Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve to stoji ali kao sto sam napisao vec, prvo svi odreda da budu na tapeti pa onda DDG.

    Zanimljiva situacija, 3 amigosa kojima se ne zna buducnost u klubu.
    Mislite da oni ne razmisljaju u fazonu, Jang jebeni je dobio novi ugovor, ovaj onaj je dobio novi ugovor a ja? Posebno to vazi za DDG koji je nas najbolji igrac godinama unazad.

    Htio je u Real, nije doslo do toga i covjek je gospodski prihvatio to, nastavio gdje je stao i narednih godina. Vadio nas milion puta iako smo teski kurac od ekipe godinama.
    Pa prosle sezone smo se provukli xy puta jer smo imali njega na golu.

    Ako hoce da ode, nek ide, moze samo zahvalnicu da dobije sto je ostao u klubu da igra sa kvazifudbalerima.

    Dodje period kad vise novac nije sve vec hoce da ostavi svoj trag u istoriji jer po golmanskim kvalitetima je sam vrh golmana, ne samo danas nego i u istoriji ali trofeji??? Mislim da to kod njega itekako igra ulogu. Da bi usao u to elitno drusto najboljih ikada mora neki znacajan trofej da padne, tipa LS ili nesto sa reprezentacijom a Utd je mnogo daleko od da bude konkurentan u LS.

    Imamo dobrog rezervnog golmana u slucaju da DDG ode ali prvo da odu one placipicke od fudbalera iz kluba a ima ih mnogo pa onda tek DDG.

    Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
    Last edited by Miki28; 26-04-19, 07:43.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • De Hea navodno na treningu juče očajan zbog greške protiv Sitija, očigledno mu se nakupilo poslije sezone gdje je imao više nego ikad takvih grešaka, još mu se sad za 10ak dana naredalo, Barsa, Siti...

      Ali uglavnom, sve ste rekli. Najbolji pojedinac 2013/14, 14/15, 15/16, 17/18, nakupio nam je đuturu bodova. Nikad neće imati to prisustvo i komandovanje ala Van der Sar, linijaš je i ako do sad to nije promjenio ne vjerujem ni da će u budućnosti. Nije kompletan ali je miljama ispred svih po refleksima, odbranama neodbranjivog itd.

      I da, ko god poželi da ode na način na koji je De Hea 2015. ima poštovanje, bez drame i mirno je to odradio. Vrhunsko ponašanje prikladno vrhunskom golmanu i sportisti.

      Comment


      • Ma meni ne smetaju njegovi kiksevi, to je trenutni pad forme. Meni smeta njegova distribucija. Ne moze da pogodi igraca ni kad ispucava loptu ni kad je baca rukom. Baca neke vruce krompire non stop, nezgodne lopte koje istog momenta naprave problem. Po govoru tela vidis da ga ne zanima, salje uzasne lopte, nekad ih ispuca na jebenih 30 metara od gola, vecina ide pravo u aut kad mu je neko vrati u igri. Svi golmani u top 6 su na 75%+ uspesnosti pasa dok DDG stoji zakucan na 58% i izgleda kao da ne planira to da promeni. Ok, pusta statistika, ali dovoljno govori obzirom na ogromnu razliku u brojkama. Jasna je i razlika u stilu igre, i to takodje pravi razliku u procentu, i ja cu prvi reci da nije bas toliko bitno sto golman ne zna sa loptom u nogama, ali ja licno ocekujem od golmana da bar posalje kvalitetnu loptu ako istu drzi u rukama, a kad je dobije u noge tokom igre, pa bar ocekujem da pogleda gde su mu saigraci a ne da izbija u aut istog momenta jer nece da se cima.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Isto, desava se los period, ne branis ono sto si prije, vratice se to, ali distribucija mu je bezobrazno losa. Jer to je vec pitanje fokusa, a on ispucava loptu bukvalno peko kurca.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Ma meni ne smetaju njegovi kiksevi, to je trenutni pad forme. Meni smeta njegova distribucija. Ne moze da pogodi igraca ni kad ispucava loptu ni kad je baca rukom. Baca neke vruce krompire non stop, nezgodne lopte koje istog momenta naprave problem. Po govoru tela vidis da ga ne zanima, salje uzasne lopte, nekad ih ispuca na jebenih 30 metara od gola, vecina ide pravo u aut kad mu je neko vrati u igri. Svi golmani u top 6 su na 75%+ uspesnosti pasa dok DDG stoji zakucan na 58% i izgleda kao da ne planira to da promeni. Ok, pusta statistika, ali dovoljno govori obzirom na ogromnu razliku u brojkama. Jasna je i razlika u stilu igre, i to takodje pravi razliku u procentu, i ja cu prvi reci da nije bas toliko bitno sto golman ne zna sa loptom u nogama, ali ja licno ocekujem od golmana da bar posalje kvalitetnu loptu ako istu drzi u rukama, a kad je dobije u noge tokom igre, pa bar ocekujem da pogleda gde su mu saigraci a ne da izbija u aut istog momenta jer nece da se cima.
            Degaziranje mu nikad nije bila jaca strana, ali je distribuciju nogama, kad je lopta na zemlji pre imao vise nego pristojnu. Rukama je i manje pokusavao da salje, pa za to ne moze da se prica.
            U svakom slucaju, hronicno ta distribucija mu nije bila problem, ima i ok tehniku za golmana. Jedini hronicni nedostaci su mu bili izlazak na centarsut i prva stativa, jer se sa njom previse kockao i previse se oslanjao na to da ce igraci gadjati dalji ugao. Ali i taj izlazak na centarsuteve je bio popravio, i bio je odlican jedno vreme.

