Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Di Marzio kaze da ce Kanselo da ide. Meni je on duplo bolji od Menijea, ne znam zasto bi ga se Juve i odreko

    De Ligt i Kanselo i to bi bila prava stvar!

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Diego Martinez novinar Munda Deportiva i Marce, još jednom je podsetio putem svojih društvenih mreža da je jedan od najpouzdanijih novinara rekavši da je on jedan od prvih koji su obavestili da će Dillon Hoogewerf (16) supertalentovani napadač Ajaxa za kojeg se interesovala gotovo čitava Europa potpisati za Manchester United što je danas i zvanično potvrđeno, tako da je Martinez uz to rekao da Hoogewerf nije jedini igrač Ajaxa koji će ovog leta puta Manchestera već da će nakon reprezentativnih obaveza njegovim stopama i Matthijs De Ligt što je i ranije govorio.

      Valjda će Diego pogoditi i za mladog štopera Ajaxa.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Mogu reći ubjedljivo najniža tačka kluba je dostignuta, sa nedokazanim trenerom, nedovoljno kvalitetnim igračima i generalno nekim stanjem gdje ne mogu biti optimista. Jedan rival prekuca u ligi, drugi u ligi šampiona.

        Svaki vid hajpa sam izgubio, mada me raduju ova povezivanja sa npr. Munijeom, msm da bi bio sasvim dobro pojačanje. Ali plašim se da ne bude kao gotovo svako ljeto, optimizam i nada u maju/junu, onda u julu već nervoza da bi u avgustu bilo jasno da smo se uzalud cimali i vjerovali u neke priče.

        Iskreno ne znam gdje nas vidim do sledećeg maja ali to nije top 4, a ni za top 6 ne mogu da budem siguran. Možda neki pesimizam i negativa sa moje strane ali eto...

        Comment


        • Comment


          • Ako Toma Menije pristigne na OT postoji mogućnost da to ne bude jedini posao dva kluba Uniteda i PSŽ-a.
            Pojavila se neka priča kako uprava Svetaca vidi Lukakua kao dostojnu zamenu Kavanija u Parizu.
            Da je klub na mnogo nižim granicama nego očekivano vidi se iz primera Matijasa De Lihta. I ako United nudi brdo para za platu mladog defanzivca sam igrač ne vidi svoju budućnost u Mančesteru .
            Nekada se igrači otimali za potpis ka Unitedu očito došla druga, za nas mnogo turbulentnija vremena.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 02-06-19, 12:16.

            Comment


            • Koj ce nam Kavani ,32 godine ?
              Umesto da pojurimo mladje igrace ,mi ce jurimo Meuniera ,bolje da smo pojurili Sime Vrsaljka ..Identican stil igre ,samo mi je Vrsaljko na malo visem nivou nego li Belgijanac.
              A najbolje resenje je bio ali nismo reagovali na vreme , Eder Militao (koga je kupio Real) a koji je da kazemo kosarkaskim zargonom "kombo" moze na beka i na centralnog beka .

              Bolje da gledamo ka ovim desnim bekovima - Hysaj (Napoli) , Waiser (Bayer L.) , Sidibe (Monaco) , Achraf Hakimi (Real Madrid ,prosle sezone na pozajmici u B.Dortmund) nego ka Meunieru.

              A za stopera pored De Ligta ,najbolje da pojurimo jos jednog mladog (koji moze i na zadnjeg veznog) Reece Oxford ili Declan Rice iz West Hama.

              U napadu da stignemo do najbolje moguce opcije Mbappe nema teorije da dojurimo ,ali mogli bi odlicno da prodjemo sa Lukom Jovicem (za njega se ponavljam).

              U veznom redu ,vec sam spominjao on bi mi bio jedan od prvih pikova Tanguy Ndombele iz Lyona ,pored njega treba krenuti i na Kai Havertz (Bayer L.) i Joao Felix (Benfika) a da se obrati paznja na Arne Maier (Hertha), za krila Jadon Sancho (B.Dortmund) , Federico Chiesa (Fiorentina) i Leon Bailey (Bayer L.).

              Svi ovi igraci osim desnih bekova su mlada garda ,na kojima bi trebalo da se gradi ekipa.
              Da moze i sa mladim igracima potpomognuti sa nekim iskusnijijim,to je pokazao Ajax ove godine ,i to treba da nam bude sistem kako da se vratimo na stare staze ,a ne ovo sto radimo od kad je otisao Ser Alex Ferguson ,dovodimo "svetske zvezde" koje boli stojko da igraju ,a i kad igraju kao i da ne igraju ,jer im ogroman novac leze na racun svake nedelje.

