Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od odlaska starog nikad stvari nisu izgledale losije po Junajted. Nikad. Bez precerivanje 12 igraca treba pozdraviti u narednih mjesec dana.
    sigpic

    Comment


    • Završeno mučenje.
      Za nas nema odmora. Već danas mora biti plana ko ide, ko dolazi. Brat bratu nama fali minimum 8-9 kvalitetnih pojačanja koja će odma biti upravo to POJAČANJA.


      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ala ovde ima posla i to dobrog posla. Sledi veoma bitan prelazni rok .
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Nema se sta kritikovati Ole, bolje sto nam se ovo desavalo da ne bude ono da se guraju stvari pod tepih. Ovako sve na cistac, da se vidi koje su ovo pi... od igraca.

          E sad, proslo je vrijeme price. Sad je vrijeme za akciju i ako ne ocisti ovaj sakrt prstora za napredak nema.
          Imace podrsku vecine navijaca da proda vecinu igraca, A mu se nece reci a da li ima mu.. da proda, vidjecemo...
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Sledece sezone Spaletija za trenera i ostavit Pogbu obavezno.

            Comment


            • Ne treba dovesti nijednog igraca starijeg od 25 godina. Samo da su zdrave pameti i solidnog skilla i lijepo da raste taj tim zajedno par sezona i tek onda, ako se u medjuvremenu trsimo svih parazita, ici po big shot, gamechanger igrace koji ce tom izgradjenom timu relativno mladih igraca dati novu dimenziju u napadu i podici ih za jos jedan nivo.

              Ovo sto cu sad reci, ce vjerovatno zvucati pogresno s obzirom da sam rasista, sto je odje na forumu opste poznato ali ja sam za to da se po mogucnosti dovode samo bijeli igraci porijekom iz Njemacke, Skandinavije, sa Ostrva(njihovi tamnoputi su ok), Holandije... da se izbjegavaju Portugalci, Brazilci, tamnoputi Francuzi i ostali mjesanci jer oni uglavnom vise brinu o seljackom imidzu, socijalnim mrezama i utrobice mi se prevrcu od njihovog ponasanja na trenu.

              Comment




              • Nisu ovako ni Di Mariji...

                Comment


                • Kako ga nije stid da ih ovako pozdravlja, govedo jedno

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Ja baš gubim volju da pišem nešto više jer ovo je ispod svakog nivoa. Hadersfild koji je jedna od najgorih ekipa ikad u PL sezoni nam je uzela bod a amaterski su igrali dok se nisu ohrabrili da napadnu. Onda ovo danas, očajni Kardif 2-0 nas na OTu dobije, katastrofa. Od Pariza se nismo sastavili pošteno što se rezultata tiče, a od Arsenala što se tiče igre. Ako i odigraju šta pristojno to traje 20, 30 minuta ili poluvrijeme maks.

                      Baš loš osjećaj imam, ne pokažu li se Ole i Felan kao prava stvar i ne dobiju li prostor da prave remont mi smo dugoročno baš, baš nadrljali. Bez jednog od ta 2 uslova smo u k*rcu. A bojim se i za Olea kad protiv Hadersfilda i Kardifa ne možemo dobiti bar jednu, uz sve rečeno o igračima i upravi, Oleove sposobnosti tek trebamo da vidimo. Ja sam bio za to da da se čeka sa ugovorom do 1. ili 15. aprila ali su požurili i odmah posle reprezentativne pauze to uradili, što samo pokazuje način rada u klubu.

                      Ole i ekipa nek uspješno odrade transfer rok i uraidli su ogroman posao, pa kako god da im bude išlo posle u rezultatskom smislu.

                      Comment


                      • I da se nadamo da ce Vulvsi osvojiti kup, jer u slucaju da to uradi Votford nama sezona pocinje od drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • I još jedna stvar, ako se pogrešno bude radilo ovo ljeto postoji realna mogućnost da padnemo još par mjesta unazad. Nek Vulvsi, Lester i Everton odrade dobar prelazni rok i to je sasvim moguća stvar. Možda sam pod utiskom previše ali tako mi sad izgleda. Svejedno bih dao šesto mjesto Vulvsima, oni zasluženo da igraju LE a mi zasluženo da ne igramo i da se oslobodimo te obaveze pritom, mada će nam biti jedina šansa da se dokopamo LŠ.

                          Naredna sezona prva u kojoj nas baš niko neće smatrati konkurentom za bilo šta, nismo to ni bili nijedne sezone od Fergija (osim jedne pod Murinjom) ali je postojala neka lažna slika, nada šta već. Ovo sad surova realnost. Ali ajde polako, mic po mic.

                          Comment


                          • Nazalost ako Ole nastavi ovako nece izdrzati do NG. Onaj niz je bio neverovatan i samo je bilo pitanje kada stane kako ce reagovati, sta ce uraditi, kako se prilagoditi... Nazalost mislim da sada dobijamo onog Olea pre Junajteda, znate onog lika koji ispao sa Kardifom i koji je trenirao jos Molde...

                            Glejzeri su problem najveci ali ne mozemo da zatvaramo oci i da se pretvaramo da ni Ole nije jedan major problem. Tj ceo klub je kolektivno u ogronom problemu i ako se nesto strukturalno ne promeni, onda samo da se nadamo da ce Glejzeri sto pre prodati klub jer ovako bas ne ide.

                            Ne bi me cudilo da sledece sezone uradimo Monako fazon...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne mislim da je major problem, klubu je najlakše dati treneru otkaz. Imao je skoro 3 odlična mjeseca, kako ih je digao nemam pojma ali malo šta je pogrešno tu radio. Onda 2 mjeseca gdje ništa ne valja i Ole je tu bio ništa bolji od ekipe.

                              Još kad vidim da je plan da dođu Ferdinand ili Flečer kao sportski direktori, ne znam... To mi sve miriše na neke rekonstrukcije Fergijevog vremena, što je nemoguće, Fergi lično da dođe ne bi vratio to vrijeme sad, pa neće ni ostali.

                              Baš me zanima koga ćemo dovesti, u ovakvom stanju u kojem je klub i ekipa, sa nedokazanim trenerom, bukvalno ničim ne privlačimo, a ako Ole izgura svoje nećemo privlačiti ni velikim platama jer je govorio kako želi igrače sa ispravnim stavom itd. Ako išta neće dolaziti Di Marije razne..

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Jos 2016. sam ti rekao da je napravio gresku, da ce pritisak da ga pojede zivog.

                                Comment

                                Working...
                                X