za SMSa a Lacio trazi kao 90, a ovamo se cenkamo za Bruna oko 55 i 60, smejurija mi je to. Naravno, Gazeta ili Coriere del Sport je glavni izvor, to je rang The Suna.

        A ovamo vidis kako se Bruno oprasta od Sportinga verovatno juce, kako trener Sportinga u 2-3 recenice kaze vise nego sva ta Italijanska masinerija koja pise sranje po meni.

        EDIT: I nikako mi se ne uklapa to u pricu Solskera i kako on zeli da mi igramo. Pogba najverovatno ostaje, Bruno bi nam legao 5 puta bolje nego SMS, cak i Longstaff bi bio bolji izbor. Ne pije mi vodu nikako, nije logicno i nece se desiti, 99% sam siguran.
        Last edited by Ser Gagi; 29-07-19, 23:43.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Ako dovedemo Sergeja, vala i Dibalu, onda smo bas tezak ogled idiota...
            Imas Pogbu a dovodis manje talentovanu verziju Pogbe, doduse nesto ozbiljniju. Imas Matu a dovodis manje inteligentnu verziju Mate, doduse nesto malo brzu...

            Comment


            • Manje inteligentniju ali jedno 100 puta bolju verziju Mate.
              sigpic

              Comment


              • Ja ne znam sto se primate na Bruna, dobro bi bilo da dodje, ali nijedan ozbiljniji izvor nije preneo da smo zainteresovani. Ista prica kao sa Snajderom, Gaitanom... Portugalski mediji dizu cenu svojim igracima tako sto koriste ime kluba i cekaju da se neko upeca.

                Comment


                • Sky Sports Good Morning Transfers/Transfer Talk je nedavno detaljno analizirao Sergeja, predstavili su ga kao CM sa sjajnim pasom i šutem i ocenili su da je idealno pojačanje za Junajted, sa čim se ja apsolutno slažem.
                  U profesionalno skockanom timu Sergej može da dostigne svoj maksimum, a to je izuzetno visok nivo, veoma je moćan igrač i fizički i tehnički.

                  Što se Dibale tiče, očigledno je nutkanje i namera Juventusa da ga se ratosilja, a sa druge strane Mančester slično misli o Lukakuu, tako da je našla krpa zakrpu
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Harry Maguire has agreed personal terms with Manchester United. Manchester United and Leicester are in advanced talks, but the deal is not completed yet. There will be a new meeting soon to finalize the agreement. (source: @FabrizioRomano) #MUFC
                    ....

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Sky Sports Good Morning Transfers/Transfer Talk je nedavno detaljno analizirao Sergeja, predstavili su ga kao CM sa sjajnim pasom i šutem i ocenili su da je idealno pojačanje za Junajted, sa čim se ja apsolutno slažem.
                      U profesionalno skockanom timu Sergej može da dostigne svoj maksimum, a to je izuzetno visok nivo, veoma je moćan igrač i fizički i tehnički.

                      Što se Dibale tiče, očigledno je nutkanje i namera Juventusa da ga se ratosilja, a sa druge strane Mančester slično misli o Lukakuu, tako da je našla krpa zakrpu
                      E oni ako to kazu, onda stvarno vredi, samo ne znam sta cekaju Junajted i Real...

                      @BB
                      Apropo toga koliko je vredela muzika ex-yu, necu da raspravljam svako ima svoj ukus. Ali svakako da je bolje i to nego, Maja Berovic ili Baba jale i ostala sranja sto vecina danasnje omladine slusa. Npr meni iz tog doba vrede samo 3 benda, Azra, Ekv i Haustor sa ovih prostora, verovatno je bilo dobrih manjih bendova za koje nisam cuo, ali od poznatijih to je to. Ovi ostali su svi bili manje vise slicni.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Last edited by Brian McShtull; 30-07-19, 13:50.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          A taj korak za ove nase je vjecnost
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ja fizicki patim kad vidim Megvajer da dolazi i to za 80 miliona funti, da je za osam bilo bi vise nego ok, za 18 bi bilo podnosljivo, za 28 bi bilo previse ali jbg preplati se malo, takvo je vrijeme, ali za 80, stvarno ne znam sta bih rekao.

                            Sto se tice Bruna i Dibale to bi bila vrhunska pojacanja, bolje od onoga sto imamo osjetno. Problem je sto je dovoljan jedan od njih, ne znam kako obojicu uklopiti. Agresti je bas ozbiljan izvor sto se Juventusa tice, samo u ovoj situaciji mi je ok prodaja Lukakua, ako dovodimo klasnijeg fudbalera od Roma.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X