              Comment


              • Originally posted by blanco View Post
                Koj ce nam Kavani ,32 godine ?
                Umesto da pojurimo mladje igrace ,mi ce jurimo Meuniera ,bolje da smo pojurili Sime Vrsaljka ..Identican stil igre ,samo mi je Vrsaljko na malo visem nivou nego li Belgijanac.
                A najbolje resenje je bio ali nismo reagovali na vreme , Eder Militao (koga je kupio Real) a koji je da kazemo kosarkaskim zargonom "kombo" moze na beka i na centralnog beka .

                Bolje da gledamo ka ovim desnim bekovima - Hysaj (Napoli) , Waiser (Bayer L.) , Sidibe (Monaco) , Achraf Hakimi (Real Madrid ,prosle sezone na pozajmici u B.Dortmund) nego ka Meunieru.

                A za stopera pored De Ligta ,najbolje da pojurimo jos jednog mladog (koji moze i na zadnjeg veznog) Reece Oxford ili Declan Rice iz West Hama.

                U napadu da stignemo do najbolje moguce opcije Mbappe nema teorije da dojurimo ,ali mogli bi odlicno da prodjemo sa Lukom Jovicem (za njega se ponavljam).

                U veznom redu ,vec sam spominjao on bi mi bio jedan od prvih pikova Tanguy Ndombele iz Lyona ,pored njega treba krenuti i na Kai Havertz (Bayer L.) i Joao Felix (Benfika) a da se obrati paznja na Arne Maier (Hertha), za krila Jadon Sancho (B.Dortmund) , Federico Chiesa (Fiorentina) i Leon Bailey (Bayer L.).

                Svi ovi igraci osim desnih bekova su mlada garda ,na kojima bi trebalo da se gradi ekipa.
                Da moze i sa mladim igracima potpomognuti sa nekim iskusnijijim,to je pokazao Ajax ove godine ,i to treba da nam bude sistem kako da se vratimo na stare staze ,a ne ovo sto radimo od kad je otisao Ser Alex Ferguson ,dovodimo "svetske zvezde" koje boli stojko da igraju ,a i kad igraju kao i da ne igraju ,jer im ogroman novac leze na racun svake nedelje.
                Nisi razumeo. Neće Kavani kod nas već očigledno napušta Pariz i u potrazi za drugom destinacijom.
                A uprava Svetaca vide Roma kao dostojnu zamenu.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Moja greska ,video pise zamena Lukaku ,Kavani ..i odma mi to palo na pamet ,iako pise drugacije ..mada se ne bi cudio da krenu na njega ,ako napusta PSG ..
                  To je tip igraca koga ce da pojuri Vudvord ,iskusan ,svetski poznat .. marketinski jak igrac
                  Kao sto ce uostalom sigurno da probaju da dovedu Bale ili Griezmanna ,a to sto je Bale skrsen u nogama ,to nece predstavljati problem da se dovede ..Bitan je marketing

                  Comment


                  • Ako oce da uzmu Pogbu onda Isko ili Varan uz Rodrigeza i da radimo posao.
                    Jeste nemoguce ali nista ne gubimo.

                    Bolje 2 dobra igraca nego masu para koje ce ove nesrece ulozit na neke ispusene mustikle.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ostrvski mediji javljaju kako smo odustali od Arona Van Bisake. Navodno Palas traži visoku cifru za odštetu što klub sa OT ne želi da plati.

                      Comment


                      • Nude Bejla,Rodrigeza i Navasa za Pogbu,deluje kao odlicna ponuda pod uslovom da Bejl umanji ta svoja primanja.Junajtedu treba plejmejker kao sto je Rodrigez a i krilo kao Bejl,moze na obe strane da igra,a i Navas je vrhunski golman,mogu odmah De Heu za velike pare da uvale nekome.

                        Comment


                        • Nema teorije Bejl da skreše svoja primanja i pristane na umanjene svog bankovnog salda. On je spreman ostati i u Madridu , po cenu minorno smanjene minutaže samo da bi ostao na istom što se tiče finansijskog aspekta. Manje mu bitno igrao ili ne.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Cancelo i Dibala a ako treba za Pjanica da doplatimo

                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ma te trampe se toliko rijetko dešavaju, nešto ne vjerujem ni da će sad. Vjerovatnije da će Juve uzeti Pogbu za manje pare nego što su ga prodali i to je to.

                              Comment


                              • Ne moramo ni da trampimo. Nek daju za Pogbu lovu pa cemo vidjeti.
                                Felix i Ndombele umesto njega i odlicno.

                                Odlican je igrac, moze da bude jos bolji ali previse smo podeljeni oko njega i jbg, ja bih raskrstio. On, Lukaku, Alexis itd itd pa ajmo jovo nanovo ali ovaj put kako treba, od pocetka pa kud puklo da puklo.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X