            I tu je ponovo pao u neki blagi mrak.

            Meni je ona reakcija protiv Wolvesa bas porazavajuca, kad je jebeno zazmurio u petercu. To je jebeno tvoje dvoriste, to ne smes da radis tu.
            Stvar moze biti samo pitanje samopouzdanja i fokusa. Propao kvalitetom nije, to sam ubedjen. Refleksi, tehnika, atleticnost, sve je tu i dalje, moze biti samo bolje...
            Ovo sa distribucijom nije mala stvar. Nemalo puta nas je ove godine odveo u kolektivnu nesigurnost. Dobro otvorimo mec, i on to lose odradi, pokloni inicijativu protivniku, uvuce se nesigurnost celom timu.

            U svakom slucaju, samo lud covek moze biti nezahvalan za stvari koje je ucinio u Unitedu. Ali to ne znaci da na konto toga moze da ima neprikosnoven status.
            U Manchester Unitedu neprikosnoven status mogu da imaju Sir Matt Busby, Jimmy Murphy, Sir Bobby Charlton, Sir Alex Ferguson, cak Bryan Robson ispred Giggsa i Scholesa.

            Prvi De Gea ce sam reci da je dosta dobio od Uniteda. Ne samo u vidu para, vec i u vidu ljubavi samih navijaca. Nije bas mala stvar kad te najbrojniji navijaci adore-uju.
            Last edited by Busby Babe; 26-04-19, 16:29.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Sve to stoji ali kao sto sam napisao vec, prvo svi odreda da budu na tapeti pa onda DDG.


              Mislite da oni ne razmisljaju u fazonu, Jang jebeni je dobio novi ugovor, ovaj onaj je dobio novi ugovor a ja? Posebno to vazi za DDG koji je nas najbolji igrac godinama unazad.



              Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
              Meni je doslo da se roknem kad je potpisao Ashley Young za United. I bas sam imao pick na njega.
              I sad je relativno krs igracki za United.

              Ali momak zasluzuje odredjeno postovanje. U post-Fergie eri, uz Valenciu i Carricka (mada su i Smalling i Jones odnosom posteni), je igrac koji je najvise postovao klub, odlican saigrac u svlacionici, davao je podrsku direktnim konkurentima za mesto u timu.
              Njegovo ponasanje i odnos prema klubu je manje-vise besprekoran. Nije on kriv sto mi na bekovima nemamo bolje.
              I trud ne moze da mu se ospori, u ovim godinama, sa silnim povredama je uvek drzao fizicku formu na pristojnom nivou. Jbg, ne ume bolje...

              Comment


              • Young je dosao kao levo krilo a zavrsava kao desni bek u Junajtedu,covek je ofanzivan igrac i nikako mi ne ide u glavu zasto ga prebacise nazad treneri,mislim da bi bolje igrao kao desno krilo nego ovo sto igra desnog beka.

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Meni je doslo da se roknem kad je potpisao Ashley Young za United. I bas sam imao pick na njega.
                  I sad je relativno krs igracki za United.

                  Ali momak zasluzuje odredjeno postovanje. U post-Fergie eri, uz Valenciu i Carricka (mada su i Smalling i Jones odnosom posteni), je igrac koji je najvise postovao klub, odlican saigrac u svlacionici, davao je podrsku direktnim konkurentima za mesto u timu.
                  Njegovo ponasanje i odnos prema klubu je manje-vise besprekoran. Nije on kriv sto mi na bekovima nemamo bolje.
                  I trud ne moze da mu se ospori, u ovim godinama, sa silnim povredama je uvek drzao fizicku formu na pristojnom nivou. Jbg, ne ume bolje...
                  Ma on je slika i prilika danasnjeg Utd, mediokritet.
                  Previse takvih imamo u klubu.

                  Zato Ole mora da bude nemilosrdan i da presijece i da se oslobodi tereta.

