Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda ipak Solksjer a ne Blan.
    sigpic

    Comment


    • Sta bi na kraju? Jel sam otisao ili su ga oterali?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nema trika da je sam otišao, imao je tek nedavno obnovljen jak ugovor.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Krojf View Post
          Jebote šta bi se pisalo po tnjiteru 90i i ranih 2000ih i kakve bi reakcije bile, fire and brimstone, cats and dogs living togenther, mass hysteria

          Kad je Kantona šutnuo onog, Bekamova kopačka, kad je Jork dovukao Džordan Prajs iz Londona pa kasnio na treninge zbog noćnih smena itd.

          Sreća pa tad nije bilo ovih interneta gde svako može da vidi kolika je ko budala.

          Pogba likuje a što kažu Miki i G. Nevil ne bih mu bio u koži.

          Ali OK, Blan, pa da vidimo.
          Imaš/imao dosta budala u fudbalu. Ali ono što se gleda je da li će opravdati to na terenu.

          Ne možeš da glumiš nedodirljivog i ludog momka, a da se na terenu zalažeš 50% i da ne igraš ništa. Hoćeš da budš mangaš, dobro, ali opravdaj to na terenu.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Pogba nije mangup, to je njegov problem.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sta bi na kraju? Jel sam otisao ili su ga oterali?
                Otkaz.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Sta bi na kraju? Jel sam otisao ili su ga oterali?
                  20tak meleona u dzep. Solidno

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Brate sada neko do kraja sez bez ikakvog pritiska onda na leto Micel/Poket kombo i da djuskamo. Makar cemo da gledamo 15 puta bolji fudbal, organizovaniju ekipu, vrhunski koucovanu... Jbs titule.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne bih cekao kraj sezone za Pocha, Real ce biti u toj prici.

                        Bice bas bas tesko da se dovede, cak mislim i nemoguce za nas

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • A Murinjo nije preko svog kampa pustao price za PSG u sred sezone kad nam je forma bila dobra, i dva puta se desilo to, i dva puta smo pali u formu. Ne znam kako moze neko da ga brani jos, hvala mu za prvu sezonu, jedina je ta vredna pomena i fudbalski i lepo je pricao na presu, pve zadnje 2 su uzas, ogorcenog coveka.

                          Pogba moze da odjebe mene ako pitate, nego ajde da vidimo dali ce da se sredi u glavu, mozda su bas bili ekstremno losi ti odnosi, pa cela ekipa ga bojkotira ove sezone. Sad nema opravdanja, na ljeto moze da ide ako se ne popravi.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Verujem da imamo šanse za Poketina pogotovo jer mnogi vele kako je upravo Murinjo jedna od želja Florentina Pereza za vraćanje na klupu "Kraljevića".
                            Između Poka i Zi-Zua treba tražiti rešenje.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Posto je otrov otisao, nadam se da ce se i tema unormalit kroz koji dan mada mislim da ce to biti nemoguce jos uvijek.

                              Vidjecemo koga ce kao caretaker postaviti

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Imaš/imao dosta budala u fudbalu. Ali ono što se gleda je da li će opravdati to na terenu.

                                Ne možeš da glumiš nedodirljivog i ludog momka, a da se na terenu zalažeš 50% i da ne igraš ništa. Hoćeš da budš mangaš, dobro, ali opravdaj to na terenu.

                                Stvar je u tome da se i njima to odrazilo na terenu.

                                Jork je maltene bio jednom nogom van kluba zbog toga, spasila ga je očajna forma Endija Kola.
                                Tek je nešto kasnije našao balans između golova na terenu i u posteljini. U princupu, kad ga je krenulo nije mogao da stane a bio na izlaznim vratima. I ko zna kakvo je tu sve kurobecanje bilo, ali ne znamo, jer nije bilo tnjitera da se nagađa.


                                Bekam je kopačku popio zbog slabe forme i dugačkog jezika pride, što je posledica njegovih sve češćih odlazaka u London kod Viktorije, čak i najam helihoptera kako bi se stiglo na vreme u Mančester...ali kažem opet, nije bilo tnjitera pa se sve završilo onim šavom na glavi i prodajom u RMadrid.


                                Hoću da kažem da je u ovom klubu bilo takvih situacija i ranije, nekad su rešavane prodajom a nekad razgovorom, pronađenim razumevanjem i budućom berićetnom saradnjom.

                                Comment

                                Working...
                                X