Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čelzi je imao neverovatan uzlet nakon dolaska Romana Abramoviča.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Longstaf sledeci. Lik iz ovo malog broja videa izgleda kao kopipejst Kerik samo sa boljim sutem.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik MK II View Post
        Longstaf sledeci. Lik iz ovo malog broja videa izgleda kao kopipejst Kerik samo sa boljim sutem.
        Meni se uopste ne svidja ali ajde, malo puta sam ga gledao pa mozda i grijesim
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Stonara javlja da jurimo Longstafa, trebalo bi bez vecih problema to da se resi, nije Esli neki ozbiljan pregovarac.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Comment


            • Bas je dobar ovaj dres
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • http://mondo.rs/a1197626/Sport/Fudba...s-tribune.html

                Kupujmo ovog gospodina.

                Comment


                • Ne ide to bas sa trenutnim genetskim kodom Manchestera, pre ste za nekog Balotelija, to je taj mentalitet.

                  Mada bi bilo lepo videti kako bi se posrao po zivotu Jesse Dab Lingarda na treningu
                  Last edited by Indigo; 28-06-19, 08:02.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Ne ide to bas sa trenutnim genetskim kodom Manchestera, pre ste za nekog Balotelija, to je taj mentalitet.

                    Mada bi bilo lepo videti kako bi se posrao po zivotu Jesse Dab Lingarda na treningu
                    To bi bio melem za oci... Onog treba dobro presamarati i dovesti u red. Konjina od 27 godina a ponasa se ko da ima 17
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ne ide to bas sa trenutnim genetskim kodom Manchestera, pre ste za nekog Balotelija, to je taj mentalitet.

                      Mada bi bilo lepo videti kako bi se posrao po zivotu Jesse Dab Lingarda na treningu
                      Bas ima logike, da neko ko je protiv rasizma, prebije saigraca u svlacionici.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Bas ima logike, da neko ko je protiv rasizma, prebije saigraca u svlacionici.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Bas ima logike insinuirati na nesto sto ja nisam ni napisao. Gde konkretno pise da smatram da treba prebiti Lingarda

                        Ljudima se najbolje useres u zivot svojim stavovima, principima i odnosom prema nekoj stvari ili situaciji.
                        Posto je ovde ta stvar, fudbal, napaljenog dabera ne treba prebiti, to smatram i stojim kraj toga jer nisam sklon nasilju.
                        Posto je rec o doslednom coveku, pravom profesionalcu i nekome ko je generalno cvrsto na zemlji, ne postoji bolja osoba od njega da obesmisli lik i delo, ti citaj da se usere u zivot, dab Lingarda.

                        Sledeci put kad pokusas da izvuces nesto iz konteksta i da se napravis pametan, i to pritom na fan temi, biraj sagovornika, trenutak i malo se vise potrudi jer je ovako bas smesno.

                        Bilo bi dobro za Manchester do dovede kvalitetnog igraca kao sto je on, mada sumnjam.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Btw naj transfer ovog leta je def prelazak Dejvida Ornstajna u nase redove. To je jace jbt i od Kastlsa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dovodi se igrac na poziciji koja nam gori 3 sezone, napokon.


                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Inace da, Antonio Valensija i oficijalno se vraca u Ekvadoru, svaka cast.

                              Hvala i srecno captain!

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • https://www.manutd.com/en/news/detai...source=twitter

                                I oficijalno, nek je sa srecom momak i da puno napredujes

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X