Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Kakav je taj Pepe? Koje pozicije pokriva?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by labe View Post
      Ugovor DDG-a je skoro gotova stvar i kako prenosi sky vrijedan je izmedju 350k - 375k funti sedmicnu cime bi postao najplaceniji golman na svijetu.
      Bolesno bolesno bolesno

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ukoliko završimo transfere Megvajera, Bruna i Pepea ličićemo na ozbiljan premijerligaški tim.
          Bolesno mi ovo puno para što se sliva u kasu De Hee.

          Comment


          • Comment


            • Toby Alderweireld's £25m release clause expires on Thursday. (Source: Sky Sports)
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Je li Kris Smoling ilite Mesijeva nocna mora igrao uopšte na ovim predsezonskim?

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Je li Kris Smoling ilite Mesijeva nocna mora igrao uopšte na ovim predsezonskim?
                  Jeste igrao po malo protiv Perta i Lidsa
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Drugo poluvrijeme protiv Pertha i Leedsa, a protiv Intera presjedio na klupi.

                    Comment


                    • Comment


                      • Danas protiv Totnema. Dobra provera.

                        Comment


                        • Dok je god ovakva situacija Vudvord i Glejzeri ne moraju da misle o fudbalu, ono protiv Intera je bilo posebno strasno, bukvalno bi vecu podrsku Inter imao na Old Trafordu nego sto ju je imao u Singapuru. Ajde danas Totenhem i ima neku podrsku, zastrasujuca popularnost, zastrasujuca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne svidja mi se Dzejms, mislim da imamo bolje u rezervama. Mozda on i postane dobar igrac ali ne vjerujem da ce ikad biti top klasa, ima katastrofalne odluke, brz je kao munja to mu se ne moze osporiti ali su mu vizija i pas bas, bas losa, mislim da je potrebno da se dugo ceka i sazrijeva da bi bilo nesto od njega. Nadam se da grijesim.

                            Grinvud je vrh, ako prodamo Lukakua volio bih da ne kupujemo napadaca, sem ako bas neko klasan kao Dibala nije u planu, onda se to mora iskoristiti. Koliko srece da Grizman ne dodje jos prije par godine, kakva ljiga od covjeka, bas dno dna od covjeka. Na kraju da smo zavrsili sa Grizmanom i Pogbom, pa to bi bila prava katastrofa.

                            Po meni i Cong i Gomez imaju mnogo veci vrh od Dzejmsa, opet nadam se da grijesim. Lukakua ne bih prodavao ipak, nama fali boraca, ratnika, radnika. Lukaku je sve to. Da se fizicki dovede u red, a ne sumnjam da hoce, on je sto se mene tice odnosom prema dresu i ponasanjem na terenu zasluzio da ostane. I to je jedan od rijetkih bas. A ja sam bio jedan od najvecih protivnika njegovog dovodjenja.

                            Rasford i Martijal ce opet imati nekonstantne sezone, ipak svidja mi se sta je Ole zamislio, da naprijed svi znaju da igraju i rotiraju. Sve su to brzi igraci, tehnicki potkovani, moze presing jak da se udara na poslednju liniju. Pepe nam treba, bas bi bilo dobro njega dovesti. Mozda sto kaze Srle malo nezgrapno djeluje iako tako samo djeluje ali je prebrz, prejak i moze naprijed sve sto ti padne na pamet da igra.

                            Rasford i De Hea katastrofa ugovori, katastrofa. Ipak to je sala prema Megvajeru i 80 miliona funti. Bukvalno najgori transfer ikad. 4-2-3-1 i dalje ne vidim kako ce funkcionisati sa Pogbom, no vidjecemo. Endombelea je trebalo pojuriti, mozda Dukurea.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja bih bio sasvim zadovoljan da mi u sezonu udjemo sa Mektominejom kao startnim veznjakom. Momak je klasa.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Dobar je mali Gomez, dobar je.

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X