Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Kako ih Rashko zalomi, uhh
    Dobro igra

    AVB i Dzejms takođe

    Samo da je dovesti štopera, ovaj Baji je baš blesav


    Phil Jones has been touted as a potential makeweight in a deal for Harry Maguire. #mufc [Telegraph]
    Kako bi ovo dobro bilo

    Lukaku navodno ode za 75 miliona funti
    Last edited by BorisUnited99; 17-07-19, 13:03.

    Comment


    • S obzirom u kakvoj je formi kod nas uzecemo fine pare za Lukakua, ali isto tako zao mi je sto ga se odricemo posebno sto vjerovatno necemo dovoditi zamjenu za njega. Misljenja sam da jos ima vremena da vrati staru formu.

      Comment


      • Van Bisaka je vrh pojacanje, odmah izgleda drugacije desna strana.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • 80 miliona funti za Megvajera, a za 20 moze da se dovede Aldevereld. Samo kod Edvarda Vudvorda dame i gospodo. Ni da dovodimo Nestu iz najboljih dana, gasi fudbal, za manje para Juventus dovodi De Lita, pisaj po sirotinji Edvarde
          sigpic

          Comment


          • Da Megvajer nije domaći produkt tj Englez sigurno bi i cena bila manja. Englezi poznati da domaće pretcenjuju do krajnjih granica.
            Samo nek dođe i sleti na OT već jednom i završi sagu koja već traje duže od očekivanog.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              80 miliona funti za Megvajera, a za 20 moze da se dovede Aldevereld. Samo kod Edvarda Vudvorda dame i gospodo. Ni da dovodimo Nestu iz najboljih dana, gasi fudbal, za manje para Juventus dovodi De Lita, pisaj po sirotinji Edvarde
              Evo ja se vec godinu dana pitam zasto se ne pokusa dovesti taj Aldervereld.. Ne samo mi, nego bilo ko drugi da pokusa. Cak ni da naletim na neku spekulaciju..

              Comment


              • Mislim da dobri procenti od transfera idu Halu kao prethodnom Megvajerovom klubu ali ne znam gde bi to mogao da proverim.
                Zato su digli cenu iznad realne.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by labe View Post
                  Evo ja se vec godinu dana pitam zasto se ne pokusa dovesti taj Aldervereld.. Ne samo mi, nego bilo ko drugi da pokusa. Cak ni da naletim na neku spekulaciju..
                  Za druge ne znam, ali Ole nece da ga dovede jer samo zeli igrace koji zele da budu ovde.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Vjecnost im treba da dovedu nekog a o prodaji ovog skarta da ne pricam. Najavi coek rezove kad ono nista.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Isti problem ima i Arsenal, ne mozes prodati igrace koji imaju lose sezone iza sebe i preplacena primanja, niko ih ne želi kupiti a ni sami igrači nece pristati na smanjenje plate.

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Naravno da nece, preplacena banda...
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Teško mi je Matića baš tu smestiti, ali bi u klubu i definitivno bili presrećni da oslobode njegov ugovor.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Kako vam se svidjaju ove prve 2 utakmice? Izgleda da sa strane fitnesa izgledamo dosta bolje nego na proslom turu. Takodje mislim i da je mnogo veci voljni momenat. Izgleda da ce na fizickoj spremi najvise raditi jer su u feb/martu vec igraci bili istroseni skroz. Dopao mi se trojac klinaca - Gomes, Grinvud i manje Cong, za koga mislim da je naj da ide na pozajmicu ovu sezonu.

                            Ocekujem da Rom ode, a ko ce biti zamena je sada interesantno. Do pre par dana ubedjen sam bio da ce to biti Ben Jeder, dok se danas nije pocelo pricati o drugim imenima - Obamejang, Dibala itd... Svakako neki forward mora doci jer Ole izgleda zeli trojku koja moze da se rotira celu utakmicu, ne mora znaci da ce doci klasican spic vec neki polivalentan igrac koji u nekom najboljem scenariu moze pokrivati sve 3 ofanzivne pozicije.

                            Misllim da Pogba ostaje, mada se mozda ceka finis prelaznog roka da se taj transfer odradi.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X