Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mmarkkony View Post
    Uz 2-3 kvalitetna igrača , sledeće sezone sledi borba za titulu. Ne kažem da će biti osvojena , ali sam siguran da će Junajted biti konkurentan.
    Za tako nešto treba bar 4-5 vrhunskih igrača, takvi odavno ne dolaze u klub.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Je l to definitivno, mislim provereno???
      Sky Sports i BBC valjda prenose... Ne mora biti tačno ali nemam dobar osjećaj

      Comment


      • Kazu da ce ovog leta biti najveci overhaul u poslednjih x godina. Sinoc svi preneli vest da se ocekuje izmedju 4-6 igraca na leto, pogotovo sto skoro izvesno Erera i Mata idu iz kluba, uz vec prezaljene Valensiju, Roha, Darmjana...
        sigpic

        Comment


        • Baji se navodi takođe.

          Ključno je koga ćemo uspjeti da dovedemo, posebno ako ne završimo u top 4. I da li ćete biti neizbježno da ih preplaćujemo i dajemo im visoke plate. A vrlo moguće da hoće.

          Ali vidićemo još. Sada čekamo srijedu i Barsu, prvo četvrtfinale od Mojesa i Bajerna.

          Comment


          • Od svih koji treba da idu, Ander nije medju njima ali sranja se dešavaju i dešavaće se.

            Naime tražio je 200 k a ovi mu nisu hteli dati, čak su mu nudili samo malo više nego što imaju omladinci u prvom timu, zaista smešno..

            Comment


            • A prevara Sancez zato moze duplo vise a nista nije pruzio

              Comment


              • Kao sto pisu trazio je 200k, i ugovor na 5 godina, a to mu nudi PSG. Puni 30 u Avgustu, dati mu 5 godina ugovora... nisam pametan.

                Bitno da su Jang i Dzons produzili. A sve se bojim, u panici kad nam ode Erera ponudicemo Huanu Mate novi ugovor... koliko god je gotivan nema mesta.

                Comment


                • Ne možemo Ereri da ponudimo ugovor od 50 miliona. Previše je to novca i već ima 30 godina. Plus je on neko ko ore teren prethodnih 10 godina i kao takav nema još mnogo u sebi. On već za dve godine neće biti na baterije kao sada, a to mu je jedan od glavnih aduta koji je i praktično baza za sve ostalo, stamina 20 Razumem njega, razumem i nas, nema ljutnje.
                  Last edited by bici; 04-04-19, 12:32.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Mene zanima koliko cete imati strpljenja sa Oleom? Sad koliko sam pratio svi ste veoma zadovoljni njegovim izborom i podrzavate ga, mislite da ce vas ekspresno vratiti u sam vrh?

                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ne mora ekspresno. Samo je potreban neko ko ce oterati proseke i kupiti dobre igrace. Mislim da ce i Fergi malo da ucestvuje tu tako da cemo videti

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        mislite da ce vas ekspresno vratiti u sam vrh?

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                        Ne...
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by krele90 View Post
                          Mene zanima koliko cete imati strpljenja sa Oleom? Sad koliko sam pratio svi ste veoma zadovoljni njegovim izborom i podrzavate ga, mislite da ce vas ekspresno vratiti u sam vrh?

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                          Pobrkao si loncice.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nerealno je pogledati titulu u naredne 2, 3 godine. A idealnijeg trenera za istrpeti od Olea nećemo naći, bilo ko drugi da je došao od tih velikih imena bez titule ili bar LŠ leteo bi brzo, a Ole sebe može da eliminiše jedino ako doživimo neku katastrofu sledeće sezone, tipa budemo na polovini tabele...
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Svi idu samo Ashley Young ostaje.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Ja bih prvo Pogbu oterao,covek je umislio da je Ronaldinjo a nije ni prosek fudbaler. Erera je poslednji koji treba da ide iz kluba,niko nema ni brzinu ni hitrinu u veznom redu Junajteda kao on i to se vidi kad on ne igra.

                                Comment

                                Working...
                                X