                  Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Apsolutno se slazem, ali ni njega ni Matu, ni Matica, ni blentavog Roja, ni Jonesa, ni Darmiana ne bi trebalo da vredjamo.
                    Slazem se, niko od njih nije kalibra za United (mada ja sebe uhvatim da nekako i dalje verujem u Jonesa, zao mi ga je nekako, trudi se bas). Zahvaliti im se, izljubimo se, i to je to.


                    Generalno me bas smara vise to vredjanje igraca Manchester Uniteda u tom smislu da su neposteni, da su neradnici, da se ne trude i slicno. To rade i ovi punditi (samo ih je Gary branio sto se toga tice).
                    Em brdo njih jednostavno nije dovoljno dobro, em je tim nefunkcionalno sastavljen, pa svi deluju lose i pogubljenije. Bezobrazno mi je malo da se pljuju svi, njihov karakter.
                    Losi su, nedovoljno dobri, imamo rupe u timu, daj da ne vredjamo ljude da se ne trude.

                    Meni ide na kurac i to sa Pogbom. Ne obozavam ja njega nesto, niti bih plakao da ode. Ali se toliko zloupotrebljava njegovo ime, i toliko se pausalno i napamet prica posle svake utakmice da ga boli kurac.
                    Neretko je igrac koji najmotisanije ulazi u duele, krpio je i u odbrani, ali nmvz, daj da ga pljujemo da ga totalno boli kurac jer je instragramusa koja menja frizure kao carape.
                    Pa on je ove godine defanzivno bio 3 puta bolji od Matica.

                    Comment


                    • Ocekujem da 5,6 igraca odu.

                      Na nekim ce se pojacati budzet preko plate, na nekim od nekog (verovatno skromnog obestecenja).
                      U svakom slucaju ja se nadam da se na tih famoznih 200m, od tih odlazaka doda barem jos 50m.

                      Bez 250 miliona na leto, ni polovinu posla ne mozemo da odradimo.

                      Desni bek, desno krilo, veznjak (ili 2) i verovatno stoper.
                      Znaci 4 ili 5 igraca.

                      Sa tih 250 miliona mozemo valjano da pokrijemo 3 pozicije, eventualno 4. Ne bih imao nista protiv i da se na nekoj poziciji potpise neki stariji, iskusniji igrac.
                      Ili da se tipa pozajmi neko sa pravom otkupa naredne godine (neki Daglas Kosta npr, koliko vidim, tamo nije u prvom planu).

                      IMHO, prioritet moraju da budu:
                      Desno krilo
                      veznjak (ne desetke, poluspicevi, ofanzivni veznjaci i slicno)
                      Stoper lider
                      desni bek.
                      jos jedan veznjak.
                      Last edited by Busby Babe; 26-04-19, 19:31.

                      Comment


                      • Kulibali kao najskuplje pojacanje, Van Bisaka, Neves ili Ndombele uz Lobotku na primer, a za desno krilo bas ne znam. Sanco bi bio preskup kao sto se pise..

                        Kulibali oko 100m, Van Bisaka 30, Neves recimo 70 i Ndombele bi valjda toliko kostao, Lobotka cisto sumnjam da bi isao preko 30. Ostalo bi za krilo jos 50ak miliona, s tim kao sto se pise da mogu da idu i Pogba i Lukaku, tu bi dobili jos minimum 150 miliona kapiram.

                        Ako se vec radi remont ovog ljeta, najbolje je za izvucemo koliko mozemo za njih dvojica kao sto izjavljuju da zele da ode. Nesto slicno kao sto je napravio Liverpul sa Kutinjom.

                        Treba da se pukne debelo za Kulibalija samo, ostalo mozemo da odradimo sa sada "normalne" cene rekao bih. Nista preko 100 miliona osim Kulibalija. Bar ja tako vidim market trenutno

                        Comment


                        • Ako propuste Van Bisaku kao i Pavara za slobodno da kazem smijesne pare onda su idioti samo takvi. Plus je jos ovaj Englez.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Pavar je potpisao za Bajern ali Bisaka je odlicno resenje, ko sto kazes Englez je.

                            Dosta igraca da se proda a ne bih se bunio da prodaju Pogbu i Lukakua uopste. Da uzmemo dobre pare za njih i idemo dalje.

                            Alexisa isto da utrapimo nekom, kakav je to zajeb od transfera bio.

                            Mnogo posla pred Oleom, ima pricu a vidjecemo da li ce ostati samo na prici.

                            Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ja Lukakua ne bih prodao, i ne znam gde ste procitali da zeli da ode.
                              On je karakterom mozda i najFergie igrac u klubu.

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Ja Lukakua ne bih prodao, i ne znam gde ste procitali da zeli da ode.
                                On je karakterom mozda i najFergie igrac u klubu.
                                Rekao je sada da mu je želja da zaigra u Seria A, daj Icardija odmasadodma..

                                Comment

                                Working...
                                X