Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon utakmice

    Solsker juce u nekom presu kad su ga pitali oko Felainija, rekao da im je saopstio kako on vidi ovaj Junajted, i kako treba da izgleda za 2-3 godine

    Comment


    • Dobro je

      Ne smem da se nadam, mada tesko je to, jos ovima nista ne verujem, a zelim samo jedno..zna se

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ovo već nije zezancija [emoji2]

        Odlicno, nema sta. Odbrana i dalje malo klimava, kad bi se to sredilo na leto bilo bi top.

        Dalo jako nezrelo igra, Luk Šo je za njega izmislio fudbal u svakom aspektu igre.

        Lukaku hajde što ne postiže golove, već ni na kakav način ne doprinosi timu. Čak i u onom gde treba da bude jako dobar i dominantiniji od ostalih on zakaže, jako deprimira.

        Pogba i Herera na drogama. Ovo je neverovatno šta oni igraju. Nose ovaj tim. Herera nije ni pod van Galom igrao ovakav fudbal.

        Comment


        • Erera je ovakav fudbal igrao samo pod Bijelsom, konstantno.

          Kod Van Gala je bio dobar, ali ne konstantno. Kod Murinja je bio dobar, ali u drugacijijoj ulozi gde je doprinosio build upu i napadu 0.

          Ali ovakve all round utakmice, vec 2 meseci konstantno, svaka cast. Ume i razume fudbala, tipican Spanski fudbaler, Ole izvuci maksimum iz njega kao i iz celog tima.

          Comment


          • Mnogo su vam pala ocekivanja oko Herrerre, igra mnogo bolje nego pod Murinjom, ali nije bolji od svog najboljeg fudbala u Atletiku i ta nepuna sezona pod Van Gaalom, tj deo sezone.
            Kleverlisanje period vam je uticao da sa visokih ocekivanja padnete na niska.

            U svakom slucaju super stvar, volim momka, super sto je prodisao.

            Pogba je bio premocan.

            Comment


            • Ndombele u Anderovoj roli na leto bi bilo taman.

              Desni bek, recimo Van Bisaka, stoper iz Serije A i Sanco/Bergvijn duo. Sa tim da bih ja i Romelua prodao i trazio nekog bekap spica. Pitanje i sta ce biti sa Fredom, nema prostora kod Ole mnogo, kod Murinja je bio ocaj, da l mu treba jos vremena ili je miss, videcemo.

              Ovo se zove izvlacenje maximuma iz ekipe i odlican man managment.

              Citao sam negde da je Vudi nacentrirao na leto jednog od Nejmara, Dibale ili Bejla kao marquee pojacanje. Valjda ce ga Ole ubediti da konacno pocne pametno da kupuje a ne samo da juri imena.

              Mozda Dibala umesto Dzesija, mada mi on vise deluje da bi bio najbolji u nekoj centralnoj roli.
              sigpic

              Comment


              • Kakav Bejl čovek će do kraja karijere biti pokretna ambulanta.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Navodno mi i Čelsi u fajtu zbog Bejla.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Gari Lineker pecka Murinja njegovim izjavama kako će United ući među 4.
                    [emoji3][emoji3][emoji3]
                    Žoze postao predmet sprdnje...
                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Nebitan vise, sto se manje pominje to bolje. Fusnota u istoriji Utd.

                      Da vidimo protiv PSG kako i sta. Bez Nejmara i Kavanija druga ekipa




                      Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Jel Kavani definitivno izgubljen za OT.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Igrace i Kavani i Verati verovatno od starta. Imaju 2 nedelje do revans za odmor

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Di Marija, motiv vise

                              Comment


                              • Cavani ce igrati sve mi se cini, iako kazu da nece.

                                Bernat je slab defanzivno, ostavlja prostora. Kehrer je spor, imace nas napad dosta prostora.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X